POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Da se malo upoznamo

Go down 
+26
edin
anel
acva
melsas
Selena
Logistika
drift_kraljica
Ms_Antrophy
sofi
suzana
maya_o
celine
DaDa
tau_tau
Pitdog
jaca
Hitman
t_bejbe
masse
53m!r
San
Dijanam
designerlejla
D.
tinchy
Darius_Maximus
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 00:37

Ovo nisam ja No Fotomontaza Smile Ja se ne druzim sa dalmatinerima bounce
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 00:38

Pitdog (citat):
Ovo nisam ja No Fotomontaza Smile Ja se ne druzim sa dalmatinerima bounce


igras ,igras tongue
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 00:53


Pa dobro... al ne moras to javno iznositi... Moram paziti na rejting Cool
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 11:44

Pitdog (citat):
t_bejbe (citat):
ovaj na drugoj slici je prelijep, kao nasminkan! sva tri su slatki, al on ti je najljepsi Smile

ima kod mene u naselju, na dobrinji, jedan pitbul. zove se flash i svi ga se uzasno boje. djeca, ljudi, cuke mace...svi bukvalno bjeze kad ga vide. i kazu da je opasan i da je nekad i napao nekoga... ali kada vidi moju neru, to stvorenje se toliko razmazi i tako bude sladak da ja nema rijeci. OBOZAVA JE! samo je veoma jak i masivan pa ga gazda ne pusta sa lanca i ne mogu da se igraju Sad

Znam Flasha Wink I ja sam na Dobrinji, doduse novi kolacic Very Happy

na kojoj dobrinji si ti?
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 12:43

1... Haman pa u RS-u Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 13:36

Neo je med medeni srculence
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 13:42

Neo je smoto koji se piski po cilimu kad vidi odredjenu osobu andjelak
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 13:45

pricaj mi o tome, imam i ja tih scena, samo moja piski po odjeci, kad je uzmes a ona te posteno zalije. haha
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 13:47

LaRa.2311 (citat):
pricaj mi o tome, imam i ja tih scena, samo moja piski po odjeci, kad je uzmes a ona te posteno zalije. haha

Srecom, pa moji to ne rade... Jedino sto hoce nekada u parku popiskiti kakvog manjeg psa :lud:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 13:49

a ne neeeeeeeeee
samo kad se obraduje, pa se popiski od srece
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 13:51

LaRa.2311 (citat):
a ne neeeeeeeeee
samo kad se obraduje, pa se popiski od srece

Eh, to vec spada u Neovo polje djelovanja :geek:
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 14:00

Ne volim bas kad se popiski od srece,al haj predjem preko toga kao i preko svega Cool
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:15

Znam da pretjerujem, ali morao sam i ove da stavim Very Happy :

Da se malo upoznamo - Page 3 Fotogr13

Da se malo upoznamo - Page 3 Fotogr14

Da se malo upoznamo - Page 3 Fotogr12

Da se malo upoznamo - Page 3 Beba110

Ovdje je bebac imao samo dva dana Wink
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:23

meni je onaj klempavi najljepsi Very Happy
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:26

D. (citat):
meni je onaj klempavi najljepsi Very Happy

Koji? Crni? To je moja princeza i SSSSH!, nije ona klempava samo je tako namjestila usi! Ako cuje da je klempa, naljutit ce se Smile
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:27

joj pa ne znam ja...ok, onda ONA, e pa ona mi je najljepsa..djeluje jako graciozno... kuc kuc u drvo Wink
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:31

Hvala Very Happy Ona je i najduze sa mnom. Najstarija je, vec joj je 7 godina Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:36

suti..nemoj tako...ja kad sam uzimala psa gledala sam koliko koji zive, i onda umirala od tog malog broja, koji koliko god da je velik opet je premalo to vremena kad ih zavolis, ja bi za onog svog klempu dala sve, i onda kad procitam negdje npr. neki cuko star 17 godina onda sam sva happy..nije sve tako crno, samo ih moramo doooobro cuvat Wink
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:36

meni je najdrazi crno-bijeli klempo Laughing lud ko struja
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:47

tau_tau (citat):
meni je najdrazi crno-bijeli klempo Laughing lud ko struja

Od kako je tebe upoznao, jos je gori... Laughing
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:53

eh drug moj.....mi cemo da divljamo zajedno tongue
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 20:55

A ne! Nema sanse... Valja ga onda meni trpiti kad jos vise poblesavi... Ne, neee.... No Al zato cemo je i Tufnavi da seta
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 21:02

Pitdog cuce su ti preslatke.. Pogotovo Black Daisy, valjda sam dobro napisala ili procitala sta si ti napisao. Nego te molim da slike postavljas tamo gdje je tema namjenjena nasim ljubimcima.. Njihove slike mozes postaviti na

https://animalsos.bosnianforum.com/Fotografski-kutak-f14/Slike-vasih-kucnih-ljubimaca-t102-15.htm


Very Happy:D Nemoj da se ljutis, sto ti govorim, nego eto valjda je ovo pricaona o nama, a za ljubimice svoje imas temu Very Happy:D:D:D
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 21:07

tinchy (citat):
Pitdog cuce su ti preslatke.. Pogotovo Black Daisy, valjda sam dobro napisala ili procitala sta si ti napisao. Nego te molim da slike postavljas tamo gdje je tema namjenjena nasim ljubimcima.. Njihove slike mozes postaviti na

https://animalsos.bosnianforum.com/Fotografski-kutak-f14/Slike-vasih-kucnih-ljubimaca-t102-15.htm


Very Happy:D Nemoj da se ljutis, sto ti govorim, nego eto valjda je ovo pricaona o nama, a za ljubimice svoje imas temu Very Happy:D:D:D

e vidis... nisam znao... jos uvijek se ne snalazim bas najbolje ovdje. hvala Very Happy
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 EmptyWed Sep 26 2007, 23:40

Uhhhhhhhh.... sto ja kasnim... al hajde....
Za pocetak ja sam Senada, al vecina me zna kao Dadu... inace sam Larina seka (samo da se zna da imam stelu tongue )
Ehhhh, posto kasnim da prvo pohvalim Dunju, Mladena i Darija kao prelijepa stvorenja i prave ljubitelje zivotinja srculence
Da pohvalim i vlasnike koji su postavili slike svojih ljubimaca, svi su prelijepi na svoj nacin cvjetak
A sliku s Minachom cu postaviti drugi put
Toliko od mene za sada... mislim da je i previse :bye:
Na vrh Go down
Sponsored content





Da se malo upoznamo - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Da se malo upoznamo
Na vrh 
Stranica 3/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stene slatko malo...
» HITNO malo stence!!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: