POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje

Go down 
5 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje Empty
KomentarNaslov komentara: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje EmptySat Nov 22 2008, 10:50

Pao je snijeg..............hladno je.
Kad god se odradujemo zimskim radostima................pomislimo, ako ljudima hocemo biti....... kako je u tom trenu nezbrinutoj zivotinji?
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje EmptySat Nov 22 2008, 11:11

Ja cim sam ustala maloprije odmah sam pomislila jao snijeg super!! Onda kada sam pogledala na ulicu ugledala sam tri macica i njihovu majku,,nemoram ni pitati kako im je to se zna.... =(((((
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
jana
novi kolačić :)
novi kolačić :)
jana


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-04

Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje EmptySat Nov 22 2008, 13:05

ja sam svoga psa uveo u podrum jer tamo je vruco vise nego u kuci jer dole ima peć za grijanje a prostor je veliki i mislim dammu je super alli zao mi je ostalih zivorinja koje su ostale sam e i kojima je hladno.
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje EmptySat Nov 22 2008, 13:54

Imal iko da moze sklonuti jedinu preostalu bebu od one Haskice o kojoj smo ALdin i ja vec pisali?
Ostale su pogubljene,ostao je samo ovaj malisa koji bar po meni sto posto lici na haskija tj on je kopija svoje mame.
Trenutno zivi pod jednim stepenicama sa mamom,spava na betonu...
Ja sam im sad prostrla jednu stazu pod te stepenice i nahranila ih. Malisu(muzijak je) je neko jako istraumirao nece da izadje ispod stepenica dok mu majke nema,nece da jede dok ona ne pocne jesti sa njim. Presladak je a vani je jako hladno.
Ako neko moze da ga uzme makar privremeno a Aldin i ja cemo se dati u poragu da mu nadjemo dom,a i majci takodjer!
hvala
Na vrh Go down
bony
aktivisti
aktivisti
bony


Broj komentara : 18
Age : 30
Registration date : 2008-11-30

Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje EmptyThu Dec 04 2008, 01:27

Ja i moji drugovi iz parka odlucili smo da ako u parku bude izgubljena ili povrijeđena životinja, neko od nas da je udomi. To su najviše ptice i mace. Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje Empty

Na vrh Go down
 
Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» DELTA TRADE pomaze nezbrinute zivotinje
» izlozba Zivotinje imaju imaju dusu
» Zasto ne osnujemo neki hotel za zivotinje
» Produzeno trajanje izlozbe ZIVOTINJE IMAJU DUSU
» ZIVOTINJE IMAJU DUSU - GALERIJA NOVI HRAM 27. MAJ U 18 SATI

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: