POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Pas hitno treba privremeni smjestaj

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
csejla
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 92
Registration date : 2008-11-05

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 09:58

Jaco od juce ga nema Sad Rekla sam amy juce da bi trebala nazvati sinteraj ako je gore da se izvuce na vrijeme? Neka djeca su Samri juce rekla da su sintori kruzili po naslju (gdje je i ovaj ljepotan) Sad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 58

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 10:30

Ima li neko od Amy broj da provjeri jel zvala sinteraj? Mozda ga mozemo spasiti tj izvuci ako je na vrijeme!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
amy_83
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 12:34

nema ga:( nisam zvala sinteraj..sve se moglo sprijeciti na vrijeme,al nije,nazalost Sad..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 14:00

Moglo se sprijeciti i ako je u sinteraju, da se uzme, samo treba nazvati!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jaca
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 16:09

da, ali šta i ako ga se izvuče iz sinteraja? opet ga vratiti patnjama na ulici?
jadničak
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bekac84
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 42
Registration date : 2008-12-26

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 17:39

Bolje ziv nego mrtav cuko u svakom slucaju...Lova bi se skupila i isao bi za pocetak u pansion...a dalje tu smo svi i naslo bi se nesto i za njega...

Ali lakse je progutati knedlu i zazmiriti pa sta bude...
Ne vidim svrhu hranjenja psa i brige ikakve o njemu ako je problem nazvati jedan pisljivi broj pitati i otici ako naravno postoji i najmanja sumnja da su ga pokupili i da je u sinteraju ...

Ovako fino ce mu krhnuti injekciju deterdzenta u srce, zbog lijenosti ili cega vec da se zivne jedan broj...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
amy_83
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 18:05

bekac84 molim te bez moralnih pridika kad si vec tako agilna i ljubiteljica zivotinja nazovi ti i pitaj ima li veceg sarenog cuke,kad ih tamo ima na desetine..uostalom hiljadu puta sam zvala sinteraj i imam tri psa(od toga je jedan izvadjen iz sinteraja)a 2 s ulice prema tome tu pricu ostavi za nekog drugog.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bekac84
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 42
Registration date : 2008-12-26

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Thu Apr 02 2009, 18:27

Nemam namjeru se prepirati... Svi smo samo rekli da ,ja vise i ne znam ko je nasao i slikao psa i ko ga je hranio od vas, treba ta osoba nazvati sinteraj, jos bolje otici gore i ako je gore pokupiti ga... Ja za cuku za kojeg se zauzmem do samog kraja istrpim i odradim sta mogu... Toj osobi cuko smije prici, ta ga je osoba hranila, na ostale rezi, ona ce ga najbolje prepoznati... o tome se radi..

Na ovom forumu smo svi ljubitelji zivotinja..ne samo ja..

Je'o moral sada i moralne pridike iako to nisu.....
To sto si uradila za ostale pse - aferim!!! Sta drugo da ti kazem nego svaka ti cast...
Ali to nema veze sa ovim psom..a ovo je tema o njemu...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 09:25

Amy ovdje se pise o ovom psu a ne o ostalima koji su spaseni od bilo koga. Svi smo mi spasili nekog psa, nekod udomili ali to sada nema veze sa ovom temom.
Pas se mogao spasiti i koliko sam vidjela pokrenuta je tema na sarajevo-x.com i dosta toga se skontalo kako pomociu psu ali kao sto Bekac84 rece osoba koja ga je nasla i javila na forum za njega i koja ga je hranila treba otici tj trebala je otici u sinteraj jer njoj dopusta da se priblizi. Sad je vjerovatno sve ne bitno jer ako je dospjeo u sinteraj nazalost... necu pisati sta je bilo jer svo znamo.
Najlakse je naci psa na ulici i obavjestiti druge ljude da ga dalje spasavaju, zovu sinteraj itd. Sada zaista razumijem i mnoge reakcije Velje kojeg zovu cim vide psa na ulici da on nesto uradi a oni ne mogu jer zure, nemaju vremena, ne mogu stati sa autom, ne mogu izaci iz autobusa itd itd
Ne zelim da budem pogresno shvacena ali ovdje niko ne drzi pridike niti iko ikoga moze natjerati da pomogne.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jaca
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 11:03

cemu vise medjusobna optuzivanja? mislite da ce nekome biti bolje zbog toga? zivotinjama mozda? pa za tu ljubav vala vrijedi nekad i progutati nesto, a ne odmah zamjerati. stvarno ne razumijem. i odakle vam da je amy samo javila da je pas tamo i odustala? nemojte pricati napamet. pa zar ne trebamo svi jedni drugima u granicama svojih mogucnosti pomagati ako nam je cilj isti? pa ko god nadje nekog psa razglasi svima i trazi pomoc i dobije, istina nekad vise nekad manje. pa ko se moze sam boriti i za sta?
svi mozemo uraditi nesto, neko moze udomiti, neko moze dati pare, neko moze telefonirati, neko dati injekciju? ima li iko ovdje da sve ovo moze sam ili je bolje da udruzimo mogucnosti?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 11:51

Kao prvo - niko se ne optuzuje niti smo mi ovdje da sudimo.
Drugo - lijepo pise na forumu da je Amy javila da je pas tamo.
Trece - nece nikome biti lakse ako ovdje nesto napise ali ne razumijem zasto se odma ovako reaguje ako neko napise svoje misljenje i odma kao Bekac84 i ja zamjeramo nekome, nekoga ne volimo, optuzujemo i sl.. Mislim da na misljenje imamo pravo kao i svi drugi.
Cetvro - naravno da trebamo svi zajedno pomagati, to sam vec napisala nekoliko puta i na ovoj temi i ostalim temama. Ali zar ne mislite da onaj ko je jedini uspjeo da se priblizi tom cuki i da ga hrani ne treba da nazove sinteraj i ode po njega sa drugim ljudima koji su htjeli, ali prvo treba nazvati. U sinteraju treba detaljno opisati psa jer ima sigurno mnogooo - nazalost - sarenih velikih cuka , treba neko da opise mjesto gdje je on bio da bi znali da li je bas on, taj sareni pas, pokupljen.

I ne zelim uopste da vise pisem ovdje ikakve komentare na ovu temu, dovoljno sam iznjela svoje misljenje. A pomagati nastavljam jer to zelim, kao i svi ostali.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
amy_83
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 12:27

Anela -pusti se suplje price a posebno drzanja lekcija meni a i svima ostalim,sve smo ovo znali i bez tebe..Glupost je uopste bilo sta stavljat na forum jer ce se uvijek naci pametni koji ce naci zamjerke..nisi upucena u slucaj kao csejla,dunja,jaca i ja i ne kontam uopste poentu tvog pisanja..haj sad da se ne bi naduravali i slusali pametovanja da se ova tema stavi pod kljuc,jer smo otisli predaleko i ono sto je bilo bitno,a to je ovaj pas izgubilo je svaku poentu.haj sad prijatno..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 12:48

Ja ne pametujem, iznosim cinjenice koje su nekima vrijedne za procitati. To sto ti ne mislis tako, strvarno me ne interesuje.
Amy 83 slazem se samo u jednom s tobom a to je da za ovog psa nema pomoci ocito. To sto ti iz nekog tebi poznatog razloga nisi htjela nazvati sinteraj, o tome to razmisljaj!
Tema svakako treba ici pod kljuc!

p.s. A to da nisam upucena, grdno se varas!! Vjeruj mi!! Ne moram piskarati ovdje da bi bila upucena ili pisati da sam pomagala i nabrajati kome sam sve pomogla da bi ti i ostali znali da li sam ja upucena ili ne!

Ja pomazem i to cuvam za sebe i ove osobe koje si nabrojala, a ne pisem javno i ne stavljam cifre pasa kojima sam pomogla.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
amy_83
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 12:50

"Pametnice" ne mogu stvarno s tobom da ulazim u diskusiju..jer nemam vremena, a ni zivaca....samo ti po svom i napisi nam jos sta da vidimo kako ti razmisaljas i mjenjas svijet
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 13:00

Hvala!!
Da, ti si uvijek u zurbi, sorry sto ti smetam haha

Naravno da cu ti javiti, rado, samo ti uzivaj i gledaj! Uh da ne mozes jer si u zurbi Smile)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
samra_h
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 102
Registration date : 2008-06-16

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 13:17

Cure umjesto ovog nesuvislog natezanja zar nije bilo bolje da smo svi sjele u taxi i otisli u taj jebeni sinteraj dok ga nisu ubili?!
Niste mi jasne nikako....svaki dan se sve vise razocaravam u "ljubitelje zivotinja" a u SOS sam se davno...
mi bi bar trebali biti slozni,a ne grijati muda na stolici i racunaru dok su nekog psa kome se toboze zeljelo pomoci pokupili ti idioti!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 15:08

Uopste vise nemam komentara na ovu temu!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jaca
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 15:30

samra_h (citat):
svaki dan se sve vise razocaravam u "ljubitelje zivotinja" a u SOS sam se davno...
I ja isto tako Sad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
zvjezdica
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 10
Registration date : 2009-04-03

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 16:39

Moze li samo jedno pitanje - zasto osoba Amy83 nije htjela nazvati sintore?? Sad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
samra_h
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 18:07

Slazem se sa Sejlom,Anelom i Zvjezdicom...ali ocito je na ovu temu svaki komentar suvisan!

Logicno je da ja npr jedina mogu prepoznati Mony jer je vidjam svakodnevno i sutra kad bi je pokupili sintori ja bi isla sa nekim od vas u sinteraj da je izvadim,jer je ja znam!
Isto je bilo logicno da Amy alarmira nas i pozove sinteraj i ode s nama samo radi prepoznavanja psa...medjutim ovdje se vodila suvisna polemika dok je jos jedan nevini zivot stradao...
Uostalom,ako je za njeg akasno,sinteraj je pun jadnicaka koji kao ozeblo sunce cekaju nasu pomoc,a mi se ovdje nazetemo ko je i koliko pasa pomogao i udomio?!
Krajnje idiotski....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
samra_h
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 18:12

jaca (citat):
samra_h (citat):
svaki dan se sve vise razocaravam u "ljubitelje zivotinja" a u SOS sam se davno...
I ja isto tako Sad

Nazalost tako je...neko vedri i oblaci nad sudbinama ovih jadnicaka...i sto je najzalosnije tako ce biti jos ko zna koliko!
Ovaj je prioritet,jer ga je taj i taj nasao,ovaj nije jer ga je nasao taj i taj...
i mi ljubitelji zivottinja?????????? confused

Mozda ce nasa djeca zapamtiti civilizacijske tekovine na tu temu,mozda ce oni imati istinske ljubitelje i udruzenja,ali mi?
CISTO SUMNJAM Mad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
D.
Admin
Admin

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 19:12

Hajde da i ja stavim koju, a onda tema ide u podfolder Arhiv pa kome je do prepucavanja neka ide tamo pa neka se svadja..da ipak damo prostora nekim perspektivnijim slucajevima..
Kao prvo..mislim da je apsolutno suvisno pricati koliko je ko cuka spasio, koliko se govana nacistio, koliko se sranja naslusao zbog toga sto spasava zivotinje itd., svima je to ja mislim odavno jako lijepo jasno...
Ono sto je meni najbizarnije ovdje je sto niko do sada nije okrenuo sinteraj, sutra se u 1 cuke ubijaju prema tome teoretski ali TEORETSKI imamo vremena da se sutra ujutru nazove i da se pita da li je taj i taj pas gore...
Amy ako ti nije tesko okreni broj, ja nemam broja sinteraja nego samo mobitel od Maglajlije poslacu ti na pp jer ja da sutra nazovem ja ne znam sta bi rekla nego cuko sa smedjim mrljama i on ce mi reci ima ih 10 i umjesto sto ovako se glupiramo da vidimo ima li psa ili nema, da li je iko javio da su ga pokupili sinteri?? njihove akcije obicno nisu najtise tako da obicno ljudi cuju/vide, cuju od nekog itd.
Ovo je meni jedna velika konfuzna prica u kojoj se nista konkretno ne zna..ukoliko je pas gore zna se..ukoliko nije gore sigurno ce se naci sutra/prekosutra novi kojeg ce trebati spasiti..ja sam danas vidjela kujicu na kisi jadnu i nikakvu ali gdje da ja idem s njom? ja para sada nemam, imam kada treba negdje dodati ali da finansiram nesto jace jednostavno nemam, i na koga da se oslonim kad pogledajte koliko smo slozni u svemu ovome, dovoljna je jedna glupost da se ko kokoske rascerupamo
Veljo zna vrlo dobro, ma boli mene briga i sta on misli i sta cete mozda svi misliti o meni, bas me zaboli, ono sto mene boli je kada vidim cuku i kada jedino sto je cinjenica je da mu treba pomoci, a sta ce neko misliti o meni, ma da ne kazem koliko mi je stalo..svi se borimo za isti cilj, i mislim da je to ono sto nas treba povezati da u tome ustrajemo, a ako smo "ovoliko" slozni pa hajmo onda svako svojoj kuci pa svako po konzervicu i da nastavimo hraniti cuke i pricamo tuzne price jedni drugima kako je situacija teska i kako su sinteri najveci morbidi itd itd i da se ne moze nista, ja priznajem, JAKO CESTO SE NE MOZE!!! ali hajmo pokusati barem da zagrizemo jezik i da budemo slozni u slucajevima kada se nesto napraviti moze..

Vidi profil korisnika
samra_h
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 20:10

D. to sam i ja pokusala isto reci samo sam se mozda drugacije izrazila!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Anela
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Fri Apr 03 2009, 20:21

samra_h (citat):
Slazem se sa Sejlom,Anelom i Zvjezdicom...ali ocito je na ovu temu svaki komentar suvisan!

Logicno je da ja npr jedina mogu prepoznati Mony jer je vidjam svakodnevno i sutra kad bi je pokupili sintori ja bi isla sa nekim od vas u sinteraj da je izvadim,jer je ja znam!
Isto je bilo logicno da Amy alarmira nas i pozove sinteraj i ode s nama samo radi prepoznavanja psa...medjutim ovdje se vodila suvisna polemika dok je jos jedan nevini zivot stradao...
Uostalom,ako je za njeg akasno,sinteraj je pun jadnicaka koji kao ozeblo sunce cekaju nasu pomoc,a mi se ovdje nazetemo ko je i koliko pasa pomogao i udomio?!
Krajnje idiotski....

Upravo tako je krenula tema - da sinteraj nazove osoba koja zna kako cuko izgleda i zna lokaciju gdje je bio cuko jer su ga odatle pokupili (ako su ga pokupili) jer je to logicno da ga ta osoba moze prepoznati jedina, ami bi se onda dalje angazovali oko smjestaja, hrane i ostalog. Medjutim lopta je zakotrljana u suprotnom smjeru, nazalost!
Ja se i dalje nadam da ovog psa mozemo spasiti!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
D.
Admin
Admin

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Sat Apr 04 2009, 12:21

Meni, a ni na forum nije niko nista javio..
ja se nadam da postoji mogucnost da ga sintori nisu pokupili i da se mozda opet pojavi..tema ide u arhiv s nadom da ce se mozda opet aktualizirati...

Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   

Na vrh Go down

Pas hitno treba privremeni smjestaj
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2