POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 trazim stene tornjaka

Go down 
+3
ciki
Baby
ToLive4
7 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptySat Jul 26 2008, 21:58

uzimam stene tornjaka javiti se na telefon 035-756-103
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyThu Jul 31 2008, 09:31

omer (citat):
uzimam stene tornjaka javiti se na telefon 035-756-103

Jel obavezno mora da ima i dobar rodovnik ? Da mu roditelji imaju po nekoliko titula, da zna sam da piski i kaki i da svako jutro donese novine i skuha kafu ?
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyThu Jul 31 2008, 09:55

ToLive4 (citat):
omer (citat):
uzimam stene tornjaka javiti se na telefon 035-756-103

Jel obavezno mora da ima i dobar rodovnik ? Da mu roditelji imaju po nekoliko titula, da zna sam da piski i kaki i da svako jutro donese novine i skuha kafu ?
hahaha...mene je pitala jedna curica jesul u sos-u psi ikad bili na takmicenju...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ciki
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Location : Istočna Ilidža
Registration date : 2008-07-28

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyFri Aug 01 2008, 11:48

ToLive4 (citat):
omer (citat):
uzimam stene tornjaka javiti se na telefon 035-756-103

Jel obavezno mora da ima i dobar rodovnik ? Da mu roditelji imaju po nekoliko titula, da zna sam da piski i kaki i da svako jutro donese novine i skuha kafu ?

hehehe... i ja sam kontao nesta u tom stilu da odgovorim, ali rekoh, ne bi bilo fer...nivi kolacic sam ... lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost




trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyThu Aug 21 2008, 15:34

veoma bih zelio imati jedno malo stene tornjaka pa ako netko nesto zna gdje mogu naci sebi jednooo...............pozzz mozete se javiti na email omerhadzic@hotmail.com
Na vrh Go down
Gost
Gost




trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyThu Aug 21 2008, 16:12

ma ja trazim bilo kakvo samo da je tornjak i da je zdravo i nije vazno redovnik i too...........
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyThu Aug 21 2008, 17:00

Suspect Suspect


pasic aldin: komentar modifikovan dana: Tue Nov 18 2008, 15:14; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyThu Aug 21 2008, 18:32

Vidi...znas i sam da se tornjaci prodaju, a mi ovdje gledamo da kako god, pa nadajmo se i uz malu pomoc foruma, udomimo sto vise ovih nasih jada koji nemaju nikoga..imas jako lijepih pasa i pasa koji su ocigledno krizanci tornjaka, pa mozes da udomis mozda nekog takvog? raspitaj se po azilima, Tuzla, Orasje, otidji u nas mini improvizovani azil kod doma zdravlja Omer Maslic, mi smo nedavno udomili zenku Dalmatinera iz Tuzle koja je sada super sretna...prije nego kupis bilo bi super da razmotris ove opcije jer ces nekoga stvarno da usrecis Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyFri Aug 22 2008, 12:21

pogledao sam sve stranice o psima ali gdje god nesto nadem i nazovem vec je udomljeno ili prodato a stvarno zelim toga tornjaka pa ako nesto naleti javite mi hvalaa!!!moj email je ::: omerhadzic@hotmail.com
Na vrh Go down
jana
novi kolačić :)
novi kolačić :)
jana


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-04

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyTue Nov 18 2008, 15:04

ono stvarno nije bilo fer prema vama evo sad sam uzeo sestrin ovaj nick i ja sam omer ovaj i zelio bih da se izvinem svima nadam se da prihvatate izvinjenje jer acc omer mi je banovan ili kikovan kak se vec kazee.... andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cvjetak cestitamo cestitamo cestitamo cestitamo cestitamo cestitamo cestitamo cestitamo cestitamo cestitamo evo evo evo evo evo evo evo evo evo evo evo evo evo
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyTue Nov 18 2008, 15:12

Omere mozes dobiti drugu sansu naravno svi zasluzuju drugu sansu ,ali jedna mala greska slijedi put u Banovice ,ali onda zauvijek pa ti vidi to smo da bih smo pomogli jedni drugima a ne odmogli pa ti razmisli.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyTue Nov 18 2008, 17:27

pasic aldin (citat):
Omere mozes dobiti drugu sansu naravno svi zasluzuju drugu sansu ,ali jedna mala greska slijedi put u Banovice ,ali onda zauvijek pa ti vidi to smo da bih smo pomogli jedni drugima a ne odmogli pa ti razmisli.
nema oprosta onima koji se zajebavaju sa zivotima bespomocnih.
Na vrh Go down
jana
novi kolačić :)
novi kolačić :)
jana


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-04

trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka EmptyTue Nov 18 2008, 19:24

eeeeeeeee j................... hajde onda dobroo cujemo se kad god ako igrate travian ili neku browser igruuu moj nick je uvek seka Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak andjelak nevolim banovice ali stalno ih pocjecujemm lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





trazim stene tornjaka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka   trazim stene tornjaka Empty

Na vrh Go down
 
trazim stene tornjaka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» trazim stene tornjaka ili retrivera
» Trazim psa za udomit...maltezera ili nekog drugog malog psa.
» Izgubljena dva tornjaka
» Trazim dom za mace stare 5 sedmica
» OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom-
Idi na: