POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!

Go down 
+3
csejla
ulma
D.
7 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyFri Feb 06 2009, 12:59

Mislim da smo svi sa olakšanjem ovo dočekali, da je barem troje preživjelo.

Ipak, ovo nije kraj priče! Imamo 5 dana da ih udomimo zato Vas koji ste u mogucnosti molim da ih prihvatite barem privremeno, znači tražimo tri doma!

Sve je moguće ako nam je uistinu stalo! Oni sami ne mogu se boriti!


Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! 12Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! 13
Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! 14Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! 15
Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! 16Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Mailgooglecom
Na vrh Go down
ulma
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2009-02-02

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySat Feb 07 2009, 12:41

Razgovarat cu sa ukucanima da li mozemo privremeno udomiti bar jednoga od njih, s obzirom da vec imamo dva spasena psa u domu. Ali naravno ukoliko je samo privremeno. Javim u toku dana.
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySat Feb 07 2009, 17:09

To bi bilo super, s obzirom da kod Amele mogu biti do utorka
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySun Feb 08 2009, 09:39

Ulma, ima li ikakvih novosti o mogucnosti privremenog udomljavanja kod tebe?
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySun Feb 08 2009, 22:25

Eh evo ljepih vijesti Maloprije smo jednu curicu udomili Uzeo je jedan gospodin sa sinom. Zivi u stanu u Hrasnom tako da cemo cukicu moci vidjati cesto Evo slikica djecaka koji je udomio nasu malu curicu

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! 08022009282
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySun Feb 08 2009, 22:29

Juhhuuu super srculence
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySun Feb 08 2009, 22:31

Hvala mu punooooooooo od srca sto je spasio jedan mali zivot:) Ja sam je pazila i mazila 3 dana, nadam se da ce je on paziti i pruziti joj jako potrebnu ljubav i paznju ostatak njegog zivota:)

Adine hvala:)
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySun Feb 08 2009, 22:56

Divna vijest! Nadam se da ce se neko javiti i za ova dva malca sto su ostala:)
bekac84, mi cemo kontrolisati redovno kako ga paze, komsije su nam Smile
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySun Feb 08 2009, 23:01

Znam , znam:) Obilazit cemo je skupa:) Jedva i tesko smo se rastale od nje Sad

Jos treba naci za ostale nekog poput ovog djecaka:)
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySun Feb 08 2009, 23:52

Bravo cure sve super
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyMon Feb 09 2009, 10:31

bekac84 (citat):
Znam , znam:) Obilazit cemo je skupa:) Jedva i tesko smo se rastale od nje Sad

Jos treba naci za ostale nekog poput ovog djecaka:)

Joj curica draga Smile al sreca pa cemo je vidjati Wink
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyMon Feb 09 2009, 10:48

Nadam se da je prvi dan u novom domu protekao dobro, i da se "uvukla" novim ukucanima, kao nama Smile
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyTue Feb 10 2009, 11:45

Evo ljepih vijesti Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Wink Nasle smo dom i za bracu i seku Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Smile Danas ih vozimo u Tesanj gdje ce ih uzeti Vanja i njen prijatelj. Curici je malo povrijedjena sapa pa smo je sinoc vodile kod Andreja, primila je bocu i ocistio joj je racnu. Izgleda da je ili nesto ujelo ili se na nesto rasjekla Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Frown Uglavnom bit ce ona sada ok Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Wink To je najvaznije!

Bio je jedan momak zainteresovan za udomljavanje djecaka. Momak zivi u Tuzli. Mislila sam da jednog od tornjaka (mora biti muski jer on tako hoce) pokusate udomiti kod njega? Ukoliko ste za to, javite mi se na pp (Leni mozes pokusati i ti sa ovim malim sto si ga nasla) da vam dam mail od momka. On ce vjerovatno nazvati Amelu danas pa cemo tako imati i broj tel od momka.

Vanji i njenom prijatelju HVALA PUNOOOOO!!!

Drago mi je da smo u kratkom roku uspjeli spasiti i udomiti bar ova tri psica Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Smile
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyWed Feb 11 2009, 10:40

Cukice smo sinoc odveli u Tesanj kod novih vlasnika Smile Sigurna sam da ce ih fino paziti i maziti. Wink

Hvala jos jednom Vanji i njenom prijatelju i naravno Ameli koja ih je cuvala kod sebe do udomljavanja
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: hitno!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptySat Mar 14 2009, 21:16

Malena koja je bila udomljena kod djecaka Adina u Hrasnom, nazalost ponovo trazi dom Sad

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Malenav


Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Malena1

Od danas je privremeno uzela Hata i hvala joj od srca, ali moramo joj sto prije naci novi dom u kojem ce biti sretna i docekati duboku starost !!!

Imamo 7dana za to!!! Malena je vakcinisana i zdrava je, jako je vesela, voli da se igra i mazi!!! Prava mala princeza!!!

Pomozite nam da joj nadjemo novi dom:)

Njen braco i seka su sretno udomljeni, obisla sam bracu i imam samo rijeci hvale za uslove u kojima zivi:) Seka je takodjer u divnom domu punom ljubavi!!!


Slike cu postaviti ovih dana:)
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyThu Mar 19 2009, 12:27

Stizu lijepe vijesti:


Malena koja je privremeno bila kod Hate ide u svoj novi dom u subotu ili nedjelju!! Udomit ce je Hatin prijatelj koji ima kucu i veliko dvoriste u kojem ce nasa malena da uziva:)
Slike cemo postaviti sto prije!!!
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyMon Mar 23 2009, 12:39

Tuzne vijesti stizu - Melena opet trazi dom Sad


Molim sve koji mogu da je privremeno prihvate dok joj trazimo novi dom da nam se jave. HITNO JE!! Sad

Potrebno je da je neko prihvati na 7-10-15dana dok je ne udomimo!! Sad Potreban joj je mali kutak u kojem ce da spava i neko da se sa njom igra i da je hrani. Ljudi pomozite molim vas!!!! Sad


Mad
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: HITNOOOOOOOOOOO   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! EmptyTue Mar 24 2009, 11:02

Ljudi moji danas je dan D za malenu...ne nadjemo li joj bar privremeni smjestaj , izbora stvarno nemamo, ili cemo mi sa njom napolju spavati ili ce sama bez nas... Fakat gori!!!

Suma sumarum: treba joj kutak u kojem ce pajkiti, treba joj hrana (mozemo obezbjediti ako je to problem) i voda i neko ko ce se igrati sa njom i pomilovati je jer je stvarno zeljna svakog dodira:(

Molim vas sve koji imate ispunjena ova 2 uslova da se javite, naravno glavni uslov je da volite ova cupava i razigrana mala bica:)..radi se o vanrednoj i privremenoj sizuaciji!!!! Trazimo joj na sve strane stalni dom i pitanje je sata/dana da ga pronadjemo..


Pomozite:(
Na vrh Go down
Sponsored content





Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!   Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!! Empty

Na vrh Go down
 
Spašena tri štenca sa Otoke hitno traže dom!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» HITNO!!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: