POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pronadjen zlatni retriver

Go down 
AutorPoruka
Maxim
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-10-24

Pronadjen zlatni retriver Empty
KomentarNaslov komentara: Pronadjen zlatni retriver   Pronadjen zlatni retriver EmptyFri Oct 24 2008, 11:30

Pronadjen zlatni retriver starosti 3-3.5 godina na podrucju Rajlovca. Psa smo privremeno udomi moja porodica i ja. Veterinarski je zbrinut jer je bio napadnut u vremenu lutanja i sada je ok. Molim sve koji znaju vlasnika ili ciji bi pas mogao biti da me kontaktiraju. Unaprijed hvala. Slike mozete pogledati na sljedem linku.

https://www.facebook.com/photo.php?pid=4586408&id=785445480

Unaprijed hvala

Pronadjen zlatni retriver Picture066
Na vrh Go down
Maxim
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-10-24

Pronadjen zlatni retriver Empty
KomentarNaslov komentara: Pronadjen zlatni retriver   Pronadjen zlatni retriver EmptyFri Oct 24 2008, 12:03

Pronadjen zlatni retriver star 3-4 godine na podrucju Rajlovca. Molim sve koji poznaju vlasnika ili nekoga ko bi zelio da udomi ovog kucu da mi se javi. Pas je umiljat.
Pronadjen zlatni retriver Picture066

kontakt na tel 061 890 051
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pronadjen zlatni retriver Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni retriver   Pronadjen zlatni retriver EmptyFri Oct 24 2008, 14:49

stvarno je lijep i imas li jos koju slikicu od tog psa ili cekaj bar 2-3 dana a ako se niko ne javi onda trazi nekoga da ga udomi osim ako ga nemozes cuvati bar koji dan
Na vrh Go down
Sponsored content





Pronadjen zlatni retriver Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni retriver   Pronadjen zlatni retriver Empty

Na vrh Go down
 
Pronadjen zlatni retriver
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom
» Izgubljen Zlatni Retriver
» Zlatni retriver - Lipik
» Nestao zlatni retriver
» pronadjen pas

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: