POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sunny iz Azica

Go down 
+11
Pitdog
velja
barby02
Hitman
Jasmina
D.
ToLive4
jaca
celine
arijana
Dijanam
15 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 EmptyTue Feb 05 2008, 00:01

Ovo je OT...

Znam da mora biti veganski, ali da te pitam, je li moj bivsi drug Scott ikada probao raznjice od: soje, gljiva i paradajiza ? Heheh Laughing
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 EmptyTue Feb 05 2008, 00:05

hajde da prvo sredimo kucicu, pa onda cemo o ostalom. Ko zna, mozda ni ne zaradi hranu
Smile
javite sta vam fali pa cu to dovesti (naravno u tom slucaju mi javi da li ti treba jos nesto do kuce dobaciti ako vec budem dolazila autom)
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 EmptyTue Feb 05 2008, 14:18

da se vratimo na temu zvanu Sunny
od kako ima kucicu pravo se naviknuo na zivot u njoj. Osim prvog dana nisam ni jednom nasla da kaki tu, tj OSJECA KADA MORA VANI
i vec par dana se nesto gurka, juce je pokazao da osjeca nogice, gledao u mene kao da sam pukla kada sam ga ustinula za sapu - ocito mu nije bilo jasno zasto ga patim!!! Ali nisam javila jer sam se bojala da ne grijesim. SAD ME JE GURAOOO ZADNJOM SAPOOOOM! Dakle puno je bolje nego sto nam se cinilo...
Smile
ali nece nista kada je neko jos tu. Samo se krije. Nema veze, vazno je da zivci pocinju raditi, i da mu je nogica bolje, bar jedna... Beba je on mala...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 EmptySun Feb 10 2008, 12:25

prosle sedmice nas je budio cviljenjem,a jutros laje ko lud... malo po malo postaje dio copora iz komsiluka
Smile
jos cu sljedece sedmice da ga trazim okolo, poceti ce ici u komsiluk na "kafu". Mala slatka blesica... zivnuo jos malo, ali i dalje divlji...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 EmptyThu Feb 14 2008, 12:45

ljudi moji, znala sam da je ovaj Sunny caknut, da jede sve sto stigne (prostirke, peskire, jutros cak i auto-presvlaku za pse), ali da toliko kaki, e to nisam mogla vjerovati. Sinoc laje, kakio u kucici pa mu smrdi i izasao, zove da cistim. Ocistim ja i on se vrati nazad u kucicu. Nocas u 4 opet laje, ista prica... Hajde sve i nekako, ali jutros, sta je jutros napravio je za ne povjerovati (razmisljala sam da slikam, ali bolje ne Smile). Nije u kucici, valjda da mu ne smrdi, nego ispred. UH. Pola sata ciscenja... Kontam nesto, ako mu ukinem hranu em cu ustedjeti na njemu po pitanju hrane, em necu imati toliko vesa za pranje... Nesto slicno prici o cigi koji je ucio konja da gladuej
Smile
non-stop party... lol!
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 EmptySat Feb 16 2008, 17:48

Na blogu ima post i o Sunnyju Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 EmptySun Aug 03 2008, 20:22

Dijanam (citat):
i da, rostilj mora biti veganski ne vegetarijanski (citaj gljive, paprike i tome slicno). Moze biti dosta jednostavno. Svakako se trebamo opiti, mislim da je krajnje vrijeme. Burbon ce izlapiti...


PS odgovor - ko nije probao ne moze ni znati kako je s nepokretnim psom koji je jos uz to i divlji. A navikao se jeste, sada nece iz kucice da izadje. Ko zna, mozda jedan od sljedecih postova bude za mene ili Bila, trazimo novi dom - dosli divlji istjerali domace plese
Dobio sam poruku da je za Sunnya nadjeno mjesto u Njemackoj.
Zvao sam te zbog toga telefonom ali mi se nisi javila.
Na vrh Go down
Sponsored content





Sunny iz Azica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 
Sunny iz Azica
Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: