POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Stene slatko malo...

Go down 
+6
velja
jaca
Pitdog
vanda1
Hitman
D.
10 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySat Sep 29 2007, 22:01

Evo kao sto sam obecao saljem vam slike zenke steneta
koje sam danas nasao. Molim vas da mi samo potvrdite
da ste primili ovaj e-mail i javite mi kad nadjete
nekoga da je usvoji makar privremeno posto sam ja
ovdje u Sarajevu samo do ponedjeljka. Hvala.

Srdacno,

Amir Omeragic
aomeragic@yahoo.com
061-313-846

Stene slatko malo... 100_0125
Stene slatko malo... 100_0128
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySat Sep 29 2007, 22:03

Ljepotica malena,nemojmo dopustiti da završi na ulici Neutral
Na vrh Go down
vanda1
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2007-09-29

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: nadam se da ce naci dom   Stene slatko malo... EmptySat Sep 29 2007, 22:07

sladak je valjda ce neko naci vremena i prostora da ga udomi Smile
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySat Sep 29 2007, 22:58

Da li ima ljudi koji imaju kucu ili neki prostor gdje bi se pas mogao privremeno zbirnuti??prvenstveno ciljam na one koji zive u kuci ili imaju nekog s kim su bliski a taj neko je u kuci...

Naglasavam djela svih ljudi koji su ukljuceni u diskusije na ovom forumu a koji su dokazali da su istinski ljubitelji zivotinja prekoracivsi granice vlastitog hedonizma i posvetili svoje slobodno vrijeme ovim jadnicima koji nemaju nikoga...

@kiseljak,trenutno ima svoga psa i psa kojeg je spasio od sigurne smrti s ulice, prekrasna i prepametna zenkica koju je odveo sebi dok se ne nadje trajno rjesenje, uvidjevsi da ako sam nesto ne uradi niko to nece ni uraditi umjesto njega..za zenkicu je nadjen udomitelj kojem Kleica uskoro odlazi..ne znam koliko ima tacno macki i opet sve stigne..
@Darius je cuvao 7 stenaca, kako se koje udomi taj broj se smanjuje..trenutno se brine o njih 4...
@Dijana je uzela Tatarinu s ulice kuci, Tatarina sada ide u Njemacku..
Ljudi koji su prihvatili privremeno Cukicu itd itd...


ja stvarno nemam namjeru da pametujem ovdje u stilu Ajmo forumasi, jer su izjave tog tipa za moj ukus prejeftini izraz nekog ˝kvazi-revolucionarnog pokreta˝..samo bih zamolila da ako postoji biiiiilo ko medju vama ko bi mogao pomoci da se ove cuke kojima je zagarantirana ulica (a znamo sta ih tamo ceka ) privremeno smjeste dok ne nadjemo neko trajno rjesenje da probaju nesto uciniti...bila to neka basta,podrum, neki prostor, itd.!!
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySun Sep 30 2007, 01:13

Ja bih rado... ali imam svoja tri psa, koji koliko god da su fini sa drugim psima i igraju se vani, ne bi trpili novog kolacica na svom terenu. Pokusavao sam vec Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySun Sep 30 2007, 10:49

ja bih takodjer rado, ali imam velikog psa i tri mace Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySun Sep 30 2007, 16:27

D. (citat):
Da li ima ljudi koji imaju kucu ili neki prostor gdje bi se pas mogao privremeno zbirnuti??prvenstveno ciljam na one koji zive u kuci ili imaju nekog s kim su bliski a taj neko je u kuci...

Naglasavam djela svih ljudi koji su ukljuceni u diskusije na ovom forumu a koji su dokazali da su istinski ljubitelji zivotinja prekoracivsi granice vlastitog hedonizma i posvetili svoje slobodno vrijeme ovim jadnicima koji nemaju nikoga...

@kiseljak,trenutno ima svoga psa i psa kojeg je spasio od sigurne smrti s ulice, prekrasna i prepametna zenkica koju je odveo sebi dok se ne nadje trajno rjesenje, uvidjevsi da ako sam nesto ne uradi niko to nece ni uraditi umjesto njega..za zenkicu je nadjen udomitelj kojem Kleica uskoro odlazi..ne znam koliko ima tacno macki i opet sve stigne..
@Darius je cuvao 7 stenaca, kako se koje udomi taj broj se smanjuje..trenutno se brine o njih 4...
@Dijana je uzela Tatarinu s ulice kuci, Tatarina sada ide u Njemacku..
Ljudi koji su prihvatili privremeno Cukicu itd itd...


ja stvarno nemam namjeru da pametujem ovdje u stilu Ajmo forumasi, jer su izjave tog tipa za moj ukus prejeftini izraz nekog ˝kvazi-revolucionarnog pokreta˝..samo bih zamolila da ako postoji biiiiilo ko medju vama ko bi mogao pomoci da se ove cuke kojima je zagarantirana ulica (a znamo sta ih tamo ceka ) privremeno smjeste dok ne nadjemo neko trajno rjesenje da probaju nesto uciniti...bila to neka basta,podrum, neki prostor, itd.!!
imamo i jednu kujicu sa kamarom mladih. jos ih krije. za sada je ne diraju i zekija je uredno hrani (dao sam nesto hrane sto je bilo u birou). poslat cu ti fotke. ti, lara, dario i kiseljak trebali bi doci sutra u 15 sati u azil. hayat ce snimat prilog za hayatovce povodom 4. oktobra pa je i to prilika da se posalje apel sarajlijama da nam pomognu u zbrinjavanju.
prije toga prilog pravi ftv u vezi brnjica.
jucer je snimala hs kablovska. u zadnjih mjesec dana ne silazimo sa medija, redovno smo u velikom parku.
sta vise da se radi? ljudi u sa. su upoznati sa problemom ali ne reagiraju.
maloprije javljaju da je neko na bukoviku ostavio tri steneta. nasla ih cura koja zivi u istri.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySun Sep 30 2007, 18:48

velja (citat):
D. (citat):
Da li ima ljudi koji imaju kucu ili neki prostor gdje bi se pas mogao privremeno zbirnuti??prvenstveno ciljam na one koji zive u kuci ili imaju nekog s kim su bliski a taj neko je u kuci...

Naglasavam djela svih ljudi koji su ukljuceni u diskusije na ovom forumu a koji su dokazali da su istinski ljubitelji zivotinja prekoracivsi granice vlastitog hedonizma i posvetili svoje slobodno vrijeme ovim jadnicima koji nemaju nikoga...

@kiseljak,trenutno ima svoga psa i psa kojeg je spasio od sigurne smrti s ulice, prekrasna i prepametna zenkica koju je odveo sebi dok se ne nadje trajno rjesenje, uvidjevsi da ako sam nesto ne uradi niko to nece ni uraditi umjesto njega..za zenkicu je nadjen udomitelj kojem Kleica uskoro odlazi..ne znam koliko ima tacno macki i opet sve stigne..
@Darius je cuvao 7 stenaca, kako se koje udomi taj broj se smanjuje..trenutno se brine o njih 4...
@Dijana je uzela Tatarinu s ulice kuci, Tatarina sada ide u Njemacku..
Ljudi koji su prihvatili privremeno Cukicu itd itd...


ja stvarno nemam namjeru da pametujem ovdje u stilu Ajmo forumasi, jer su izjave tog tipa za moj ukus prejeftini izraz nekog ˝kvazi-revolucionarnog pokreta˝..samo bih zamolila da ako postoji biiiiilo ko medju vama ko bi mogao pomoci da se ove cuke kojima je zagarantirana ulica (a znamo sta ih tamo ceka ) privremeno smjeste dok ne nadjemo neko trajno rjesenje da probaju nesto uciniti...bila to neka basta,podrum, neki prostor, itd.!!
imamo i jednu kujicu sa kamarom mladih. jos ih krije. za sada je ne diraju i zekija je uredno hrani (dao sam nesto hrane sto je bilo u birou). poslat cu ti fotke. ti, lara, dario i kiseljak trebali bi doci sutra u 15 sati u azil. hayat ce snimat prilog za hayatovce povodom 4. oktobra pa je i to prilika da se posalje apel sarajlijama da nam pomognu u zbrinjavanju.
prije toga prilog pravi ftv u vezi brnjica.
jucer je snimala hs kablovska. u zadnjih mjesec dana ne silazimo sa medija, redovno smo u velikom parku.
sta vise da se radi? ljudi u sa. su upoznati sa problemom ali ne reagiraju.
maloprije javljaju da je neko na bukoviku ostavio tri steneta. nasla ih cura koja zivi u istri.

Cika Veljo, to povodom 4. oktobra... Hoce li se praviti neto u pionirskoj dolini povodom svjetske sedmice za zastitu zivotinja, kao sto se nekad pravilo? Ili ce biti nesto drugo organizovano?
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySun Sep 30 2007, 22:09

Nek mene neko zamjeni na snimanju Smile
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptyMon Oct 01 2007, 14:27

ja zivim u stanu sa roditeljima i imam jednog psa, tako da to ne bi islo... a zao mi je stvarno...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptyTue Oct 02 2007, 17:45

Pa, zna li iko sta je bilo s malim slatkim?
Obzirom da je ponedjeljak prošao Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySat Oct 06 2007, 11:19

citiram poruku Amira:
Evo da se ponovo javim, ja sam otputovao u Ameriku a
cuku sam ostavio kod tate, koji ce biti tu u Sarajevu
jos par dana. Tako da je stene privremeno zbrinuto ali
mu i dalje treba 'tlc' (tender loving care). On ima
moj mobitel tako da ga mozete dobiti na onaj isti broj
koji sam ostavio. Nadam se da cete cuki naci dom.
I jos samo komentar na vas forum - ja nisam bio u
stanju da odgovorim posto je forum zatvorenog tipa -
mozda bi bilo bolje da je otvorenog tipa. Samo vas
molim da moj komentar stavite na forum da stene jos
uvijek trazi kucu i da nije na ulici ali da vrijeme
istice posto tata isto ide iz Sarajeva za par sedmica.
Hvala,
Amir Omeragic
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySun Oct 14 2007, 11:42

Sta je sa malenim bilo??
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptyMon Nov 05 2007, 13:46

[quote="D."]
Evo kao sto sam obecao saljem vam slike zenke steneta
koje sam danas nasao. Molim vas da mi samo potvrdite
da ste primili ovaj e-mail i javite mi kad nadjete
nekoga da je usvoji makar privremeno posto sam ja
ovdje u Sarajevu samo do ponedjeljka. Hvala.

Srdacno,

Amir Omeragic
[size=24]aomeragic@yahoo.com
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptyWed Nov 07 2007, 20:05

stvarno mi je zao, ali imala sam vec psa, imam macu, i mama mi stvarn sada, do proljeca, ne da psa, a ja bih ovu tako rado. znam da im bas sada, na zimu, treba dom, ali, znate kako je kada roditelji zabranjuju. sada cu pokusati da je udomim kod jedne moje prijateljice, voli jako zivotinje, pogotovo pse, ali morat ce i ona vidjeti sa roditeljima. imala je psa, pa zna kako je to obaveza, i zna kako se brinuti o njima.

javljam sta uspijem cestitamo i mislim da ce biti deal
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySat Nov 10 2007, 10:40

Mela, je li bio deal????

Sta je s malim?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: udomljena slazka kuca   Stene slatko malo... EmptySat Nov 10 2007, 11:02

[quote="D."]
Evo kao sto sam obecao saljem vam slike zenke steneta
koje sam danas nasao. Molim vas da mi samo potvrdite
da ste primili ovaj e-mail i javite mi kad nadjete
nekoga da je usvoji makar privremeno posto sam ja
ovdje u Sarajevu samo do ponedjeljka. Hvala.

Srdacno,

Amir Omeragic
[size=24]aomeragic@yahoo.com
Otac gospodina Omeragica nam se sinoc javio da je ova slatka kuca udomljena
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... EmptySat Nov 10 2007, 13:12

cheers srculence

plese
Na vrh Go down
Sponsored content





Stene slatko malo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene slatko malo...   Stene slatko malo... Empty

Na vrh Go down
 
Stene slatko malo...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!
» nesto slatko - uzivajte :)
» Da se malo upoznamo
» STENE SAMOJEDA!!
» Stene na ilidzi!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: