POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dora trazi dom!!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Dora trazi dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Dora trazi dom!!!   Dora trazi dom!!! EmptyTue Sep 09 2008, 16:04

Kao prvo pozdrav svima na ovom forumu Smile a posebano poštovanje i pozdrav onima koji svakodnevno rade na spašavanju i zbrinjavanju životinja Smile

Ja sam jučer na Titovoj, našla ovog malog cuku. Jednostavno sam morala da ga sklonim sa ulice, hodao je po ulici i tramvajskim šinama i samo je bilo pitanje kad će ga šta udariti. Smjestila sam ga privremeno kod sebe, a to privremeno može biti do kraja ove sedmice, jer me onda neće biti kući po cijeli dan, tj. neću mu moći pružiti nikakvu pažnju. Onome ko ga uzme privremeno do nekog konačnog udomljavanja namjeravam u potpunosti pružiti finansijsku podršku i naravno stopostotno učestvovati u traženju novog doma. Znači samo je problem što mu ja konkretno neću moći ponuditi pažnju.

Isto tako stalni udomitelj će od mene dobiti poklon paket sa raznoraznim potrepštinama za psa.

E sad, ja nemam nikakvog iskustva sa psima ... pa su mi svi savjeti dobro došli ... i preporuka i kontakt za veterinara (koji surađuju sa SOS om), te postoji li kakva procedura oko udomljvanja ili ga mogu samo dovesti u subotu ( ako će uopšte tada biti udomljavanje ? ).

Zensko je, i stara je dva mjeseca, mislim da je do sada imala kontakt sa ljudima, jako je pametna, i iako je mala čak zna i poslušati kad joj se šta kaže ( možda je to slučajno Smile ) i nuždu nije vršila u zatvorenom prostoru.

Unaprijed zahvalna
Ovo sam kopirala sa sarajevo-x foruma,rekla mi je rodica posto ga je ona nasla... Smile Smile Smile a ja sad odoh kod malene posto zaista mi rodica nema nikakvog iskustva sa cukama...
Dora trazi dom!!! Cukicasq5


Baby: komentar modifikovan dana: Tue Sep 09 2008, 21:39; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : Rodica nije znala da je žensko,pa sam prepravila...)
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Dora trazi dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dora trazi dom!!!   Dora trazi dom!!! EmptyTue Sep 09 2008, 16:13

Cuko je presladak. Prednosti je sto je mali, a plus ako je i poslusan ne bi trebalo biti problema oko udomljavanja.
Zelim ti svu srecu! I svaka cast na tome sto si ga spasila!
Mislim da ce ti cika velja dati vise informacija sto se tice veterinara i udomljavanja!
Sretno!!!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Dora trazi dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dora trazi dom!!!   Dora trazi dom!!! EmptyThu Sep 11 2008, 00:04

Heheh, izgleda da ce se svaki zenski pas od sada zvati Dora ako im ti budes imena davala Laughing tongue
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Dora trazi dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dora trazi dom!!!   Dora trazi dom!!! EmptyFri Oct 24 2008, 21:23

Zaboravila sam reci,da je Dora,sada se zove Lana,prije par sedmica nasla dom...Novi savrseni dom..
Sada zivi kod jednog covjeka,koji ima isto psa Tornjaka,tako da LANICI nikada nije dosadno...
Moze se staviti u Happy end...
P.S. Svi koji su udomili pse,recite da se stavi u Happyend
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Dora trazi dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dora trazi dom!!!   Dora trazi dom!!! EmptyFri Oct 24 2008, 21:27

http://picasaweb.google.com/lala.jamakosmanovic/Lana#
Ovo su neke Lanine slike...Ove sa crvenom ogrlicom su slikane pred odlazak u novi dom...Mislim da se jasno moze vidjeti razlika izmedju Lane kada je nadjena i kada je otisla u novi dom
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

Dora trazi dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dora trazi dom!!!   Dora trazi dom!!! EmptyFri Oct 31 2008, 23:38

Baby (citat):
Zaboravila sam reci,da je Dora,sada se zove Lana,prije par sedmica nasla dom...Novi savrseni dom..
Sada zivi kod jednog covjeka,koji ima isto psa Tornjaka,tako da LANICI nikada nije dosadno...
Moze se staviti u Happy end...
P.S. Svi koji su udomili pse,recite da se stavi u Happyend

Lana ko moj pas...Hehe moja maltezerica ima imenjakinju cheers cheers plese
Na vrh Go down
Sponsored content





Dora trazi dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dora trazi dom!!!   Dora trazi dom!!! Empty

Na vrh Go down
 
Dora trazi dom!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» boby trazi dom
» BEMBELA trazi dom
» Max trazi novi dom!
» Psic trazi dom :)
» Trazi se Leon-crni labrador!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: