POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
zvjezdica
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 10
Registration date : 2009-04-03

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 10:29

tinchy (citat):
Malena je jutros uginula.. Zapravo morali su je uspavati.
Jucer je imala epi napad i bila je na posmatranju.. Jutros je imala dva-tri napad u kuci i na putu do veta jos 4-5.. Zatim kad su stigli kod veta imala je bruku napada tamo. Davali su joj apaurine, inekcije, ali spasa nije bilo. Zao mi je radi svega, jer ni ona ni udomiteljica nisu zasluzili da se ovako zavrsi ...

Ja sam zbog ove price i tuzna i ogorcena, i jako ljuta. Prvo kad je prezivjela stenecak, dosla je kod udomiteljice bolesna. Jel mi to udomljavamo zdrave cuke il bolesne???
Drugo, vezano za velicinu cuke. Rekose bice mali cuko, a zapravo po sapama se vidi da ce biti veliki, cak smo vidjeli i kerusu koja ju je okotila. Ogromna je! Ali to nije bilo bitno, jer je njoj dom bio osiguran.. Ko koga ovdje vise laze nije mi jasno.. Pa, ljudi stvara se kontra efekat. Spasi se neki cuko, kazu udomitelju bice mali, ono naraste u nekog sarplaninca i taj cuko zavrsi na ulici. Spari se s kujicom nekom, nastanu novi kucici.. Sve se vrti u krug.
Trece, ovdje se odigrala jako ruzna igra. Trebao je cuko da se lijeci pa tek onda da se da na usvajanje, a ima ih koji su znali da posle stenecaka ostaju teske posljedice na zdravlje psa, ali sutilo se! Zbog cega (mozda zbog straha da ce ona reci ja ne zelim da je udomim) ??? Ako nista kad je doslo do udomljavanja, trebalo se reci da je cuko mali bolestan, da ona moze uzeti cuku pa ga sama lijeciti ili da saceka da ozdravi pa da ga uzme. Bar bi to bilo fer! Pa ako uzima, uzima na svoju odgovornost.

Zena je sada u soku, izgubila je svog psa prije 2 mjeseca. I onda je uzela ovog s nadom da ce joj pomoci da ga preboli koliko-toliko. Ali ne da joj se! Znam da vjerovatno vise nikad nece uzeti psa, jer je pretesko preci preko smrti dva psa. Jedan ugine od starosti, a drugi taman poceo da zivi i pruzena mu je sva moguca ljubav, obecano joj je da ce imati sve, a ona ugine radi glupe epilepsije Sad
Pretuzno! Sad

Za kraj, cu samo reci:
Pocivaj u miru Lora.. Zasigurno ce ti biti bolje gore, nego sto je bilo ovdje. Bar se vise neces patiti, sunce malo!
Jos uvijek ima onih koji ce tvoj gubitak tesko podnijeti, i nece te lako zaboraviti. pajki

Zaista ne znam sta reci nakon ovakvog teksta?! Tinchy ti ocito ne svatas da se ovdje skupljaju pare i lijece bolesni psi, cuj podvaljen pas bolestan, sta je trebalo ostaviti psa da crkne zato sto je bolestan?! Niko psa nije podvalio zato sto na forumu lijepo pise da su sva 4 psica bila bolesna i da su tri uginula a ovaj se lijecio. Da li su djevojke koje su udomljavale psica trebale to da ti procitaju ili si sama vec procitala s obzirom da si aktivna na forumima?! Mogla si ako ti je vec zao psa , kao i svima nama, lijepo napisati tekst a ne ovdje ti nesto optuzujes da ti je podvaljeno, mislim, ne da nisi upravu vec ne znam odakle ti uopste ideja da pises ovako nesto?!?!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Baby
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 286
Registration date : 2008-04-06

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 10:35

Ajde da vas pitam jeli neko zvao Veru kad se Lora udomila?

Što je sad ne zovete ?

Koliko je meni Tina plakalala na telefon,ogorčena,ljuta,izdata..

Vera nije bila upoznata šta se događa poslije štenećnjaka..

Neko joj je mogao reći,samo nazvati i upozoriti..

Eto samo vas zu krivim..Što niste upozorili Veru..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
csejla
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 92
Registration date : 2008-11-05

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 10:38

Baby (citat):
Ajde da vas pitam jeli neko zvao Veru kad se Lora udomila?

Što je sad ne zovete ?

Koliko je meni Tina plakalala na telefon,ogorčena,ljuta,izdata..

Vera nije bila upoznata šta se događa poslije štenećnjaka..

Neko joj je mogao reći,samo nazvati i upozoriti..

Eto samo vas zu krivim..Što niste upozorili Veru..

Pa Vera se redovno cula sa ljudima kod kojih je malena bila. Juce je cijeli dan bila kod njih u radnji PONAVLJAM PRIJATELJI SU. Sve sto smo mi znali, znala je i ona. Niko ni veterinar nije znao da ce se uopste ovo desiti tako da NSII U PRAVU. Amela se redovno cula sa svima. A Tinchy je trebala da mrdne prstom ako je tako zanimao pas a ne da sada place i pise gluposti.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 58

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 10:43

Baby mislim da nisi bas dobro upucena od strane Tinchy jer su i ona i Vera sve znale o malenoj, niti im je neko nesto skrivao niti im je uvaljen pas
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
D.
Admin
Admin

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:14

Obzirom da ce ovo biti moj prvi i zadnji komentar po pitanju ovih izjava u koje ne mogu da vjerujem, svi koji se krenu svadjati sa mnom nemam namjeru nikome da odgovaram pa neka to svima bude stavljeno do znanja..
Pa kako vas ljudi nije stid...imate li vi pojma u koja govna smo se nas tri uvalile zbog pasa?????najlakse je skontat psa i reci jaaaaao ja sam ga vidjela prije toliko, itd itd. a najteze je preci garnice vlastitog hedonizma, uzeti psa u kucu ili uzeti ga na skrb i uvalit se u govna do kraja! e mi to radimo vec vise od pola godine, i ponosna sam kada pogledam Bamosa i ostale cukice koje smo udomili i koji su Bogu hvala sretni!
Ko god ovo procita a da nema pojma sta se desava jedini zakljucak koji ce izvesti je da postoji neka grupica luđakinja koje skupljaju pse i uvaljuju ih bolesne??? pa jeste li vi normalni, ali stvarno jeste li normalni??? znate li vi, ma imate li pojma! koliko vremena, novca, zivaca, emocija smo mi ispucale samo u zadnjih pola godine samo da bi uspjeli spasitiovih jadnika sto vise...i onda se desi ovako nesto sto nije pod nasom kontrolom i sindrom babe odma, uradi sve ali neka se jednom nesto lose desi i nema goreg od tebe...tinchy ti kazes da si ogorcena, ma ja sam ogorcena ovakvim reakcijama...ovo nema smisla! ali uopste nema smisla! Jaco izvini, ali osjecam se osobno prozvanom u ovome kada neko prica da se podvaljuju bolesni psi, 6mjeseci ja sam provela s Bamosom, 6mjeseci dok je taj pas stao na noge, dok je stao na noge...i sta sam ja trebala pricati, sto su ga nakon 20dana svi zaboravili, i sta sam ja trebala biti ogorcena????razocarana??? zivot i smrt su nesto sto nazalost nije ni u mojim ni u Sejlinim rukama...meni je jako zao gospođe jer mogu da zamisim da zena vise nikada nece htjeti psa u kucu i potpuno je razumijem, ali ako je osoba upoznata sa situacijom, onda to nije podvaljivanje nego svjesno preuzimanje rizika, a ja se toj gospođi do neba zahvaljujem sto je ovoj jadnici pruzila barem nekoliko dana prelijepog zivota!

Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:19

Sejla i ovi ostali.. Ne govorim ja za stenecak i ja vas ne prozivam.. Cuko kad je dosao kod tete Vere bio je bolestan, ne mislim od stenecaka, vec je imao prehladu i vet. je rekao da joj se to malo odrazilo i na pluca jer je kasljala. Na to sam mislila. I ti mislis da ja ne znam sta se desavalo. S Verom smo se vidjali redovno, pa svaki dan smo zvali da vidimo jel joj prosla prehlada. Izvinuces ti, to isto jutro kad je mala dobila bruku epi napada. Veru smo vidjeli vani dok je cekala gosp. Nermina. I ne mozes ti pricati, da ja samo citam na forumu i sl. Ja sam na forumu procitala kad si ti napisala da je uginula, jer Veru smo zvali cijelo to jutro, posto nije bila kuci jedino sam mogla vidjeti na forumu da je uginula.

Drugo, ne govorim ja da si TI ili neko od vas koje pronasao cuke rekao da je mali. To ako si sebe nasla prozvanom, ne interesuje me ja znam samo da nisam mislila na tebe.

@Zvjezdica, Anela ja uopste nisam udomljavala cuku. Ali kad sam ga vidjela prvi put kod Vere rekla sam da ce biti veci.

Da ne duljim ovaj post, prvi put kad vidim vas uzivo bilo to na udomljavanju ili bilo gde drugo, reci cu vam ja jos par stvari koje necu iznositi ovde.

Ponavljam, ne znam zasto si se Sejla ti nasla prozvanom nisam te spomenula. Uostalom, budem ti to rekla nekad kad te upoznam.

Wink

Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:20

Dunja svaka cast! Podrzavam svaku tvoju rijec!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:23

tinchy (citat):
Sejla i ovi ostali.. Ne govorim ja za stenecak i ja vas ne prozivam.. Cuko kad je dosao kod tete Vere bio je bolestan, ne mislim od stenecaka, vec je imao prehladu i vet. je rekao da joj se to malo odrazilo i na pluca jer je kasljala. Na to sam mislila. I ti mislis da ja ne znam sta se desavalo. S Verom smo se vidjali redovno, pa svaki dan smo zvali da vidimo jel joj prosla prehlada. Izvinuces ti, to isto jutro kad je mala dobila bruku epi napada. Veru smo vidjeli vani dok je cekala gosp. Nermina. I ne mozes ti pricati, da ja samo citam na forumu i sl. Ja sam na forumu procitala kad si ti napisala da je uginula, jer Veru smo zvali cijelo to jutro, posto nije bila kuci jedino sam mogla vidjeti na forumu da je uginula.

Drugo, ne govorim ja da si TI ili neko od vas koje pronasao cuke rekao da je mali. To ako si sebe nasla prozvanom, ne interesuje me ja znam samo da nisam mislila na tebe.

@Zvjezdica, Anela ja uopste nisam udomljavala cuku. Ali kad sam ga vidjela prvi put kod Vere rekla sam da ce biti veci.

Da ne duljim ovaj post, prvi put kad vidim vas uzivo bilo to na udomljavanju ili bilo gde drugo, reci cu vam ja jos par stvari koje necu iznositi ovde.

Ponavljam, ne znam zasto si se Sejla ti nasla prozvanom nisam te spomenula. Uostalom, budem ti to rekla nekad kad te upoznam.

Wink

Nisi morala uopste imenovati ni Selju, ni Amelu, ni Dunju ni petog ni desetog, u tvom tekstu sce pise i ocito ga svi isto tumacimo koji smo napisali komentare. Napisala si lijepo da je pas podvaljen bolestan, ko ti ga je mogao podvaliti ako su ga Sejla i Amela udomljavale??!! Nisi morala pisati imena. Napisala si da je podvaljen kao mali pas a narasce veliki??!! Ko ti je to podvalio????
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:30

Anela (citat):
tinchy (citat):

Wink

Nisi morala uopste imenovati ni Selju, ni Amelu, ni Dunju ni petog ni desetog, u tvom tekstu sce pise i ocito ga svi isto tumacimo koji smo napisali komentare. Napisala si lijepo da je pas podvaljen bolestan, ko ti ga je mogao podvaliti ako su ga Sejla i Amela udomljavale??!! Nisi morala pisati imena. Napisala si da je podvaljen kao mali pas a narasce veliki??!! Ko ti je to podvalio????

Jel ti citas mozda dobro? Ko spomenu Dunju! Okani me se zivota ti.. Ja sam njih spomenula jer da ih ne bi sviju posebno citirala. Necu se pet puta ponavljat, rekla sam kad je dosao kod Vere, nije imao stenecak, al je bio bolestan - prehladjen (upala pluca). I procitaj dobro, nisu ga kod mene udomile vec kod Vere. Mene preskocite u daljnoj raspravi.. Ja sam svoje rekla. Tumacite vi kako zelite, pisite sta hocete. Od mene ovoliko!

zvjezdica
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:33

Tinchy ja sam samo lijepo procitala tvoj tekst koji si napisala i komentarisala jer se ovo mora komentarisati! Optuzila si ljude koji su doveli na udomljavanje cukicu i sad kao ne znam zasto su se nasli prozvani. Nije ih bilo 100 pa ti je cudno zasto su se bas one nasle prozvane. Milsim da su teske rijeci one da je neko "podvalio cuku bolesnog" a svi smo citali da je taj cuko bio bolestan. I reci da je podvaljen cuko kao mala rasa a ustavri ce narasti,. pa to se vidi golim okom kakav je, nema tu podvale ako si vidjela sapu znala si da ce biti veliki.
Glupo se sad prepucavati jer vise nema smisl,a cukice nema, mada ima jos puno njih koji traze dom. Zato Amela, Dunja , Sejla samo naprijed, ne dajte da vas komentari pojedinaca obeshrabe jer je dovoljno pogledati cukicu u oci i shvatiti da je to bespomocno bice koje ocajnicki trazi dom i malo paznje, bez obzira da li je zdrav, bolestan ....trebamo mu pomoci!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:35

tinchy (citat):
Anela (citat):
tinchy (citat):

Wink

Jel ti citas mozda dobro? Ko spomenu Dunju! Okani me se zivota ti.. Ja sam njih spomenula jer da ih ne bi sviju posebno citirala. Necu se pet puta ponavljat, rekla sam kad je dosao kod Vere, nije imao stenecak, al je bio bolestan - prehladjen (upala pluca). I procitaj dobro, nisu ga kod mene udomile vec kod Vere. Mene preskocite u daljnoj raspravi.. Ja sam svoje rekla. Tumacite vi kako zelite, pisite sta hocete. Od mene ovoliko!

Sama si zapocela glupu raspravu i ne znam kako ti ne citas komentare mnogih koji isto pisu, ne samo si ti upravu?!

Glupo se stobom uopste raspravljati jer sama si sve rekola u svom tekstu! Svi se nasli prozvani i pisu i ti kao sad nisi ni nakoga mislila odavde vec si spomenula tamo neke... Tinhcy daj molim te!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:37

Nisam optuzila ljude koji su je doveli na udomljavanje, vec sam tekst napisala u nadi da ce malo vece "uloge" u ovome shvatiti sta zelim da kazem.
Znaci, post nije bio namijenjen ni jednoj curi koja je bila direktno povezana s udomljavanjem male.

csejla
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 92

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:38

tinchy (citat):

Wink

Daj ne pravi se sada luda.
Fino procitaj svoj prvo post. Kako te nije stid reci
da nisi prozivala nas? Nego koga? Ako smo nas 3-4 radile
na njenom ljecenju i udomljavanju koga si onda prozivala?
Ne mozes nikako bolje od nas znati sta se desavalo
od dana kada smo ova neduzna bica nasli! Halo pa kako
sebi mozes dati za pravo da pisete ona sranja? Dok
sam ja prije tebe saznala sta se desilo juce ocigledno
sam bila upucenija nego ti!!!

Drugo fino si napisala da smo podvalile psa koji je bolestan
i jos smo rekle da ce biti mali??? Nemoj Boga ti da
ti moramo sve crtati, vrati se malo na pocetak teme
pa ces vidjeti sta si pisala ako te vec mozak ne sluzi.
Vera nije glupa da nije skontala da ce pas bii veci.
Prema tome, necu vise da pisem nista, rekla sam ti
ukratko sve. Ako nisi skontala zao mi je. Nacrtat cu
pa cu pa ponijeti kada se vidimo da imas. Mogu ti i uokvirti.
A mozemo se naci i mimo udomljavanja da mi tebi kazemo
neke stvari posto ocigledno ne kontas.
Drugi put kada vidis cuku ti ga uzmi pa pokusaj izljeciti i
udomiti umjesto sto solis pamet.

Toliko od mene, nemam ti fakat namjeru vise odg na tvoje gluposti.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 12:39

tinchy (citat):
Nisam optuzila ljude koji su je doveli na udomljavanje, vec sam tekst napisala u nadi da ce malo vece "uloge" u ovome shvatiti sta zelim da kazem.
Znaci, post nije bio namijenjen ni jednoj curi koja je bila direktno povezana s udomljavanjem male.

Oprosti, ko je onda Veri podvalio cuku??!! Na koga si tu mislila??
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
zvjezdica
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 13:07

tinchy (citat):

Mozes li nam onda napisati ko su to "vece" uloge na koje se tekst odnosi? Jesu li te "vece" uloge dale cukicu gospodji Veri? Jedno ti pise u tekstu, adrugo sada ovdje pises. Prvo skontaj sta hoces da kazes, pa onda to napisi!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 13:41

Taman sam napisala dobar post, i obrise mi se. Evo opet cu ponoviti posto zurim.

To vezano za velicinu cuke..

Svako udomljavanje kad se neki cuko udomljava, pocevsi od volontera kad ljudi pitaju koliki ce cuko biti. Kazu bice mali. Kasnije pita Emina Aldina koliki ce biti on kaze ko sarplaninac Rolling Eyes

I onda velika je vjerovatnoca da kad neko udomi tog psa i kad poraste u veceg psa da ce ga izbaciti vani. Vec sam to rekla.

Pa onda da se odigrala vrlo ruzna igra i da se cuko trebao lijeciti pa tek onda udomiti. Tad nisam mislila da ste vi odigrali ruznu igru, vec je to tako s udomljavanja na udomljavanje. Proslo udomljavanje je bio cuko mali s iscasenjem kuka, to je Aldin rekao, i cim mu se dohvati nogica on skici. Zasto su ga dali na usvajanje ako ga boli nogica? Zar se ne bi trebao izlijeciti prvo.. To mi nikad nece biti jasno.

Nisam postom zeljela uvrijediti one koji su pomagali ovim kucicima. Samo me izritirao taj ciklus koji se konstantno ponavlja.
Ja sam i sama imala problema s udomljavanjem pudlice. Zena mi je vrati posle 4 mjeseca. I ja pitala tad da je ostavim u azilu samo dok ne nadjem udomitelja (a imala sam par kandidata), odgovor je bio: "nema mjesta."
A opet jednom dolazi neka zena u azil s cukom da je ostavi tu, i kaze joj cika Kemo da ne moze tu ostaviti. Na kraju je cuko ostao u azilu, jer je zena odlucila da placa njen boravak tu.

Toliko od mene, mislim da sam razjasnila sve.

zvjezdica
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:00

tinchy (citat):
Taman sam napisala dobar post, i obrise mi se. Evo opet cu ponoviti posto zurim.

To vezano za velicinu cuke..

Svako udomljavanje kad se neki cuko udomljava, pocevsi od volontera kad ljudi pitaju koliki ce cuko biti. Kazu bice mali. Kasnije pita Emina Aldina koliki ce biti on kaze ko sarplaninac Rolling Eyes

I onda velika je vjerovatnoca da kad neko udomi tog psa i kad poraste u veceg psa da ce ga izbaciti vani. Vec sam to rekla.

Pa onda da se odigrala vrlo ruzna igra i da se cuko trebao lijeciti pa tek onda udomiti. Tad nisam mislila da ste vi odigrali ruznu igru, vec je to tako s udomljavanja na udomljavanje. Proslo udomljavanje je bio cuko mali s iscasenjem kuka, to je Aldin rekao, i cim mu se dohvati nogica on skici. Zasto su ga dali na usvajanje ako ga boli nogica? Zar se ne bi trebao izlijeciti prvo.. To mi nikad nece biti jasno.

Nisam postom zeljela uvrijediti one koji su pomagali ovim kucicima. Samo me izritirao taj ciklus koji se konstantno ponavlja.
Ja sam i sama imala problema s udomljavanjem pudlice. Zena mi je vrati posle 4 mjeseca. I ja pitala tad da je ostavim u azilu samo dok ne nadjem udomitelja (a imala sam par kandidata), odgovor je bio: "nema mjesta."
A opet jednom dolazi neka zena u azil s cukom da je ostavi tu, i kaze joj cika Kemo da ne moze tu ostaviti. Na kraju je cuko ostao u azilu, jer je zena odlucila da placa njen boravak tu.

Toliko od mene, mislim da sam razjasnila sve.

Ovo je lijepa prica zasebno ali nema veze sa onim tvojim tekstom sto si prvo napisala, jer gore lijepo kazes da je pas podvaljen veri bolestan a sad kao spominjes nekog drugog psa sa bolesnom sapisom i ne znam sta si ocekivala kad si vidjela sapicu od psa, gore kazes da je podvaljen kao mali pas, a kad si vidjela sapicu curice skontala siu da ce biti veliki a sad pises kao da ti je taj rekao da ce biti sarplaninac... Sta je pisac htio reci?
Ako imas sta konkretno napisati napisi a ne trosi nam vrijeme sa glupim postovima.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:06

zvjezdica (citat):
a sad kao spominjes nekog drugog psa sa bolesnom sapisom i ne znam sta si ocekivala kad si vidjela sapicu od psa, gore kazes da je podvaljen kao mali pas, a kad si vidjela sapicu curice skontala siu da ce biti veliki a sad pises kao da ti je taj rekao da ce biti sarplaninac... Sta je pisac htio reci?

Ja sam prije rekla da procitas pazljivije postove, ovo sam govorila za drugog cuku da ce biti ko sarplaninac a ljudima se na udomljavanju predstavljao kao da ce biti mali kad odraste. Ne znam zasto me vise TI, citiras, ja sam rekla sto sam imala. Ocito ne citas dovoljno dobro, zadnji post sam napisala da objasnim sve ono u prvom postu.
Uzimala sam primjere koji se redovno dogadjaju. Prestani me citirati, nemam vremena s tobom se dalje raspravljati. Hvala lijepo.

Baby
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:11

Tinchy pusti....
Nije vrijedno raspravljanja...
Na vrh Go down
zvjezdica
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:15

tinchy (citat):
zvjezdica (citat):
a sad kao spominjes nekog drugog psa sa bolesnom sapisom i ne znam sta si ocekivala kad si vidjela sapicu od psa, gore kazes da je podvaljen kao mali pas, a kad si vidjela sapicu curice skontala siu da ce biti veliki a sad pises kao da ti je taj rekao da ce biti sarplaninac... Sta je pisac htio reci?

Ja sam prije rekla da procitas pazljivije postove, ovo sam govorila za drugog cuku da ce biti ko sarplaninac a ljudima se na udomljavanju predstavljao kao da ce biti mali kad odraste. Ne znam zasto me vise TI, citiras, ja sam rekla sto sam imala. Ocito ne citas dovoljno dobro, zadnji post sam napisala da objasnim sve ono u prvom postu.
Uzimala sam primjere koji se redovno dogadjaju. Prestani me citirati, nemam vremena s tobom se dalje raspravljati. Hvala lijepo.

Jedina koja zaista ne razumije ni sta sama pise si ti! Daj vrati se na pocetak na svoj prvi tekst pa ga pazljivo procitaj pa ces vidjeti "NIDJE VEZE" sto bi rekli
Uskaces sama sebi u usta jer nemas pojma sta pises ni sta hoces da napisem, pises o hiljadu nekih pasa a tema je o malenoj koja je na kraju nazalost uspavana.
Ne znam kako 10 ljudi shvati jedno a ti "pametnica" tvrdis suprotno?! Sve ti je ijepo napisano sa sarajevo-x.com.
Jedino sto ispravno rekla je da neces vise komentarisati jer se sa komentarisanjem samo ukopasav jos dublje!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Baby
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:25

Zvjezdice koliko si ti dugo u SOS-u i što se praviš pametna sa 7 postova koje si dosada napisala?
Na vrh Go down
zvjezdica
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:33

Baby (citat):
Zvjezdice koliko si ti dugo u SOS-u i što se praviš pametna sa 7 postova koje si dosada napisala?

A to po tvom trebam biti cijeli dan za PC i pisati postove da bi bila aktivna u spasavanju zivotinja?? Odrasti baby
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Baby
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:46

Očigledno je da nisi shvatila o čemu govorim...
Na vrh Go down
zvjezdica
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 14:48

Ocigledno ni ti sama ne znas o cemu govoris. Ako imas sta konkretno napisati napisi a neke nebuloze. Sta ti znas sta ja radim i kome ja pomazes, i ciji sam ja clan? Znas na osnovu broja mojih postova?! Eh draga Baby, daj molim te ne lupaj vise.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 15:21

Pored ovoga psa su prosli mnogi kojima je glavna zajebancija prepucavanje po forumima, kao sto su ga vidjeli svi oni koji se voze glavnom sarajevskom saobracajnicom i niko nije pokupio psa i odveo veterinaru pa poslije svojoj kuci do oporavka. Doduse, Ima polomljenu kicmu pa se oko nje treba itekako potruditi.
Stoga je, prevashodno sa ljudske strane gledajuci, neprihvatljivo prljuvati po onima (slucaj sa psicem koji je morao biti uspavan) koji se zrtvuju u najboljoj namjeri da pomognu.
Iz ovog (a i mnogo drugih razloga) SOS vise ne objavljuje sve svoje akcije, a razmisljamo o tome da prestanemo i sa akcijama udomljavanja u Parkusi, jer je stupio na snagu Zakon o zastiti i dobrobiti zivotinja u kojem je tacno navedeno ko i na koji nacin mora, po sluzbenoj duznosti ,brinuti o napustenim zivotinjama.
SOS i njemu slicne organizacije mogu u pojedinim slucajevima (ovisno o trenutnim mogucnostima) samo pripomoci. Problem moraju rijesiti oni, koje to novi Zakon obavezuje.
Kako se to radi pokazije primjer grupe gradjana opcine Novi Grad.
http://www.sos.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=247:poelo-je-poelo&catid=1:vijesti&Itemid=2

velja: komentar modifikovan dana: Wed Apr 29 2009, 15:37; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   

Na vrh Go down

HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next