POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Upoznajte Lunju! :)

Go down 
2 posters
AutorPoruka
dulcinella
novi kolačić :)
novi kolačić :)
dulcinella


Broj komentara : 4
Age : 38
Location : Dalmacija/Sarajevo
Registration date : 2007-08-12

Upoznajte Lunju! :) Empty
KomentarNaslov komentara: Upoznajte Lunju! :)   Upoznajte Lunju! :) EmptyMon May 04 2009, 14:49

Vozdra raja! Smile

Ja sam Lunjo i ovo je mojih 5 minuta. Imam samo 9 mjeseci, a vec sam iskusio nedace teskoga zivota na ulici. Vidite, ja vam se jako volim maziti, i cesto, kada bih krenuo prema nekom ciki ili teti, veselo masuci repom, da me malo poglade, oni bi me udarili ili mrsnuli. Ja sam tada bio jako, jako tuzan, i plakao sam. :'( Lutao sam Sarajevom u potrazi za nekim ko ce me voljeti. Pratio sam mnoge na posao. Cak sam jednom usao i u skolsku zbornicu i tako izazvao veselje i smijeh djecice, ali i strogih nastavnika. Smile Trenutno sam smjesten kod jednog finog cike, ali uskoro cu morati otici. MOLIM VAS, nemojte me vratiti na ulicu, mislim da moje malo srce ne bi to izdrzalo. ;'(

Moj broj je: 063 222 939 ili

061 360 285
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Upoznajte Lunju! :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznajte Lunju! :)   Upoznajte Lunju! :) EmptyMon May 04 2009, 15:17

Evo i slikica:

Upoznajte Lunju! :) Lunjo

Upoznajte Lunju! :) Lunjo4

Upoznajte Lunju! :) Lunjo2

Upoznajte Lunju! :) Lunjo1
Na vrh Go down
dulcinella
novi kolačić :)
novi kolačić :)
dulcinella


Broj komentara : 4
Age : 38
Location : Dalmacija/Sarajevo
Registration date : 2007-08-12

Upoznajte Lunju! :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznajte Lunju! :)   Upoznajte Lunju! :) EmptyFri May 08 2009, 20:41

Lunjo je UDOMLJEN! cheers
Na vrh Go down
Sponsored content





Upoznajte Lunju! :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznajte Lunju! :)   Upoznajte Lunju! :) Empty

Na vrh Go down
 
Upoznajte Lunju! :)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom-
Idi na: