POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 malena curica na udomljavanje

Go down 
3 posters
AutorPoruka
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

malena curica na udomljavanje Empty
KomentarNaslov komentara: malena curica na udomljavanje   malena curica na udomljavanje EmptyFri Aug 08 2008, 22:07

necu da kazem da je hitno, sve su ove stvari hitne, aliiiii maloprije sam s parkinga nekakvog pokupila malu curicu lici na stene tornjaka. sutra ce moja sestra vjerovatno da je vodi vetu, da vidimo kolko je stara, da li je zdrava, i na vakcinaciju.

neki ciko mi rece da je majka 100% tornjak jer taj nekakav covjek stalno voda tornjakicu jednu tuda, i dosao je i samo ostavio dva mala kuceta. jedno su navodno odnijeli nekakvi ljudi a drugo je ostalo tu da ovisi samo o sebi.

draga je i vesela nevjerovatno, s mojima se igra evo vec satima, a sada malo pajki. medjutim mi zivimo u stanu od 60m2 i imamo vec 2 mala psica, tak da je nemoguce da tornjaka ili bilo sta slicno drzimo (to se valjda razumije) u kuci.

evo slikice

malena curica na udomljavanje IMG_1262copy
malena curica na udomljavanje IMG_1261copy
malena curica na udomljavanje IMG_1250copy

ugl, ja u ponedjeljak odoh u tursku, ali ostace moja sestra s njom, pa mozete nju kontaktirati na 061/278852 ili mene svejedno, javicu se ja i od tamo na 061/278241.
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

malena curica na udomljavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: malena curica na udomljavanje   malena curica na udomljavanje EmptySat Aug 09 2008, 14:11

ee to su pretpostavljam oni isti stenci o kojima sam ja pisala,i koje sam jutros trazila, ,al ih nema nigdje..moja prijateljica hoce tornjaka al ona hoce iskljucivo muzijaka,moj je dundo isti ko ova curica,pretpostavljam da su brat i sestra
ps.arijana,aj mi pliz na pp posalji lokaciju gdje si je nasla..jer su mozda i ostali tu negdje
pozzz
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

malena curica na udomljavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: malena curica na udomljavanje   malena curica na udomljavanje EmptySat Aug 09 2008, 20:10

Bas je medena sigurno ce naci nekog tko ce je udomiti pajki
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

malena curica na udomljavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: malena curica na udomljavanje   malena curica na udomljavanje EmptySat Aug 09 2008, 23:14

IZGLEDA da je malena nasla dom sa jednim jako dragim starijim cikicom na njegovoj vikendici (gdje bude svaki i citav dan, provjerila sam sa komsijama). rekao je ujutro da ce mi definitivno javiti. jeeee
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

malena curica na udomljavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: malena curica na udomljavanje   malena curica na udomljavanje EmptySun Aug 10 2008, 11:19

ova tema moze u happy end. linda (kak joj je cikica dao ime) je dobila novu kucicu i super joj je Very Happy.
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

malena curica na udomljavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: malena curica na udomljavanje   malena curica na udomljavanje EmptySun Aug 10 2008, 15:25

Bas mi je drago da je malecka udomljena kako se stenad brzo udomljuje ito sjatka lol! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





malena curica na udomljavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: malena curica na udomljavanje   malena curica na udomljavanje Empty

Na vrh Go down
 
malena curica na udomljavanje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» umiljata curica trazi dom
» Malena kojoj hitno treba pomoci...
» Samojed trazi novi dom
» Sljedece udomljavanje?
» Da li ce biti udomljavanje 10.01.'09.?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: