POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno

Go down 
5 posters
AutorPoruka
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptyTue Sep 09 2008, 21:59

Ispred moje zgrade, se prije 7 dana pojavila smedja kujica srednjeg rasta(negdje oko 50 cm je visoka, koja je oko vrata imala jako stegnutu ogrlicu koja joj je pocela urastati u vrat,pa sam uspjela nekak da skinem tu ogrlicu sa njenog vrata.prva dva dana nije htjela nista da jede,sad je bojazljivo pocela da jede,spava po cijeeli dan u travnjaku ispred zgrade,na njoj su vidljive dojke sto znaci da je imala male,kojih nazalost vise nema.nisam je uspjela fotografirati jer se jako boji.malena je preslatka u ostalom kao i svaki pas!
problem je u tome sto "gospodje" koje svaku vecer tu sjede i setaju svoje pudlice i pudlice druge vrste(djecu) hoce da zovu sintore jer je ta kujica navodno opasna,sugava,agresivna ili sta sve ne??!!!!1
s toga molim sve dobre ljude koji imaju mogucnost da joj pomognu da mi se jave na mail:
omeragich@hotmail.com
sto prije!!!
s obzirom da sam podstanar ja je ne mogu uzeti sebi,a kuci(U D.Vakuf) sam vec odvela Jenny o cemu ste mogli citati na forumu.
Molim vas pomozite!
hvala


Post editovan:obrisana lokacija gdje je kujica radi njihove sigurnosti.. By:tinchy
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptySat Oct 04 2008, 21:52

nevjerovatno!kao ono svi su ljubitelji zivotinja,bla bla a niko da postavi makar jedan post savjeta podrske ili bilo kakve pomoci za ovu malenu,koju sam btw sad vidjela vani spava ispred jednog ducana sva mokra u trese se.gladna nije ali jeste iscrpljena maximalno.ne mogu da vjerujem da neki psi imaju prioritet i da su samim time bolji od drugih!
sorry ljudi,ali meni to djeluje nehumano!
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptySat Oct 04 2008, 22:35

nisam vidjela ovu temu Shocked
znam kako je kada nemozes pomoci zivotinji,meni je bilo isto tako tesko kada bi otisla nahraniti bobija a on se skupi ispod balkona ili nekog drveta i trese se...
jedino kako ti mogu pruziti pomoc jeste da ti dam hranu za nju...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptySat Oct 04 2008, 22:57

Meni je fkt zao sto se to desava toj maloj kujici, ali ne moze se pomoci svakoj zivotinji.. Pomognes joj koliko mozes i srce ti se slama kad znas da ne mozes vise uraditi za nju. Probaj joj odnijeti na to mjesto gdje spava neki stari peskir pa je umotaj ili neku staru dekicu, bilo sta.. Ili ako mozes nadji neko mjesto u blizini pa je tu sakrij i tu neka navikne da bude dok joj ne nadjes neki dom. Ja ne znam kako bih ti pomogla stvarno... Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptySat Oct 04 2008, 23:39

ma znam ja da se ne moze pomoci svima,sve je to meni jasno...ali mi nije bilo jasno kako niko vec skoro mjesec dana nije ni jedno slovo napisao na ovu temu,vama koji ste se sada javili hvala od srca.valjda ce se i bog smilovati na nju kad vec okrutni ljudi nece!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptySun Oct 05 2008, 16:25

samra_h (citat):
nevjerovatno!kao ono svi su ljubitelji zivotinja,bla bla a niko da postavi makar jedan post savjeta podrske ili bilo kakve pomoci za ovu malenu,koju sam btw sad vidjela vani spava ispred jednog ducana sva mokra u trese se.gladna nije ali jeste iscrpljena maximalno.ne mogu da vjerujem da neki psi imaju prioritet i da su samim time bolji od drugih!
sorry ljudi,ali meni to djeluje nehumano!
Direktno smrtno ugrozeni imaju prioritet, pogotovo oni koji se svakodnevno ubijaju u sinteraju.
I ko god imputira SOSu diskriminaciju, u velikoj je gresci.
Bas zbog takvog stava imamo mnogo problema.
To znaju oni koji nas bolje i duze poznaju.
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptyTue Nov 04 2008, 16:53

Izgleda da su je odveli sintori Sad vec 5 dana je nema Sad Sad confused Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno EmptyTue Nov 04 2008, 17:57

Sad
zao mi je samra. znam da si ogorcena i tuzna, koliko sam ih samo tako pazila, hranila, lijecila da bi ih na kraju ubili. nekad se pitam ima li smisla hraniti i lijeciti kad ce biti ubijeni, a onda opet ne mogu proci pored gladne zivotinje
Na vrh Go down
Sponsored content





Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno   Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno Empty

Na vrh Go down
 
Napustena,jako mrsava i plasljiva kujica trazi spas-hitno
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!
» Hitno se trazi dom!
» Hitno! Macic trazi dom
» 8 kucica hitno trazi dom!
» dugodlaki macic trazi dom-hitno!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: