POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
zvjezdica
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 10
Registration date : 2009-04-03

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 15:31

Svaka cast cika Velja!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bekac84
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 42
Registration date : 2008-12-26

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 16:34

E sad da se i ja javim, jer sam bila kod Hasibe i Nermina kod kojih je malena bila do udomljavanja kod gospodje Vere.

Vera je nazval Hasibu kada sam bila kod nje, gospodja je bolje, jos joj je tesko sto je razumljivo, ali drzi se. Rekla je da joj je uljepsala zivot, i da ce pamtiti ovih 15dana koje je provela sa njom. Gospodja je sve znala - kakva je situacija sa zdravljem malene i drugo i udimila ju je sa svim bitnim informacijama o njenom zdarvlju. Tvoj post su procitali i Hasiba i Nermin i blago su sokirani jer su oni malenu predali Veri - Verin muz je Nerminov drug. Tvoj post ce procitati i Vera, kada dodje vrijeme za to pa neka ti ona licno kaze da je znala i za njeno zdravlje i za njenu velicinu.

Vera nije mogla doci, ali cu gospodju upoznati drugom prilikom jer cijenim i njen volonterski rad i iznimno je postujem kao osobu koja je udomila jedino prezivjelo stene.

Posto je ja licno nisam predala gospodji, kontakt osobe su bile Hasiba i Nermin koji su malenoj pronasli udomitelja - Veru i redovno me izvjestavali o svakom detalju.

Na njen grob ce se posaditi ruza.

Sto se tice psica kojeg navodis za primjer da potkrijepis svoju izjavu da mi ''udomljavamo bolesne zivotinje'' , reci cu ti ovo jer ja sam ta kod koje je cuko bio kada vise nije mogao biti kod djevojke kod koje je nogicu povrijedio.

Ovako: Belmin broj sam dobila iz SOS-a i cuko je bio kod nje od srijede do subote kada je trebao na svoje prvo udomljavanje. U petak je vakcinisan, a u subotu sam se nasla sa Belmom u Hrasnom i cuku u rukama donijela na udomljavanje. Cuko se noc prije igrao i pao sa kauca i nogicu povrijedio - savrseno je hodala vec u utorak kada sam je vratila kod sebe. U istinitost Belmine izjave da je pao sa kauca necu ulaziti, ali ja to nisam znala nije mi javila do momenta kada sam se nasla sa njom na mostu. Nikakvo iscasenje kuka nije bilo u pitanju, ne treba niko da glumi veterinara. Nisam imala izbora i dosle smo na udomljavanje - je li mislis da bi je nekom dala sa onom nogicom ili bi se dogovorila da ljudi ispune formular i da im je predam kada je bol u nogici prodje?? Je li ti mislis da sam ja sisala veslo??

Dosta od mene.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 16:37

Ma Bekac84 ne vrijedi se uznemiravati vise zbog ovog njenog teksta stvarno. Treba nastaviti sa aktivnostima spasavanja, hranjenja, udomljavanja i ostalo i za to cuvati snagu jer treba, a na ovo vise ne vrijedi bacati rijeci.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bekac84
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 42
Registration date : 2008-12-26

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 16:39

Znam i apsolutno se slazem sa tobom. Morala sam javiti informacije koje sam dobila od njenih privremenih udomitelja, jer sam bila kod njih i maloprije sam se vratila, kao i od gospodje Vere :-)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 58

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 16:42

Hvala na informacijama, bitno je da je zena sve znala i da je bila upucena a ostalo neka pisu sta hoce, mi znamo istinu:)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
csejla
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 92

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 16:49

bekac84 (citat):
Znam i apsolutno se slazem sa tobom. Morala sam javiti informacije koje sam dobila od njenih privremenih udomitelja, jer sam bila kod njih i maloprije sam se vratila, kao i od gospodje Vere :-)

Amela mi smo rekle sta je i kako je bilo is ta je istina.
Vera je sve znala i nema tu dalje price. Mi najbolje znamo sta je i kako bilo i sta radimo. Ucinjeno je sve da prezivi. Ovo sto se desilo nije bilo u nasoj moci Sad

Tudji komentari su smijesni. Osudjivati bez da znas sve... nema smisla i to sam preko pp i objasnila Tinchy. Nadam se da ce iduci put 2 puta razmisliti sta ce napsiati. Malene nema i to je najzalosnije. A one koji su tu samo da pisu gluposti molim da se radije ne javljaju. Malena je bila bar 15 dana tretirana kao karaljica a to je i zasluzila. Kod Vere cemo svakako kaa se sve malo smiri Wink
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jaca
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Wed Apr 29 2009, 18:45

D. (citat):
Jaco izvini, ali osjecam se osobno prozvanom u ovome kada neko prica da se podvaljuju bolesni psi, 6mjeseci ja sam provela s Bamosom

Dunjo, sto si ti bogati sad uvrijedjena? Pa jesmo li skupa ti i ja i jos neki ljudi sto puta otvoreno pricali o stvarima koje ne funkcioniraju?
Zastitarstvo u Sarajevu ne funkcionira i ima stotinu mana i ko misli da nije tako nek da argumente, a ja cu mu dati stotinu kontraargumenata.
A jedan od razloga zbog kojeg ne funkcionira je upravo ovo sto se mi svi ljutimo cim cujemo nesto sto nam nije po volji.
Pa valjda se pobogu neke stvari mogu javno reci da se niko poimenice ne uvrijedi. Ja vrlo dobro znam sta si ti radila i svaka ti cast i to mislim od srca, ne govorim to tek tako, svaka cast svakom koje je uradio bilo sta.
Al evo reci otvoreno sta je bilo s 10 ili koliko kucica, koje smo na ime SOS-a ti i ja izvukle iz sinteraja? Ko je brinuo o njima? Ja nisam, odmah cu to reci, ali nije ni SOS . Imam pravo to reci, jer sam sto puta ucestvovala u akcijama SOS-a. Imam pravo da kazem i hocu da kazem.
Stvarno necu nikome da se pravdam, ali ovo sto govorim ne odnosi se ni na kog poimenice, posebno ne na vas koji svakodnevno spasavate cuke. A forum i sluzi za diskutovanje, pa zasto ne diskutovati, ne vidim nista lose u tome.
I evo posto svi govorimo o tome sta smo uradili, ja cu reci da na svoju zalost ne mogu udomiti zivotinju. jer sam prije 15 godina sa ulice uzela psa koji je sad u dubokoj starosti, jer sam prije 4 godine nasla leglo macica starih 7 dana i svi su jos kod mene. Ali kad imam 5 marak viska dacu za hranu, vakcinu ili nesto. kad treba prevesti psa kad me pitaju ja cu to uraditi. Evo, za ovo posljednje pobrojano mozete me uvijek zvati, ali ja nazalost zivotinju ne mogu udomiti.
I jos nesto, ovo za besplatan pregled veterinara znam iz prve ruke i vrlo pouzdano.
Zivjeli
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
RAMBO
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   Sun May 03 2009, 16:34

Samo neznam zašto toliko vremena i živaca trošite na prepirke i prepucavanje. Sigurno niko nije imao namjeru da nekom namjerno"podvali" bolesnog psa u svakom slučaju takve se stvari dešavaju, pogotovo kod malih štenaca koji su podležni raznim fatalnim bolestima. Bitno je da je bila dobra namjera da se taj mali stvor udomi, ta žena neka se puno ne sekira ukoliko želi da i dalje udomi nekoga hvala bogu može naći sljedećeg psa kome može pružiti ljep i siguran dom sam treba dobre volje, ljubavi i strpljenja.

Poz
Rambo
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!   

Na vrh Go down

HITNO!! 4 kucica ostavljena na milost sintora traze dom!!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3