POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SVE IDEJE...

Go down 
+3
Darius_Maximus
t_bejbe
D.
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 16:37

LaRa.2311 (citat):
sve znam sve znam ali problem je sto nama pocinju predavanja (bar meni i dunji) i onda smo nigdje
nije meni tesko pola dana prestajati u Interexu i dijeliti letke sa informacijom da se kupi hrana i donira.
ali ne mogu se svaki dan po nekoliko sati organizovati to je sigurno, da nesto konkretno radim jer necu imati vremena
sto se foruma tice to nije problem, nego govorim za neke vece stvari tipa sklapanje tog sanducica Neutral

i htjedoh reci da nista ne pocinjemo dok ne vidimo mozemo li u nekim vecim trznim centrima to raditi pa da odmah sklepamo 2 - 3 Very Happy


Znam, sve te razumijem, i ja sad imam ispite i odmah mi pocinju predavanja, a ne mogu bjezati puno, a razbacana su predavanja pravo, imam, recimo, tri sata, pa sat-dva pauze, pa sve tako...

Vidjet cemo ko ce moci i kako, ako ne bude mogao niko stajati i dijeliti letke, onda cemo barem kutiju postaviti, pa sta bude...
Naravno da cemo skontati prvo sa soping centrima, pa onda da ja pocnem polako daske sakupljati... Very Happy

Pozdrav! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 18:51

hajde makar imamo mladena i tebe od muskaraca, ne znam da iko zna sklepati od nas zenskih kakvu kutiju
ali zato cemo mi tamo da stojimo i da se smjeskamo i da prikupimo ravno tonu hrane Smile
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 19:00

LaRa.2311 (citat):
hajde makar imamo mladena i tebe od muskaraca, ne znam da iko zna sklepati od nas zenskih kakvu kutiju
ali zato cemo mi tamo da stojimo i da se smjeskamo i da prikupimo ravno tonu hrane Smile

Hajd' dogovor vazi... Very Happy

Ma nije to nikakav problem sklepati, imam sve, osim onih halki za vrata, a to je par maraka dole na otvorenoj pijaci na Otoci... Very Happy

Koliko je siguran Gecom? Ako je to sigurno, da se pocne to organizovati...

Pozdrav! Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 20:53

Ja se također javljam za pomoc,mozda mogu i ja pronaci nekog materijala ...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 23:01

Hej ljudi, ja maloprije usla u kucu pa se prikljucujem
Gecom je siguran 100%, tako mi je Veljo rekao
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 23:24

Admin (citat):
Hej ljudi, ja maloprije usla u kucu pa se prikljucujem
Gecom je siguran 100%, tako mi je Veljo rekao

Dobro, sutra ujutro imam ispit, a i Rex se udomljava aBd, ali pokusat cu cim prije da javim imam li sve za kutiju, evo i kiseljak ce nam pomoci, zajedno smo jaci... Very Happy

Pozdrav! Very Happy
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 23:49

Tvoj način udomljavanja Smeđeg me potakao na isto, mislila sam izvući na A4 formatu svakog psa i da hodamo po mahalama gdje ljudi imaju kuće i ko nam se učini fin da pitamo...
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyThu Aug 30 2007, 23:59

Admin (citat):
Tvoj način udomljavanja Smeđeg me potakao na isto, mislila sam izvući na A4 formatu svakog psa i da hodamo po mahalama gdje ljudi imaju kuće i ko nam se učini fin da pitamo...

Ma ne mora se ni izvlaciti slika, mi smo samo pitali covjeka da li voli zivotinje i hoce li psa... Nije znao ni kojeg cemo mu donijeti... Ilidza je dosta dobro mjesto za to, ja sam stanovao na Otesu, pa znam pomalo...

Vrijedi pokusati...

Pozdrav
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyFri Aug 31 2007, 07:45

Ja sam imala u vidu ici da kazem sistematski, ne znam, nahorevo, vratnik, sedrenik, ilidza, sta ja znam, sve gdje ima kuca Very Happy
ajde ljudi sutra cu staviti listu duznosti na net pa popunjavajte, samo vas molim prije nego sto popunite da razmislite mozete li nesto ili ne jer cu ja one na spisku racunat kao one koji ce sigurno se necega prihvatiti Wink
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 EmptySun Sep 02 2007, 21:38

a da li ste ikada pokusavali stupiti u kontakt sa nekim dnevnim novinama, npr. AVAZ da svaki dan objave tekst o nekoj zivotinji za udomljavanje. tako bi mnogo vise ljudi vidjelo one hitne obavijesti za udomljavanje... ovako ih ipak vidi samo odredjeni, mali broj ljudi... avaz ipak citaju sire narodne mase...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: AVAZ   SVE IDEJE... - Page 2 EmptyMon Sep 03 2007, 00:05

Veljo ima super kontakt sa Avazom. Skoro svake nedjelje poslije udomljavanja objave text o tome. Ako imate konkretnu ideju javite se velji
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





SVE IDEJE... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVE IDEJE...   SVE IDEJE... - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
SVE IDEJE...
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: