POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyThu Nov 29 2007, 23:58

Cijelo vrijeme pratim Dijaninu situaciju i borbu, ali se nisam javljala, jer pored toliko njenog truda, ja trebam da slinim: jao sto je divna kuca, jao Dijana ti si super. . Ovaj put se javljam da joj zahvalim i iskazem onako ljudski, divljenje za sve sto cini . Nije stvar u "previjanju i hranjenju" nego u Dijaninim emocijama koje trpe identicnu bol-kao i pas. Valja cuku gledati kad pati i biti hrabar-tada pomagati. E zato joj se divim. Nema veceg milosrdja i vjere, do ove ! Dijana, i meni si uzor !
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyFri Nov 30 2007, 00:07

kao sto sam maloprije odgovorila u jednoj privatnoj poruci, od danas mi se svi morate obracati sa velikom kolicinom postovanja, sada sam mucho imporatante, bas kao Paris Hilton
Smile
inace, vecina vas bi isto uradila ako im ukucani dozvole. Svima nama treba "lijecenje".
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyFri Nov 30 2007, 00:08

dijana, vec si postala i zvijezda medija... kad radim sljedeci clanak o tvojim poduhvatima? Smile
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyFri Nov 30 2007, 01:47

to bar nije problem, samo mi zadajte temu
Smile
mora li biti opet o zivotinjama? Ili imam pravo prosiriti svoj djelokrug aktivnosti. Mozda zivotinje i nasilje u porodici??? Da namlatim Scotta, i za to okrivim ljude koji ne vole zivotinje - pala u depresiju, Scott bio najblizi pa stradao
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyFri Nov 30 2007, 01:50

odlicna ideja Twisted Evil uostalom, davno je receno da nije vijest da je pas ujeo covjeka, vec da je covjek ujeo psa Wink tako da bi se i ovo moglo tako shvatiti Laughing
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyMon Dec 03 2007, 20:21

Dijanaaaaaaaaa
Ne možeš nas navući na jutarnja update, pa onda nestati........ No

Šta radi Mila? Je li ju Bill zbario već?
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyMon Dec 03 2007, 20:36

Dijana je na putu mislim da se vraca veceras a sutra pocinju novi izvještaji Very Happy
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyMon Dec 03 2007, 23:27

Ja, stara paranoičarka....
Odmah sam pomislila da se Mili nešto desilo, zakomplikovalo s kičmom......
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyTue Dec 04 2007, 12:09

Bas mi je drago sto ova malena bolje .Nadam se da ce se oporaviti potpuno.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyTue Dec 04 2007, 19:03

helou,

ja sam bila na putu pa se nisam mogla javiti. Jedva sam se organizovala i u dva mjeseca od kako ne radim dobila vikend za sebe...
Ona je bila kod jedne tete, pravo fine, dobro ju je pazila i imala je drustvo, dva psa
Smile
sada spava iza mene, skroz je slatka.
[img]OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 6ylvxaf[/img]
i
[img]OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 6jx07ig[/img]

ALI kako je sve jaca, ona sve vise zeli da hoda. Na zadnje noge ne zeli stati nego ih vuce kao da ima paralizu (moze stajati na njima ali nije stabilna). Kako te nogice vuce pojavile su joj se ranice na nogama... Stalno ima nesto na nogica, ali i zavoj i carape spadaju jer je ona pravo aktivna. I ne zali se ni na sta, cak ni kada joj to cistim. Sutra cu je voditi da slika kicmu, bojim se da sada stvari ne krenu na gore po nju. Slike su samo za one sa jacim stomakom
nogica prva, manje ranice:
[img]OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 6xpxx52[/img]
nogica druga, vece ranice:
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 8g53ldu
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyTue Dec 04 2007, 19:11

uopste nije gadno, to se desava svakome..
a jadnica, sigurno je boli kad vuce noge...

dobro zavezi zavoj, ako treba skinut cu neki tekst o tome (znam da ima) kako se zavija sapa, pa cu ti nalijepiti Wink

kad uslika/napravi rentgen kicme, javi kako je proslo, i molim te nastavi se jednako dobro brinuti o njoj.

da li treba novina?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyTue Dec 04 2007, 19:41

ma nju izgleda nista ne boli, skroz je dobrica... Javim vam sta bude dalje, nogice joj sredjujem rivanolom i stavljam bivacin pa carape preko toga, da dalje ne ostecuje nogice.
Novine - hvala, ne treba Smile. Ja sam je prije 10ak dana preselila u dnevnu sobu pa ako mi bude sta trebalo to ce biti novi parket (ovaj je postavljen prosli mjesec Smile - ali ako to bude sva steta nece mi biti zao).
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyTue Dec 04 2007, 20:01

mozes koristiti onaj sprej za nepropustanje za cipele, ja ga imam, kosta oko 5-6 KM, nisam sigurna tacno, imas ga kupit u boljim prodavnicama cipela, za zimu, kisu i snijeg Wink

to ce malo sacuvat parket, ma dooobra je ona ipak, naucena je, pa ce nadam se kad se oporavi obavljati nuzdu na odredjenom mjestu Very Happy

na tom spreju ima slika nekih predmeta, ja mislim sator, ruksak, cizme i jos nesto, za sve je super, meni voda bukvalno klizi niz cizme, nista ne propusta, a djeluje pola sata nakon nanosenja Wink

sad ne mogu mirno Sleep jer ne znam sta je sa kicmom..
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyWed Dec 05 2007, 00:24

Update kad se vratite s pregleda - plizzzzzzz
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyWed Dec 05 2007, 19:20

update - tuzan...
isli smo kod veterinara na ponovno slikanje kicme. Uradili samo jedan snimak jer je postojao drugi. Ovaj snimak od danas je vise fola radi jer je lezala tako joj kicma izgleda savrseno ravno. Snimak od ranije pokazuje lom kicme, pokazali su mi i jasno se vidi da je doslo do neke vrste preloma. Po njima je ovo paraliza... A tako i izgleda s obzirom kako sape vuce za sobom...
obicnim pogledom na ledja vidi se da na sredini kicme nesto nije uredu, poprilicno je izbacena i drugacija. Cak se i mjesto loma moze napipati rukom.
Ja joj ne mogu puno pomoci jer niti imam odgovarajuce uslove za potrebni tretman, niti sam veterinar. A inace mi na zivce idu oni sto se prave da su super pametni i sve znaju.
rezultat: pocetak potrage za odgovarajucim tretmanom. Negdje vani. Ako imate nekih ideja (Veljo ce kontaktiratati njemce) slobodno saljite. Ja sam spremna je voziti gdje treba, ali ako je puno daleko mozda ce trebati ici avionom (ona jeste jaka, ali bi cio dan voznje bio prenaporan za nju...)
na zalost snimke ne mogu podjeliti sa vama jer nisu na CD nego ono starinski.
Ona je svejedno super. Izdrzala je 2 snimanja jer prvi snimak nije bio dobar. Lezala na ledjima u koritu.
Strasno mi je zao sto onaj koji joj ne ovo napravio nije dozivjeo njenu sudbinu.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyWed Dec 05 2007, 19:27

pa sad ne znate ni sta treba raditi?

joj, meni je nje strasno zao....

Mad nadam se da mu se isto dogodilo, i jos gore, zbog kucica koji su bogzna gdje..

da li su vetovi optimisticni po pitanju njene kicme?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyWed Dec 05 2007, 19:33

ma ne bas, ovdje joj nema pomoci.
A ona je pravo sretna sto smo dosli nazad kuci, puna je zivota, stalno fura po kuci a to znaci da noge stalno vuce. Sada ima zavoje i kremu da joj se to bar malo smiri, medjutim pocinju se pojavljivati iste i na nogama - a to je teze zaviti
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyThu Dec 06 2007, 00:33

joj... Sad pa sta sad?
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyThu Dec 06 2007, 11:24

Sad
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyFri Dec 07 2007, 20:06

Dijana, kad skontas kako dalje javi mi. Da barem pokušam skupiti malo novca...Ne znam ni šta da ti kažem, baš sam se bojala ovoga...Sad

Kako se Milica sad ponaša?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyFri Dec 07 2007, 20:38

milica je cool. Sada sjedi vani, ceka da je unesem u kucu. A ja cekam da obavi sto treba...
Ranice na nogicama zarastaju, pricala i sa Jaskom i sa Harisom pa mi rekli rivanol i bivacin u kremi. Prolazi pravo brzo. A da ne zaboravim arniku Smile
Ali posto osim nje i Bila ja imam i macu, danas ju je cula i zafurala se pa ranice opet mada otvorila. Ali bude bolje. Ja sam bila na putu par dana, pa se valjda jadna prepada da sam je ostavila, sada me ne pusta iz vidika. Vani je moram iznijeti, brzo zeli nazad, dok je ranije sama istrcavala na one dvije nogice i nije htjela unutra...
ali mi je ipak malo tuzna. I pocela se maziti, sakrivati glavu, istezati se da je ceskam. Malo stete napravila juce dok nismo bili tu, pa kada smo usli ona na ledjima krije njusku ispod sapa -- ocito je neko naucio komandu "stidi se"...
Svaki put kada ja i Bil krenemo vani i ona bi sa nama... Pokusati cu doci do setalice na neki nacin, da je bar mogu u neku vrstu krnje setnje izvesti.
Ali ja sam i dalje optimista. Sigurno ce ovdje biti jos bar mjesec dana tj dok praznici ne prodju. Srecom uopste nije problematicna. Najvaznije mi je sve sto treba obavlja vani. Dok nismo dosli do te faze imala sam malo vise od jedne masine vesa svaki dan....
sto se tice novca, hvala, trenutne troskove mogu podmiriti (mada moram priznati da mi je bilo pravo tesko platiti 55KM za snimak kicme za koji se ispostavilo da je uzasan...).
ja vjerujem da cemo naci nesto za nju, negdje vani, dobre doktore i dobre tretmane. Jedino cu mozda kukati ako budem morala da je pakujem na avion... Inace, hvala puno na brizi... Bude mila Milica dobro
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptyFri Dec 07 2007, 20:52

Joj, Dijana poljubac za cijelu tvoju celebrity porodicu!!!
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: mila - mali napredak   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptySun Dec 09 2007, 10:58

i YES!!! Jutros je po prvi put koristila zadnju nogicu, lijevu.
Kao i svako jutro, i jutros sam je ostavila u dvoristu s nadom da ce tamo obaviti ono sto treba. Samo sto sam zatvorila vrata, zalajase psi vani. Cujem i ona odgovori. Sekund kasnije je cujem da laje iz daljine, dosla do ograde, nekih 6-7 metara dalje, i stoji NA SVE CETIRI NOGEEEEEEEEEEE!
ok, ne hoda, ali se upire i stoji na zadnjim nogicama.... To je ono sto pokusavam da napravim vec neko vrijeme, ali ona nije htjela ni pokusati da odrzi balans. Sekund poslije toga je vidim da pokusava koristiti i zadnju lijevu nogu dok hoda. Ne bas previse, ali bar 10%. Potpuno mi je popravila dan...
Sada mogu ici nazad u krevet, ne moram se brinuti o mogucoj "poplavi"...

PS - ovo je 3 pokusaj da postam ovo... Je li do mene?
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptySun Dec 09 2007, 11:35

Super vijesti Dijana. Tako sam sretna
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 EmptySun Dec 09 2007, 13:03

Jupiiiiiiiiii cheers plese
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 5 Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 5/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: