POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 odstrijel pasa u livnu

Go down 
4 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

odstrijel pasa u livnu Empty
KomentarNaslov komentara: odstrijel pasa u livnu   odstrijel pasa u livnu EmptyMon Sep 10 2007, 10:38

Na godisnjem sam, no opet citam novine. pa, na svoju zalost jutros procitah da veceras pocinje odstrijel pasa u livnu. I to sve jer se vlasnik tamosnjeg hotela zalio kako mu gosti ne odsjedaju, jer psi laju po cijelu noc.
Uzas
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

odstrijel pasa u livnu Empty
KomentarNaslov komentara: Odstrel pasa u Livnu   odstrijel pasa u livnu EmptyMon Sep 10 2007, 11:17

Ja sam jutros dobila ova dva linka:

http://www.livno-online.com/content/view/5388/196/

http://www.livno-online.com/content/view/5402/137/

strasno lici na Visoko prije nesto vise od godine dana... Niko iz Livna nece izaci na ulicu. Garant...

Nacelnik opstine Visoko dao zeleno svjetlo. Lovci ubili ko zna koliko pasa i nikom nista. Vjerovatno tako oni smanjuju nezaposlenost - vjerovatno znate da se placa po ubijenom psu tj po repu. Ni pisma svjetskih udruzenja za zastitu zivotinja protiv ovoga nisu pomogla. Oni su to odradili 2 subote za redom.

A tek ko zna koliko je jadnih pasa ostalo ranjeno i iskrvarilo - njih to nije briga jer im je ubijanje i osjecaj nadmoci hobi, uzitak, igra...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

odstrijel pasa u livnu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: odstrijel pasa u livnu   odstrijel pasa u livnu EmptyMon Sep 10 2007, 11:29

Jeste vidjeli podatak ankete?????

Anketa: Podržavate li akciju uklanjanja pasa lutalica u gradu?

Da - 45 %!!!!!!


Da, ali na humaniji način - 38 %

Ne - 15%

Ne znam - 2 %


U anketi je ukupno sudjelovalo 162 ispitanika



p.s. i onda se mi cudimo sto se nista ne mijenja na bolje, kako bi se i mijenjalo kad ne moze nekolicina ljudi protiv ovolike gamadi....
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

odstrijel pasa u livnu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: odstrijel pasa u livnu   odstrijel pasa u livnu EmptyMon Sep 10 2007, 21:18

hm... No strava i uzas!!! Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




odstrijel pasa u livnu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: odstrijel pasa u livnu   odstrijel pasa u livnu EmptyTue Sep 11 2007, 03:13

majke mi ovo mene podsjeca na srednji vijek kad je bilo lovaca na glave!
Pa da placaju ljudima da ubijaju pse???
Prvo kakvi su to ljudi kad im je lakse ubiti zivog stvora nego raditi neki konkretan posao.
Joooooj
a ta anketa, mi smo kolektivno primitivni, iza te izjave stojim. Samo je mali postotak ljudi koji vode brigu o zaboga tudjem zivotu i osjecanjima! To bi trebalo da bude zadatak svih nas.
Rekose mi prijatelji koji zive u Swe da tamo pas ne moze biti zavezan vani pred kucom, a ako susjedi vide da se prema psu ne odnose na lijep nacin pas se oduzima i bogme plate kaznu!!!!
To ce kod nas zaziviti.... NIKAD!
Na vrh Go down
Sponsored content





odstrijel pasa u livnu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: odstrijel pasa u livnu   odstrijel pasa u livnu Empty

Na vrh Go down
 
odstrijel pasa u livnu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Za sve vlasnike pasa!
» U opasnosti 35 pasa u Nahorevu
» Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa
» UBCA PASA NAPOKON U ZATVORU

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: