POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Udomljavam malog macica...

Go down 
5 posters
AutorPoruka
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyMon Oct 27 2008, 03:19

Udomio bi mladog macica po mogucnosti da je sive boje i plavih ili zelenih ociju...Unaprijed hvala =)
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyFri Oct 31 2008, 23:23

Evo vidi ovdje su neki sivi a ovdje ima i 15 maca raznih bojas pa pogledaj:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=388303
Na vrh Go down
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: pozz   Udomljavam malog macica... EmptyMon Dec 22 2008, 22:44

nisam bio dugo na forumu...ja bih udomio ovog jednog sivog macica ako su jos na raspolaganju...volio bih sto prije dobiti odgovor...hvala unaprijed...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyMon Dec 22 2008, 23:19

koliko sam shvatila ovi macici su u Hrvatskoj, tako da i nemas velike koristi od toga
..imamo jedno mace koje je hitno za usvajanje, ako ti se svidja, javi mi se preko pp.a! kod moje drugarice je trenutno..evo ti slikica
Udomljavam malog macica... N792919233_1200734_8396
Na vrh Go down
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyTue Dec 23 2008, 00:11

ne da mi se ne svidja macka kao macka...nego mi se ne svidja boja dlake...a inace nemam nista protiv njih
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyTue Dec 23 2008, 00:23

Udomljavam malog macica... P2020030ra1
Hoćeš ovo mače..ima oko 5,5 mjeseci...ženkica,mala je i neće puno narasti jer joj je i majka mala...tražim joj dom jer je jedina ona pitoma,a ja imam macu odraslu koja baš i ne voli druge mačke...
P.S.Ja sam svoju macu udomila prije 3 mjeseca,kada je imala oko godinu...i vjeruj mi nisam birala...ona je sama mene izabrala Laughing
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyTue Dec 23 2008, 00:27

joj svi mi zenke nude Very Happy Very Happy Very Happy...a ja hocu muzjaka Very Happy...samo mi je bitno da je naviknut da ne mokri i to, u stanu...pa eto ako neko ima da se dogovorimo Very Happy
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyTue Dec 23 2008, 01:21

aaabbbccc (citat):
joj svi mi zenke nude Very Happy Very Happy Very Happy...a ja hocu muzjaka Very Happy...samo mi je bitno da je naviknut da ne mokri i to, u stanu...pa eto ako neko ima da se dogovorimo Very Happy

Evo ti broj tel. jednog bračnog para za koje znam da udomljavaju mužjaka sive boje 061 908 117

Pozdrav i sretno
Na vrh Go down
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyTue Dec 23 2008, 01:24

mozes li mi samo saznati koliko je star i jel naviknut ?i boju dlake ako moze Very Happy
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyTue Dec 23 2008, 01:43

aaabbbccc (citat):
mozes li mi samo saznati koliko je star i jel naviknut ?i boju dlake ako moze Very Happy

Evo ti slike, star otprilike 4 mjeseca, naviknut na higjenu za ostalo imaš broj i nazovi.

https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2eppuu8.jpg
Na vrh Go down
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyTue Dec 23 2008, 02:18

RAMBO (citat):
aaabbbccc (citat):
mozes li mi samo saznati koliko je star i jel naviknut ?i boju dlake ako moze Very Happy

Evo ti slike, star otprilike 4 mjeseca, naviknut na higjenu za ostalo imaš broj i nazovi.

https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2eppuu8.jpg

hvala pravo mi se svidja...vjerovatno cu ga uzeti...samo jel bi mogao neki prevoz dobiti posto zivim u vogosci pa ako nekome nije problem da mi ga doveze???
Na vrh Go down
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyWed Dec 24 2008, 00:38

moze li mi samo neko reci koga da trazim kao kontakt osobu...ak nije problem?
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyWed Dec 24 2008, 01:21

aaabbbccc (citat):
moze li mi samo neko reci koga da trazim kao kontakt osobu...ak nije problem?

Traži Almu.

Sretno
Na vrh Go down
aaabbbccc
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-27

Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... EmptyWed Dec 24 2008, 03:23

hvala puno Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Udomljavam malog macica... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Udomljavam malog macica...   Udomljavam malog macica... Empty

Na vrh Go down
 
Udomljavam malog macica...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» udomljavam malog macka - ZENICA
» UDOMLJAVAM MACU!!
» udomljavam macuuuuu
» Udomljavam stene !
» macica

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: * ZA SVE ONE KOJI ZELE DA UDOME! *-
Idi na: