POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Sat Nov 22 2008, 10:50

Pao je snijeg..............hladno je.
Kad god se odradujemo zimskim radostima................pomislimo, ako ljudima hocemo biti....... kako je u tom trenu nezbrinutoj zivotinji?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Baby
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 286
Registration date : 2008-04-06

KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Sat Nov 22 2008, 11:11

Ja cim sam ustala maloprije odmah sam pomislila jao snijeg super!! Onda kada sam pogledala na ulicu ugledala sam tri macica i njihovu majku,,nemoram ni pitati kako im je to se zna.... =(((((
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
jana
novi kolačić :)
novi kolačić :)

Broj komentara : 8
Registration date : 2008-11-04

KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Sat Nov 22 2008, 13:05

ja sam svoga psa uveo u podrum jer tamo je vruco vise nego u kuci jer dole ima peć za grijanje a prostor je veliki i mislim dammu je super alli zao mi je ostalih zivorinja koje su ostale sam e i kojima je hladno.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
samra_h
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 102
Registration date : 2008-06-16

KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Sat Nov 22 2008, 13:54

Imal iko da moze sklonuti jedinu preostalu bebu od one Haskice o kojoj smo ALdin i ja vec pisali?
Ostale su pogubljene,ostao je samo ovaj malisa koji bar po meni sto posto lici na haskija tj on je kopija svoje mame.
Trenutno zivi pod jednim stepenicama sa mamom,spava na betonu...
Ja sam im sad prostrla jednu stazu pod te stepenice i nahranila ih. Malisu(muzijak je) je neko jako istraumirao nece da izadje ispod stepenica dok mu majke nema,nece da jede dok ona ne pocne jesti sa njim. Presladak je a vani je jako hladno.
Ako neko moze da ga uzme makar privremeno a Aldin i ja cemo se dati u poragu da mu nadjemo dom,a i majci takodjer!
hvala
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bony
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 18
Registration date : 2008-11-30

KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   Thu Dec 04 2008, 01:27

Ja i moji drugovi iz parka odlucili smo da ako u parku bude izgubljena ili povrijeđena životinja, neko od nas da je udomi. To su najviše ptice i mace. Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje   

Na vrh Go down

Hladno je-spasavajmo nezbrinute zivotinje
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1