POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Na Otoci ostavljeni kucici

Go down 
+6
bekac84
Anela
samra_h
puppylove83
amy_83
velja
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyFri Jan 30 2009, 18:52

Opet je neki gad ostavio 8 kucica u kutija pored garaze na Otoci.
Dao sam zamjenu za majcinu mlijeko i djecica (Belma 062 *** *** i Amra 066 *** ***) ce ih probati sklonit. U medjuvremenu ce jedno mozda biti usvojeno.
Na Otoci ostavljeni kucici 24ch55w
Na Otoci ostavljeni kucici 2lm31fs






Edit by tinchy: Izbrisani tel. djevojcica!
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyFri Jan 30 2009, 21:48

sta je bilo s njima?
Na vrh Go down
puppylove83
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Registration date : 2009-01-30

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyFri Jan 30 2009, 22:13

koji je to imbecilni gad mogao tako nesto da uradi Sad(
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptySat Jan 31 2009, 17:48

ima li ikakvih novosti sta je s njima,moze li se kako pomoc?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptySun Feb 01 2009, 16:25

amy_83 (citat):
ima li ikakvih novosti sta je s njima,moze li se kako pomoc?
5 ih je uginulo.
Ljudi sa Otoke salju djecicu kod nas u ured. a mi ih nemamo gdje.
I tako ce biti do daljnjeg.
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptySun Feb 01 2009, 23:24

Boze Sad ! A gdje su preostala 3,jesu li bar oni negdje sklonjeni ili su vani?
Boze...... Mad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyMon Feb 02 2009, 00:23

samra_h (citat):
Boze Sad ! A gdje su preostala 3,jesu li bar oni negdje sklonjeni ili su vani?
Boze...... Mad
Ostavili su ih na cesti pa su ih nasla druga djeca i odnijela.
Ako se opet jave zvat cu Sejlu i Amelu.
Djeca sa Otoke cini mi se da su znala covjeka sa Anexa koji ih je ostavio,ali nece da kazu ime.
Jedan je ranije uginuo,najvjerovatnije da je stenecak u pitanju.
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyTue Feb 03 2009, 13:08

Zna li neko lokaciju gdje da ih nadjem, uzela bi ih ja privremeno da ih sklonim sa ulice
Molim vas ako iko zna da javi
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Nema vise kucica na Otoci   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyTue Feb 03 2009, 21:57

Kucici su svi uginuli - mislim na preostala 3 od nedjelje. Mozda je bolje reci ubijeni, išutani od strane djecaka Vedrana sa Otoke.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyTue Feb 03 2009, 22:29

ccccc...Da li se može saznati Vedranovo prezime?? Preko pp???
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyTue Feb 03 2009, 23:23

Djeca su kucice maltretirala, udarala nogama sa garaze (sa visine) na zemlju i tako je jedan uginuo, kad ga je taj Vedran sutnuo nogom udario je glavom od beton i uginuo, STRASNO!! Neka curica ih je kupala i tako ostavila mokre u kutiji, da mi je samo znati ko je ucio da bude tako pametna. U sustini, djeca u ovom gradu su zlo, vece zlo od odraslih ljudi. Sutati nogom malo jadno bespomocno gladno stvorenje .... nemam rijeci. Voljela bi tog Vedrana sresti da ga ja nabijem nogom!
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyTue Feb 03 2009, 23:40

fuj...monstrumi mali...nisu djeca kriva krivi su roditelji koji su od njih to napravili..nemam rijeci..i bilo kakav komentar na ovo je suvisan
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyTue Feb 03 2009, 23:49

Gdje na Otoci se to desilo? ja zivim na Otoci zato pitam... ko su ta djeca? Malo me zbunjuje sto spominjete garaze posto garaza na Otoci nema...Ako znate tacno gdje zive ta djeca i kako se prezivaju posaljite mi na pp, moguce da znam ko su im roditelji... ako su bas s Otoke ili se radi o Aneksu posto se i Aneks spominjao Mad
ps. jos se ne snalazim bas najbolje pa sam otvorila nesvjesno temu pa je zakljucajte
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyTue Feb 03 2009, 23:54

Zena mi je rekla da je to igraliste poznato kao CRNO IGRALISTE, tu su garaze. Zgrade preko puta Mekura. Znamo samo da se mali zove Vedran Sad I da je 2 razred osnovne!!!
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 00:01

Taj dio ne znam, ja sam bas na Otoci. U svakom slucaju treba roditelje obavjestiti, jer ocigledno nesto s njim nije uredu...policiju na vrata roditeljima...To dijete je ocigledno bolesno
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 00:15

Prezime Vedranovo ne znamo. Ja cu sutra do igralista da pokupim otale kucice da ih sahranim - na nepristupacnim su mjestima ali pokusat cu... Elem, ako ste sa Otoke onda vam je jos lakse saznati prezime Vedrana. Imate ova 2 broja na forumu, curica koje su ucestvovale u 'spasavanju' pa se nadjite sa njima neka vam ga pokazu ili kazu prezime. Ja ako sta sutra saznam, javit cu.

Kucici su razbacani mrtvi svuda po smetljistu kod tih garaza.
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 00:52

Psice smo nasle mrtve na Otoci. Jedan je bio duze vrijeme mrtav, a drugi je jos bio mlak, sto znaci da smo na vrijeme dobile informaciju gdje je mogli smo ga spasiti Sad Djeca su ih mucail, kupala, sutala... Sad uzas!!! N eznam sto radjaju djecu kada ih ne znaju odgajati? Amela ce ovu dvojicu sutra sahraniti, i otici da pokusa naci ostale Sad Evo spar slika:


Na Otoci ostavljeni kucici 03022009253

Na Otoci ostavljeni kucici 03022009254

A ovo su kod Amele veceras ova dva psica, jednom su i oko iskopali:

Na Otoci ostavljeni kucici MrtvikucicisaOtoke1

Na Otoci ostavljeni kucici MrtvikucicisaOtoke2

Samo pogledajte glavicu Sad

Na Otoci ostavljeni kucici MrtvikucicisaOtoke8
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 01:04

Ja jesam na Otoci, taj dio gdje su garaze to mora vec biti Cengic Vila jer na Otoci nema garaza...a vrlo rado cu se raspitati o kome se radi Mad

Ovo nije dijete ovo je monstrum
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 01:25

tužno zaista...voljela bih sresti vedrana i hraknut ga posred čela pa da mi njegovi roditelji opale šamar da ih mogu tužiti policiji...Stvarno jadno i bolesno,dok u mom kvartu djeca paze na golubove,tu ubijaju jadne kučiće...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 10:26

Leni te garaze (ne znam da li su funkcionalne) su u blizini trolejbuske okretaljke Otoka (par zgrada od okretaljke) kod igralista za koje su nam rekli da je poznato pod nazivom Crno igraliste (igraliste je ogradjeno zutom metalnom ogradom, pravo igraliste).
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 13:51

Pokusat cu se raspitati, mada ja taj dio ne poznajem...pitacu i ove klince u mom naselju mozda oni znaju ako se prica, a vjerujem da se tako nesto prica...samo mi nije jasno kako mu ime znaju a prezime ne?
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 14:03

Mozda se boje pa nece da kazu jer je kao opasan tako kaze ova djevojcica i niko mu nista ne smije.
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 14:09

Mozda jeste on "opasan" ali su roditelji opasniji...koliko sam shvatila bila je i mama te djevojcice..svi oni sigurno znaju ko je djecak. E sada je pitanje zasto sute?! vjerovatno ni tata nije bolji
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 14:16

Sigurno nije cim kazu da mu niko nista ne moze. Ali bi mozda mogla socijalna sluzba.
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici EmptyWed Feb 04 2009, 14:55

Prikupila sam jos neke informacije...pokusat cu kontaktirati soc. sluzbu mada mi se niko ne javlja...koliko sam skontala ulijevaju strah i trepet u naselju...


Leni: komentar modifikovan dana: Wed Feb 04 2009, 19:30; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Na Otoci ostavljeni kucici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici Empty

Na vrh Go down
 
Na Otoci ostavljeni kucici
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» NESRETNI KUCICI
» Kucici u Dobrosevicima
» Ostavljeni macici koji jos nisu ni progledali!
» STENE U KUTIJI NA TRAMVAJSKOJ STANICI NA OTOCI!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: