POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa

Go down 
+3
velja
csejla
Anela
7 posters
AutorPoruka
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptyFri Jan 16 2009, 13:33

http://www.sarajevo-x.com/clanak/090116023

16.01.2009. u 10:42

UG 'Pomoć životinjama-Help Animals'
Spriječite odstrel pasa na sarajevskim ulicama
Udruženje građana 'Pomoć životinjama-Help Animals' u petak je poslalo protestno pismo svim medijima u kojem obavještavaju javnost da će se u nedjelju u Sarajevu vršiti odstrel pasa lutalica. Prijatelji životinja zgroženi su ovom nehumanom akcijom i pozivaju građane da spriječe odstrel životinja. U protestnom pismu stoji:
'Tragom informacije da će lovačko društvo iz Starog grada Sarajevo dana 18.01.2009. godine (nedjelja) na padinskim dijelovima općine (Faletići, Hladivode, Gornje i Donje Biosko itd.) vršiti odstrel, odnosno brutalno ubijanje uličnih pasa, na očigled svih građana, ulazemo oštar protest i tražimo da se ta nehumana akcija hitno spriječi, te pristupi humanom načinu rješavanja problema pasa lutalica u skladu sa europskom praksom.

Pitamo se na osnovu kakvog i čijeg odobrenja će se to raditi te na osnovu kojeg zakonskog uporišta?

Smatramo da je ovo najužasniji način rješavanja problema velikog broja napuštenih i pasa lutalica u našem gradu, za koje opet mislimo da smo mi kao društvo isključivo krivi. Napuštene životinje i način na koji se rješavaju problemi u vezi sa njima ogledalo su stanja u društvu. Trebamo pristupiti sistematskom rješavanju ovog problema u skladu sa europskom praksom i principima Zakona o zaštiti životinja BiH, pri čemu životinje neće biti zlostavljane i ubijane.

Udruženje građana "Help Animals" Sarajevo se oštro protivi ovim metodama, tim više što smo mi tokom niza godina nakon rata, zbrinuli i udomili hiljade pasa lutalica. Takodjer smo zagovornici metode "uhvati - steriliši - pusti", čime bismo izbjegli nepotrebno ubijanje životinja, i nakon izvjesnog vremena riješili problem velikog broja napuštenih i pasa lutalica.

Pored toga, Zakon o zaštiti i dobrobiti životinja Bosne i Hercegovine koji je u procesu usvajanja u Parlamentu BiH i koji će vrlo brzo, najdalje za mjesec dana, stupiti na snagu, kaže da se ovaj problem mora rješavati humanim metodama, tj. bez patnje, sterilizacijama i smještanjem pasa u skloništa, a nikako ubijanjem.

Stoga tražimo od nadležnih organa da u okviru svojih zakonskih ovlaštenja spriječe ovu akciju i učine sve kako bismo konačno počeli rješavati ove probleme kao ostali civilizirani svijet.

Molimo predstavnike ambasada da se uključe i svojim autoritetima pomognu pri rješavanju ovog problema.

Molimo sredstva javnog informiranja da objave ovaj protest i osude planiranu akciju ubijanja pasa lutalica, te da u narednom periodu detaljnije informiraju naše građane o zakonu o zaštiti i dobrobiti životinja koji je u fazi usvajanja te da na taj način pomognu propagiranje ideje nenasilja nad životinjama i promjenu našeg odnosa prema nezaštićenim životinjama.

Svi zajedno to možemo!!!', stoji u pismu.
(Sarajevo-x.com)
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptyFri Jan 16 2009, 19:46

Ova tema je veoma aktivna na forumu stranice www.sarajevo-x.com. pokusat cemo organizovati masovno okupljanje u znak protesta protiv ovakvog vida okrutnosti nad zivotinjama. Molim clanove ovog foruma da se pridruze okupljanju i podrze ovo. Tacan termin okupljanja ce vjerovatno biti naknadno objavljen od strane Cobera
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptyFri Jan 16 2009, 20:53

csejla (citat):
Ova tema je veoma aktivna na forumu stranice www.sarajevo-x.com. pokusat cemo organizovati masovno okupljanje u znak protesta protiv ovakvog vida okrutnosti nad zivotinjama. Molim clanove ovog foruma da se pridruze okupljanju i podrze ovo. Tacan termin okupljanja ce vjerovatno biti naknadno objavljen od strane Cobera
Ukoliko ipak dodje do akcije, ima li spremnih da se sa Coberom i samnom postave kao zivi stit izmedju lovaca i pasa?
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptyFri Jan 16 2009, 22:05

JA sam spremna stati sa vama ispred te gamadi! Majku im ludjacku,nedavno sam i sama imala okrsaj sa sintorima kad sam bila kuci! Samo javite kad i gdje da dodjem! Dosta ih je vise,djubrad sadisticka,poremencena!
Na vrh Go down
dulcinella
novi kolačić :)
novi kolačić :)
dulcinella


Broj komentara : 4
Age : 38
Location : Dalmacija/Sarajevo
Registration date : 2007-08-12

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptyFri Jan 16 2009, 22:45

Osnovana je grupa na Facebook-u:

https://www.facebook.com/topic.php?topic=6186&uid=45927123534#/group.php?gid=45927123534&ref=mf
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptyFri Jan 16 2009, 23:59

samra_h (citat):
JA sam spremna stati sa vama ispred te gamadi! Majku im ludjacku,nedavno sam i sama imala okrsaj sa sintorima kad sam bila kuci! Samo javite kad i gdje da dodjem! Dosta ih je vise,djubrad sadisticka,poremencena!
prati sta se desava i siri dalje. hvala ti.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 00:08

samra_h (citat):
JA sam spremna stati sa vama ispred te gamadi! Majku im ludjacku,nedavno sam i sama imala okrsaj sa sintorima kad sam bila kuci! Samo javite kad i gdje da dodjem! Dosta ih je vise,djubrad sadisticka,poremencena!

Ja sam isto spremna izaći pred njih, nemam riječi gadi se mi se život ovdje.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:23

velja (citat):
csejla (citat):
Ova tema je veoma aktivna na forumu stranice www.sarajevo-x.com. pokusat cemo organizovati masovno okupljanje u znak protesta protiv ovakvog vida okrutnosti nad zivotinjama. Molim clanove ovog foruma da se pridruze okupljanju i podrze ovo. Tacan termin okupljanja ce vjerovatno biti naknadno objavljen od strane Cobera
Ukoliko ipak dodje do akcije, ima li spremnih da se sa Coberom i samnom postave kao zivi stit izmedju lovaca i pasa?

naravno da ima, to se ne treba ni pitati
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:37

islim da je logicno da nas ima dosta koji su spremni izaci kao stit ako do akcije dodje. Sestra i jasmo obavjestile MUP Kantona Sarajevo i dobile smo odgovor da ce oni to detaljno ispitati i sprijeciti ako dodje do takve akcije jer je zakonom zabranjeno koristenje pusaka i oruzja u naseljenim gradovima. Javio nam se gosp Miokovic, zaista mu hvala! Uglavnom, mi trebamo pratiti forum i novosti i ako treba ici TU SMO DA KRENEMO!
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:41

http://www.radiosarajevo.ba/#modt_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24&modr_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24&modm_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24%2Cid%3A13470&modl_h=action%3Anews%2Cid%3A13470
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:46

Mi svakako trebamo ici protestirati,jer ako im i zabrane da ih ubijaju po ulicama,oni ce ih pokupiti i odvesti u sinteraj ili neku sumu i opet pobiti! Zato trebamo svakako u nedjelju izaci na ulice i protestirati.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:50

dobro je, nista od odstrela. upravo je javljeno da su lovci odustali.
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:52

Gdje je javljeno?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:55

dojavili mi iz 'prijatelja zivotinja'
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:56

Ma da to nije samo maska? Mislim,da to nije laz samo da se narod ne bi pobunio,a da oni svakako to urade? Ko,kad i gdje je to javio?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 01:59

njihovi izvori, kazu. u svakom slucaju, ja sam okacio vijest na radio sarajevu. kome se da neka i pokrene temu na radijskom forumu, pa ce se i tu prikupiti ljudi. uraditi nece sigurno, jer bi morali pucati kroz ljude.
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 02:01

DAJ BOZE DA JE ISTINA MADA MISLIM DA JE SAMRA UPRAVU, IPAK TREBA ORGANIZOVATI PROTESTE ZBOG SAME GLUPE IDEJE ODSTRELA JER MOZDA GA NECE BITI U NEDJELJU U SARAJEVU ALI MOZE BITI NEKI DRUGI DAN ILI U NEKOM DRUGOM GRADU U BIH. CIM JE NEKOME PALA TAKO GLUPA IDEJA NE TREBA SE ZEZATI
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 02:04

Ima tema na forumu www.sarajevo-x.com i dosta se ljudi javlja za proteste.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 15:59

Demant lovackog saveza
http://www.sarajevo-x.com/clanak/090117028
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 17:58

samra_h (citat):
Mi svakako trebamo ici protestirati,jer ako im i zabrane da ih ubijaju po ulicama,oni ce ih pokupiti i odvesti u sinteraj ili neku sumu i opet pobiti! Zato trebamo svakako u nedjelju izaci na ulice i protestirati.

S ovim prijedlogom se slažem neka sva U.G povedu svoje članove i obavijeste javnost za proteste. Ovo se mora zaustaviti ne samo u Sarajevu nego širom BIH. Žalosno je da se za neke pokolje kao u Banovićima, Brezi, Visokom sazna tek kada se oni dese. Svakako apeliram na Udruženja neka obavijeste i svjetsku javnost neka se naša bruka čuje što dalje i šire.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 20:36

RAMBO (citat):
samra_h (citat):
Mi svakako trebamo ici protestirati,jer ako im i zabrane da ih ubijaju po ulicama,oni ce ih pokupiti i odvesti u sinteraj ili neku sumu i opet pobiti! Zato trebamo svakako u nedjelju izaci na ulice i protestirati.

S ovim prijedlogom se slažem neka sva U.G povedu svoje članove i obavijeste javnost za proteste. Ovo se mora zaustaviti ne samo u Sarajevu nego širom BIH. Žalosno je da se za neke pokolje kao u Banovićima, Brezi, Visokom sazna tek kada se oni dese. Svakako apeliram na Udruženja neka obavijeste i svjetsku javnost neka se naša bruka čuje što dalje i šire.

Copy sa saxa:


PostPostao/la Phia dana 17/01/2009 15:07
Poruka koju sam dobila preko facebooka od grupe "Prijatelji zivotinja u Bosni i Hercegovini"

u vezi najavljenog okupljanja u vezi odstrela pasa
To members of Prijatelji zivotinja u Bosni i Hercegovini

Maida Sabeta
Today at 1:58pm

Na facebooku je oformljena grupa pod nazivom: SPRIJECIMO ODSTREL PASA LUTALICA U SARAJEVU koju pozdravljamo, odnosno pozdravljamo reakciju gradjana Sarajeva na ovu vrstu barbarizma.

Medjutim, na grupi je najavljeno okupljanje u ranim jutarnjim satima na Bascarsiji u navodnoj organizaciji UG Help Animals kako bi se sprijecio odtrel.
Help Animals se ogradjuje od ove vrste okupljanja, iz razloga sto sam odstrel nikada nije potvrdjen. Informaciju od strane Lovackog durstva Sarajevo ocekujemo u toku dana, a kao odgovor na dopis koji smo poslali jutros.

Samo okupljanje nece imati nikakvog efekta, a moze imati negativne posljedice za jos 200 pasa sklonjenih u azilu za napustene zivotinje u Faleticima.

Lijep pozdrav,

Prijatelji zivotinja u BiH i UG Help Animals Sarajevo

-A ljudi bili spremni da naprave zivi stit...........................
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySat Jan 17 2009, 20:52

Ne treba se obazirati na ove njihove izjave, bili smo spremni izaci zbog neduznih pasa, a ovom udruzenju na njihovu cast sve sto su htjeli i namjeravali postici sa ovim. Bitno je da se stvarno dosta ljudi na forumu odazvalo spasavanju!
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptySun Jan 18 2009, 17:59

velja (citat):
RAMBO (citat):
samra_h (citat):
Mi svakako trebamo ici protestirati,jer ako im i zabrane da ih ubijaju po ulicama,oni ce ih pokupiti i odvesti u sinteraj ili neku sumu i opet pobiti! Zato trebamo svakako u nedjelju izaci na ulice i protestirati.

S ovim prijedlogom se slažem neka sva U.G povedu svoje članove i obavijeste javnost za proteste. Ovo se mora zaustaviti ne samo u Sarajevu nego širom BIH. Žalosno je da se za neke pokolje kao u Banovićima, Brezi, Visokom sazna tek kada se oni dese. Svakako apeliram na Udruženja neka obavijeste i svjetsku javnost neka se naša bruka čuje što dalje i šire.

Copy sa saxa:


PostPostao/la Phia dana 17/01/2009 15:07
Poruka koju sam dobila preko facebooka od grupe "Prijatelji zivotinja u Bosni i Hercegovini"

u vezi najavljenog okupljanja u vezi odstrela pasa
To members of Prijatelji zivotinja u Bosni i Hercegovini

Maida Sabeta
Today at 1:58pm

Na facebooku je oformljena grupa pod nazivom: SPRIJECIMO ODSTREL PASA LUTALICA U SARAJEVU koju pozdravljamo, odnosno pozdravljamo reakciju gradjana Sarajeva na ovu vrstu barbarizma.

Medjutim, na grupi je najavljeno okupljanje u ranim jutarnjim satima na Bascarsiji u navodnoj organizaciji UG Help Animals kako bi se sprijecio odtrel.
Help Animals se ogradjuje od ove vrste okupljanja, iz razloga sto sam odstrel nikada nije potvrdjen. Informaciju od strane Lovackog durstva Sarajevo ocekujemo u toku dana, a kao odgovor na dopis koji smo poslali jutros.

Samo okupljanje nece imati nikakvog efekta, a moze imati negativne posljedice za jos 200 pasa sklonjenih u azilu za napustene zivotinje u Faleticima.

Lijep pozdrav,

Prijatelji zivotinja u BiH i UG Help Animals Sarajevo

-A ljudi bili spremni da naprave zivi stit...........................

Opet naglašavm i smatram da su U.G dužna ogranizovati proteste jer SVE životinje u BIH ugrožene. Jer samo u Sarajevu su ljudi bili spremni izaći i sprečiti pokolj, a šta je s ostalim gradovima u BIH gdje ljudima ne pada na pamet da takvo nešto urade. U riješavanje ovakvih ili sličnih situacija treba što veće angažovanje javnosti. Konkretne stvari treba da se urade jer se takvim stvarima treba stati ukraj. Borba je jedina opcija koja ostaje jer sve ovo traje previše dugo....
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa EmptyMon Jan 19 2009, 10:09

Slazem se!
Na vrh Go down
Sponsored content





Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa   Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa Empty

Na vrh Go down
 
Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» odstrijel pasa u livnu
» Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11
» Za sve vlasnike pasa!
» U opasnosti 35 pasa u Nahorevu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: