POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Smrt pred ocima

Go down 
4 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima EmptyMon Sep 29 2008, 12:00

Ova preljepa kuca me je jutros oko 7:30 ugledala dok sam setao sa Cipijem.
Krenula je bez zadrske da predje dvije vozne trake i..........................nije imala sanse protiv sarajevskih nabrijanih vozaca.
Osjecam krivnju zbog njene smrti jer je prema meni krenula.
Neznam kako se sada osjeca (ako ista osjeca) njen vlasnik koji ju je odbacio i vozac koji je samo na trenutak zastao (mutna slika) i produzio svojim putem.
Jedva sam zaustavio kolonu da bih joj pokusao pomoci.
Niko, ama bas niko, nije pokazao ni na trenutak,volje da pomogne, niti interesovanje sta se desava na najprometnijoj sarajevskoj cesti kojom svakog jutra nekuda jure.
Sad nesto kad skontam i ja sam dobro prosao, jer sam mogao lezati pored ove prelijepe, a sada mrtve kuce. Gdje i sa kime zivim, mozda bi mi to najbolje u ovom trenu i bilo.
Smrt pred ocima 2nql1
Smrt pred ocima 2n1hono
Smrt pred ocima 1syy5d
Smrt pred ocima 20z3dc5
Smrt pred ocima 2zjdhl0
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: ....   Smrt pred ocima EmptyMon Sep 29 2008, 12:20

Ajoj boze.....Kako mi je zao.... Nazalost tako je kod nas u Sarajevu...cccc
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Gost
Gost




Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima EmptyMon Sep 29 2008, 20:40

evo poceo sam da placem pogledajte samo tu ljepotu koje vise nema jeli to sibrski haski ma koje mogao da je zgazi pogledajte kolika je ma vidio bi je i ...... iz aviona mozda jojjjjjuhhhhhh Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
mikica11
novi kolačić :)
novi kolačić :)
mikica11


Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima EmptyTue Sep 30 2008, 01:01

kako bih se rado ispsovala ccccccccccccccccccccccccccccccccccc ...... dokle vise Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bicefrke
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima EmptyTue Sep 30 2008, 01:29

jel bila kuca musko il zensko? ovo je hitno!!!!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima EmptyTue Sep 30 2008, 13:10

arijana (citat):
jel bila kuca musko il zensko? ovo je hitno!!!!
zenka
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima EmptyTue Sep 30 2008, 13:13

ovo je stvarno uzasno. mislila sam da znam koji je pas, al ovo je muzjak.

nepojmljivo mi je da neko udari psa i samo nastavi svojim poslom, za 10 godina cemo tako i sa ljudima. sramota.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima EmptyTue Sep 30 2008, 20:46

Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Na vrh Go down
Sponsored content





Smrt pred ocima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smrt pred ocima   Smrt pred ocima Empty

Na vrh Go down
 
Smrt pred ocima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Mace pred uredom SOSa

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Dolina duginog mosta...-
Idi na: