POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 trazim stene tornjaka ili retrivera

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptySat Oct 18 2008, 10:37

trazim da udomim jedno stene tornjaka ili retrivera nije vazno koje boje samo da je to stene jedno od te 2 rase hvala svi koji imaju neki prijedlog neka se jave na omerhadzic@hotmail.com
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptySat Oct 18 2008, 14:06

Omere, tornjaci i retriveri mogu se nabaviti u odgajivacnicama za nekoliko stotina maraka. ovdje mozes udomiti nekog napustenog i divnog mjesanca
Na vrh Go down
Gost
Gost




trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptySat Oct 18 2008, 22:13

pa znam da ih je tesko pronaci ali eto bas i nemogu ni da nadem da kupim pa zato sam i pitao ako netko ima nesto da mi preporuci bar do 150 km ili manje a moze i mjesanac al da malo vise lici na pravog tornjaka ...
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptyFri Oct 24 2008, 21:39

RASISTI fuj ali eto sta cu savkakvih nas ima to je jednostavno tako od mene ces dobiti stene "TORNJAKA"
ali prije toga bih te molio da mi se tvoji roditelji jave i da kazu da se i oni slazu sa tim da imate psa 061819335
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptyFri Oct 24 2008, 21:46

aldine ti pse izvlacis,kao jokere iz rukava...lol....
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Gost
Gost




trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptySat Oct 25 2008, 11:06

pasic aldin (citat):
RASISTI fuj ali eto sta cu savkakvih nas ima to je jednostavno tako od mene ces dobiti stene "TORNJAKA"
ali prije toga bih te molio da mi se tvoji roditelji jave i da kazu da se i oni slazu sa tim da imate psa 061819335

uredu do veceras cu ti se javiti jer sada mi roditelji nisu tu.
Na vrh Go down
Gost
Gost




trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptyMon Oct 27 2008, 19:59

i sta bi danas rekao si da ces u ponedjeljak da nazoves ali nisi ???ili ti mene zezas
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptyMon Oct 27 2008, 20:16

omer ne zezam ja tebe vec trazim kako bih mogli da ti dobacimo cuku do tuzle ako saznas ti nesto javi ja ti se javim sutra u svakom slucaju
Na vrh Go down
Gost
Gost




trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera EmptyTue Oct 28 2008, 14:44

uredu izvini onda ovaj i ja cu pokusati nesto da smislim ili ako ti nesto nades samo mi javi i da se dogovorimo onda na kom mjestu i to jel ok hvala tiiiiiiiiiiii a bas sam se uplasio da si me zeznuoo Laughing Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Sponsored content





trazim stene tornjaka ili retrivera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: trazim stene tornjaka ili retrivera   trazim stene tornjaka ili retrivera Empty

Na vrh Go down
 
trazim stene tornjaka ili retrivera
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» trazim stene tornjaka
» Beba zlatnog retrivera
» Trazim maLtezera
» stene

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: * ZA SVE ONE KOJI ZELE DA UDOME! *-
Idi na: