POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Akcija udomljavanja 10 januar 2009

Go down 
2 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Akcija udomljavanja 10 januar 2009 Empty
KomentarNaslov komentara: Akcija udomljavanja 10 januar 2009   Akcija udomljavanja 10 januar 2009 EmptyFri Jan 09 2009, 23:48

Udruženje za sprječavanje okrutnosti nad životinja a SOS Sarajevo će i ove subote, 10. januara 2009. godine, u vremenu od 13. do15. sati, kod fontane u Velikom parku predstaviti svoje štićenike (kuce i mace) spremnih za udomljavanje.

Apelujemo na građane Sarajeva da nam pomognu u spašavanju što većeg broja ovih bespomoćnih stvorenja.

Kako zbog hladnoće nećemo moći predstaviti sve one kojima treba dom, građani koji imaju volju i mogućnosti udomljavanja mogu se predbilježiti.

Ovom prilikom takođe upozoravamo na sve izraženiju pojavu da neodgovorni vlasnici, na ovakvoj hladnoci, neželjene mladunce, ostavljaju pored kontejnera za smeće ili na mjestima gdje pretpostavljaju da će se neko drugi o njima pobrinuti, što je primjer izuzetne okrutnosti i bezdušnosti.

Svi moramo postati svjesni odgovornosti za sudbinu životinja i da od našeg odnosa prema njima, umnogome ovise i naši životi.

Oni građani koji nisu u mogućnosti usvojiti nekog od naših štićenika, mogu im pomoći u preživljavanju, privremenim udomljavanjem, darivanjem hrane, potrebne im opreme ili novca.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Akcija udomljavanja 10 januar 2009 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija udomljavanja 10 januar 2009   Akcija udomljavanja 10 januar 2009 EmptySat Jan 10 2009, 17:59

Danas sam bila na udomljavanju.. Nisam mogla biti do kraja, nazalost i neka me je sram sto nisam bila jer danas je od 600 stotina clanova i svih silnih forumasa bilo samo 4 clana SOS-a (ukljucujuci Cika Velju). Mislim fkt je sramota da od svih silnih clanova dodje tako mali broj. I onda kasnije se svi sjete SOS-a kad im zagusti a ovako kad je vani -14C niko se ne sjeti doci. Danas nismo mogli izvesti sve pse u park jer nije bilo dovoljno volontera cak i ovi psi koji su dosli jedva smo se nekako skontali kako ih cuvati. Jer neko mora biti za stolom, neko mora cuvati pse, neko mora dijeliti letke! Ali kako cemo to sve uraditi ako nema dovoljno volontera? Lako je svima pisati i kuckati na forumu kako smo ovakvi ili onakvi, a niko nista konkretno da uradi. Jel to bio problem doci makar tih sat vremena i pricuvati jednog psa? Stvarno ne mogu da vjerujem.. Dobro vjerujem da neki od vas pomazu na neki svoj nacin, ali evo ovi drugi registrovali se nikad u zivotu nisu dosli na forum a pogotovo ne u SOS ili na udomljavanje. I ovo ja sad pisem u prazno, jer nisam sigurna da ce iko ovo procitati i obratiti paznju.. I naravno ako neko procita sigurno ce osuti paljbu rijeci na mene, jer ko sam kao ja da pricam zasto niko danas nije bio. I tako da cu da skratim svoju pricu, mogu reci da sam jako razocarana. Rolling Eyes Suspect
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Akcija udomljavanja 10 januar 2009 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija udomljavanja 10 januar 2009   Akcija udomljavanja 10 januar 2009 EmptySat Jan 10 2009, 23:42

velja (citat):
Udruženje za sprječavanje okrutnosti nad životinja a SOS Sarajevo će i ove subote, 10. januara 2009. godine, u vremenu od 13. do15. sati, kod fontane u Velikom parku predstaviti svoje štićenike (kuce i mace) spremnih za udomljavanje.

Apelujemo na građane Sarajeva da nam pomognu u spašavanju što većeg broja ovih bespomoćnih stvorenja.

Kako zbog hladnoće nećemo moći predstaviti sve one kojima treba dom, građani koji imaju volju i mogućnosti udomljavanja mogu se predbilježiti.

Ovom prilikom takođe upozoravamo na sve izraženiju pojavu da neodgovorni vlasnici, na ovakvoj hladnoci, neželjene mladunce, ostavljaju pored kontejnera za smeće ili na mjestima gdje pretpostavljaju da će se neko drugi o njima pobrinuti, što je primjer izuzetne okrutnosti i bezdušnosti.

Svi moramo postati svjesni odgovornosti za sudbinu životinja i da od našeg odnosa prema njima, umnogome ovise i naši životi.

Oni građani koji nisu u mogućnosti usvojiti nekog od naših štićenika, mogu im pomoći u preživljavanju, privremenim udomljavanjem, darivanjem hrane, potrebne im opreme ili novca.

Akcija udomljavanja 10 januar 2009 2dujo69
Nazalost,nismo uspjeli udomit nijednog sticenika.
Na vrh Go down
Sponsored content





Akcija udomljavanja 10 januar 2009 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija udomljavanja 10 januar 2009   Akcija udomljavanja 10 januar 2009 Empty

Na vrh Go down
 
Akcija udomljavanja 10 januar 2009
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Akcija udomljavanja 24. januar 2009
» Akcija udomljavanja 07. 02. 2009.
» Akcija udomljavanja 21. 02. 2009.
» Akcija udomljavanja 07. 03. 2009.
» Akcija udomljavanja 18. april 2009

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: