POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Nebojsa
novi kolačić :)

Broj komentara : 2
Registration date : 2008-10-04

KomentarNaslov komentara: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Sat Oct 04 2008, 23:48

Veceras 04.10.'08 oko 20:30 pronadjen je zuti (tamniji) labrador retriver. Pretpostavljamo da je star 3-4 godine. Na sebi ima orglicu/davilicu. Zadnja lijeva sapa mu je lakse povrijedjena. Pas je trenutno udomljen, ali trazimo vlasnika ili udomitelja, a istovremeno i dalje trazimo naseg labradora starog 12 godina odlutalog krajem maja.
Kontakt telefon 061 484 481
Slike psa koji je pronadjen mozete vidjeti ovdje
http://picasaweb.google.com/merloos/Labrador?authkey=VgOTsTDysVY#5253402745227769618
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Sun Oct 05 2008, 14:25

Nebojsa (citat):
Veceras 04.10.'08 oko 20:30 pronadjen je zuti (tamniji) labrador retriver. Pretpostavljamo da je star 3-4 godine. Na sebi ima orglicu/davilicu. Zadnja lijeva sapa mu je lakse povrijedjena. Pas je trenutno udomljen, ali trazimo vlasnika ili udomitelja, a istovremeno i dalje trazimo naseg labradora starog 12 godina odlutalog krajem maja.
Kontakt telefon 061 484 481
Slike psa koji je pronadjen mozete vidjeti ovdje
http://picasaweb.google.com/merloos/Labrador?authkey=VgOTsTDysVY#5253402745227769618
U kojem dijelu grada je pronadjen?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Nebojsa

Broj komentara : 2
Registration date : 2008-10-04

KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Sun Oct 05 2008, 21:41

Psa smo pronašli, kao što je navedeno u naslovu, pod Bistrikom , kod okretišta trolejbusa. Pretpostavljam da je to pas koji je pronadjen krajem jula na stupu(Hari), jer sam tada išao na "prepoznavanje" /moj pas je takođe odlutao/. Prvo sam danas pozvao Harija. Hari je potom pozvao čovjeka na Čaršiji kojem je povjerio psa na staranje i ovaj mi se javio i rekao da je to vjerovatno taj pas. Čak je rekao da će danas (nedjelja )doći po njega -ali niti se javlja niti dolazi. Pozivam sve da pogledaju fotografije na linku koji sam ponudio. Pas je trenutno kod mene u autoservisu, i koliko vidim, osjeća se zbrinuto. Inače pas je vrlo socijaliziran, pravi kućni pas, s tim da je vjerovatno u zadnje vrijeme boravio napolju jer mu je dlaka dobro gusta -zimska.
adresa Jukićeva 85, tel 061 484 481.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Sun Oct 05 2008, 22:23

Nebojsa (citat):
Psa smo pronašli, kao što je navedeno u naslovu, pod Bistrikom , kod okretišta trolejbusa. Pretpostavljam da je to pas koji je pronadjen krajem jula na stupu(Hari), jer sam tada išao na "prepoznavanje" /moj pas je takođe odlutao/. Prvo sam danas pozvao Harija. Hari je potom pozvao čovjeka na Čaršiji kojem je povjerio psa na staranje i ovaj mi se javio i rekao da je to vjerovatno taj pas. Čak je rekao da će danas (nedjelja )doći po njega -ali niti se javlja niti dolazi. Pozivam sve da pogledaju fotografije na linku koji sam ponudio. Pas je trenutno kod mene u autoservisu, i koliko vidim, osjeća se zbrinuto. Inače pas je vrlo socijaliziran, pravi kućni pas, s tim da je vjerovatno u zadnje vrijeme boravio napolju jer mu je dlaka dobro gusta -zimska.
adresa Jukićeva 85, tel 061 484 481.
Hvala Nebojsa.
Nadajmo se da ce se neko javiti.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   

Na vrh Go down

Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1