POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

cuko s ulice u kuci

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
viki
novi kolačić :)

Broj komentara : 3
Registration date : 2009-02-28

KomentarNaslov komentara: cuko s ulice u kuci   Sat Feb 28 2009, 11:55

Uzela sam psa koji je na ulici proveo godinu dana.Kod mene je dva mjeseca i nikako ne prihvata autoritet.Danas mi se drugi put otrgnuo s uzice i pobjegao,Kad ga uspijem pronaci, i stavit mu ogrlicu (jer mi se izvuce sa svega)onda pocne prosipat agresivu.Poslije ga kaznim,bude na balkonu i ljutim se na njega,ali ne pomaze.Svaki ulazak u kuciu je nevjerovatan napor sa njim.NE znam koji je najbolji nacin da se takvi psi malo"civiliziraju",jer ovako ne ide,krenut cu na posao ili na ispit a on ce pobjeci,a ni momak s kojim zivim nije bas tolerantan prema njegovim ispadima.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jaca
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: cuko s ulice u kuci   Sat Feb 28 2009, 13:10

Sigurno je da ce ti trebati strpljenja, ali vjerujem da ce sve biti ok nakon nekog vremena. Mislim da ce ti se tvoja dobrota i strpljenje na kraju dvostruko vratiti. Obzirom da bjezi od kuce, mislim da bi trebala razmisliti o sterilizaciji psa. zao mi je sto ne mogu vise pomoci. svog sam psa takodjer uzela sa ulice ali je bio stene
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
viki

KomentarNaslov komentara: Re: cuko s ulice u kuci   Sat Feb 28 2009, 14:27

I ja sam ih jos dvoje uzela ali kao stence,ovaj je stvarno nervozan u kuci ,trebalo bi pokusat sa sterilizacijom,veterinar kaz ena proljece.Nisam bas sigurna da je to rjesenje,volila bih neki savjet o dresuri takvih pasa.Sigurno postojje neke "tehnike"
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
arijana
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: cuko s ulice u kuci   Sat Feb 28 2009, 21:39

viki (citat):
I ja sam ih jos dvoje uzela ali kao stence,ovaj je stvarno nervozan u kuci ,trebalo bi pokusat sa sterilizacijom,veterinar kaz ena proljece.Nisam bas sigurna da je to rjesenje,volila bih neki savjet o dresuri takvih pasa.Sigurno postojje neke "tehnike"

u principu trebala bi pomoci sterilizacija jer ono sto njega vuce vani je mogucnost da ganja zenke. kad ne bude imao nagon (jedno dvije sedmice nakon sterilizaije) stvari ce se popraviti i bio bi prava maza. U TEORIJI TO TAKO IDE. al nikad ne znas kakav je pas muhanat pa moze svasta biti...

ja ti zelim puno srece s tim, i da se strpljenjem izboris protiv njegove tvrdoglavosti...svak na kraju mora popustiti.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bekac84
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 42
Registration date : 2008-12-26

KomentarNaslov komentara: Re: cuko s ulice u kuci   Sun Mar 01 2009, 12:04

Mislim da bi kastracija pomogla 100%..definitivno ne treba cekati proljece, mislim da nema potrebe...i da ga treba kastrirati cak ovih dana i onda ces vidjeti ogromnu promjenu:)Smile

Vjeruj mi:) Govorim ti iz iskustva:)

Postat ce drugi pas, vidjet ces koliko ce rjesavanje hormonskog pitanja utjecati na njega:)

Ako treba kakva pomoc, javi na PP Smile

Sretno!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
viki

KomentarNaslov komentara: Re: cuko s ulice u kuci   Sun Mar 01 2009, 16:40

To mu se ionako pise i nadam se da ce ga to malo smiriti,ovako se i mi nerviramo a i on mi nije nesto presretan.
Hvala na savjetima Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: cuko s ulice u kuci   

Na vrh Go down

cuko s ulice u kuci
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1