POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Urgent-4 curice na ledini

Go down 
5 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptyThu Oct 30 2008, 12:08

po ko zna koji put gadovi su ostavili na ledini 4 jednomjececna kucica na milost i nemilost okrutnoj sudbini koju dozivljavaju SA kuce.
ako bilo ko moze da ih zbrine makar na koji dan neka se javi Miri na 661 890. dajte samo da ih negdje sklonimo dok se ne snadjemo jer sam vec imao okrsaj sa odvratnim djuturumom kojem smetaju a da mu nista ne rade.
nase skloniste je u fazi rusenja a oni ljudi koje ja znam vec su prebukirani.
u subotu je akcija udomljavanja pa mozda nesto i tamo uspijemo uraditi.
ovo je veliki grad i mozemo uciniti mnogo toga ako hocemo.
Urgent-4 curice na ledini 2wdak3m
Urgent-4 curice na ledini 104jno7
Urgent-4 curice na ledini Wwiwc2
Urgent-4 curice na ledini Rhq0lf
Urgent-4 curice na ledini 2gt58bm
Urgent-4 curice na ledini 160a5tv
Na vrh Go down
Gost
Gost




Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptyThu Oct 30 2008, 15:16

bas su slatki nije zar da su bili poklopljeni tim kolicima iz trgovine .. Sad Sad Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptyThu Oct 30 2008, 17:55

Miro mi je sad javio da je korpa u Miljacki a da kucici lutaju okolo.
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptyFri Oct 31 2008, 00:13

Danas sam prolazio jednom Sarajvskom ulicom nije bitno kojom vjerujte ne navodim ulicu sa razlogom koga interesuje moze me pitati putem PM.

i naisao sam na jedau grupu pasa koji lutaju ovim jadnim ulicama grada po onoj kisi i naravno prvo sam ih nahranio pa sam ih malo posmatrao i primjetio sam da se jedna kuja nedavno okotila i naravno malo sam ih pratio da vidim gdje me vode mislio sam da ce me odvesti do mladih ali nista...
i vidim sad na forumu mlade koji lice na ovu kuju koja se ne davno okotila pa moze biti da su to njeni mladi evo nekih fotki pa se sami uvjerite dali je tako... ako ima neko


Urgent-4 curice na ledini 2v31p3p
Urgent-4 curice na ledini 25qx8cm
Urgent-4 curice na ledini 3004ev9
Urgent-4 curice na ledini A09cma
Urgent-4 curice na ledini 2cr7hpc
Urgent-4 curice na ledini Vrq1br
Urgent-4 curice na ledini 2vbps93
Na vrh Go down
lamy
aktivisti
aktivisti
lamy


Broj komentara : 29
Registration date : 2008-08-31

Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptyFri Oct 31 2008, 12:36

Ma lice svi oni medjusobno, ali kako ces znati...jedino pokusati da ih spojis...hehe..gdje su sad te malene?Treba li danas pomoci u uredu?Ja bih mogla negdje oko 15h,16h....
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptySat Nov 15 2008, 20:56

I sta bi sa ove 4 curice na ledini? Postavi se post,pa onda nema konacne price na neku temu.
Jesu li ih sintori odveli Sad ?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptySat Nov 15 2008, 22:54

samra_h (citat):
I sta bi sa ove 4 curice na ledini? Postavi se post,pa onda nema konacne price na neku temu.
Jesu li ih sintori odveli Sad ?
ako si vidjela korpu u Miljacki......pretpostaviti je da nam je neko po obicaju napravio pakost. Ljudi iz okoline su kazali da su ih neka djeca odnijela. u ovom trenu ima nekoliko lokacija gdje se kuce i mace hrane dok ne nadjemo nacina da ih zbrinemo i bit tako dok god sarajlije budu imale odnos prema zivotinjama kakav sada imaju.
Nas je tu napao id**t koji upste nije znao sta radimo. Kada smo mu rekli da smo dosli da pomognemo psicima (a i njemu da ih ne slusa da piste), nije bilo razumijevanja.

Nazovi na 271 771 djecaka E. H. (maloljetan) neka ti isprica sta je jucer na Kovacima uradio izvjesni Lilo.
Ne mislis valjda da imamo dovoljno ljudi koji ce pratiti sudbinu svih unesrecenih pasa u SA, a pogotovo da o svim sudbinama pisemo price.
8000 tih prica ima kraj u SA sinteraju........svake godine
Na vrh Go down
dixiepixie
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 9
Registration date : 2009-01-15

Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini EmptyThu Jan 15 2009, 15:20

jao preslatke su!ne mogu vjerovat da su bile na ledini!ko bi ihostavio!!!!!!! nadajmo se na brzo udomljavanje Exclamation Exclamation Exclamation
Na vrh Go down
Sponsored content





Urgent-4 curice na ledini Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent-4 curice na ledini   Urgent-4 curice na ledini Empty

Na vrh Go down
 
Urgent-4 curice na ledini
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Urgent spasavanje
» SANI Urgent
» URGENT: Traze se
» BUBICA URGENT

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: