POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

2 KORNJACE TRAZE DOM

Go down 
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: 2 KORNJACE TRAZE DOM   Wed Sep 24 2008, 00:10

DA SE OVAKO IZARAZIM ,PRISILJEN SAM DATI SVOJE KORNJACE IZ MNOGO RAZLOGA. JEDAN JE ARA , KOJA JOS TRAZI DOM, ZALOSNO ALI ISTINITO. SRAMOTNO JE TO DA NIKO OD OVOLIKO SOS-OVACA I FORUMASA NIJE BIO U STANJU PONUDITI SVOJU POMOC ,A KAMOLI STA DRUGO. NIJE DA JA TRAZIM NEKU POMOC ,MOGU SE JA SAM POBRINUTI ZA NJU, NEGO ME BOLI STO SE SVI BRINU O NEKAKVIM PSIMA KOJE VLASNICI IZ TOG I TOG RAZLOGA NEMOGU DRZATI KOD SEBE, A NE BRINU SE O ONIMA KOJIM JE POMOC NAJPOTREBNIJA .AI NEMA VEZE ,NIJE SAD ONA TEMA VEC MOJE KORNJACICE MALE KIKI I RIKI. ONE SU STARE 1,5 GOD I ZELIO BIH NACI NEKOG KO CE SE BRINUTI O NJIMA KAO STO SAMO SE JA I MOJA MAMA BRINULI.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: 2 KORNJACE TRAZE DOM   Wed Sep 24 2008, 21:08

a gdje se ti nalazis ja imam jedan akvarijum poveliki u do neki dan je bio pun ali sad je prazann pa da vidim ja bih volio drzati te kornjace
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Re: 2 KORNJACE TRAZE DOM   Thu Sep 25 2008, 16:52

omer (citat):
a gdje se ti nalazis ja imam jedan akvarijum poveliki u do neki dan je bio pun ali sad je prazann pa da vidim ja bih volio drzati te kornjace

udomljene su hvala BOGU
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: 2 KORNJACE TRAZE DOM   

Na vrh Go down

2 KORNJACE TRAZE DOM
Na vrh 
Stranica 1/1