POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptySun Dec 09 2007, 13:30

Super cheers Sada je nesto gledam na slikama... Ovaj pas je bio veliki izlozbeni potencijal... Sva je po standardu. Koja steta Sad
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptySun Dec 09 2007, 13:39

Dijana, kako je Mila krenula, parket ce ostati na mjestu Very Happy


l'm so happy cheers
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptySun Dec 09 2007, 13:44

ona je definitivno ultra rasni pas. Svi veterinari koji su je vidjeli su ostali zadivljeni njenim izgledom bez obzira sto joj fali poprilicno kila. Cija god da je bila odlicno ju je odgojio i pazio dok nije ostala skotna.
Sigurno se radilo o muskarcu jer macke ne podnosi ni pod razno i jer kada Scotta vidi pada na ledja, gubi se od srece (a ja je previjam i hranim i mazim - i to mi je hvala Smile)
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptySun Dec 09 2007, 15:34

Mashala cheers
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptySun Dec 09 2007, 17:29

Dijanam (citat):
ona je definitivno ultra rasni pas. Svi veterinari koji su je vidjeli su ostali zadivljeni njenim izgledom bez obzira sto joj fali poprilicno kila. Cija god da je bila odlicno ju je odgojio i pazio dok nije ostala skotna.
Sigurno se radilo o muskarcu jer macke ne podnosi ni pod razno i jer kada Scotta vidi pada na ledja, gubi se od srece (a ja je previjam i hranim i mazim - i to mi je hvala Smile)
da, poslusala je sve sto sam joj govorio kad sam je nasao. kada smo prelazili cestu ukopala se na znak stop.
ne shvatam kako je isla za mnom sa polomljenom kicmom i stajala kako tako na nogama (vidila si i sama dok smo joj spremali lezaj iza vet,stanice na stupu). izgleda da je tolika volja za zivotom kao sto je imaju zivotinje, za nas ljude, jos nedostizna.
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyMon Dec 10 2007, 01:45

Bravo Dijana, bravo Mila
jel se moze nesto napraviti, vidjala sam na TV-u pse koji imaju problema s kraljeznicom, ali imaju iza ona kolica pa ne hodaju na zadnjim nogicama, samo na prednjim, a zadnje nogice su zapravo ta kolica sta li vec...
i znam da pice ko ludi I love you
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyMon Dec 10 2007, 16:49

Ja sam se toliko uživjela u priču o Dijani i Mili da sam ih čak sanjala nedavno. Shocked
Ne znam da li ste vidjeli onaj oglas na market.ba od prije mjesec dana gdje se oglašava da je nestao pas vučjak, ženka krajem oktobra. Vidim da ste vi našli Milu sredinom novembra, pa sam odmah pomislila da je možda u pitanju Mila.
Ja sad ne znam koliko je vama ovaj podatak bitan, najvjerovatnije to nije Mila, a i ako jeste možda je sad vlasnik ne bi ni želio Sad . U svakom slučaju oglas je na http://www.market.ba/oglas/62113 . Nadam se samo da će Mila brzo ozdraviti, a riječi nemam da iskažem divljenje i poštovanje koje osjećam za Dijanu i ostale iz SOS-a.
Pozdrav
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyMon Dec 10 2007, 16:55

To je vec provjereno. Nazalost, to nije taj vucijak
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyMon Dec 10 2007, 18:14

ti ljudi su isto pravo ocajni. Dotrcali isto vece kada sam zvala - cijela porodica. Stvarno traze psa... I ocajni su. Zvala sam i drugi oglas, neka teta starija trazi psa kog je zadnji put vidjela prije godinu dana. Ista prica - doduse ona ga ni ne bi uzela sebi, samo zaeli da zna gdje je
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 15:25

LaRa.2311 (citat):
Bravo Dijana, bravo Mila
jel se moze nesto napraviti, vidjala sam na TV-u pse koji imaju problema s kraljeznicom, ali imaju iza ona kolica pa ne hodaju na zadnjim nogicama, samo na prednjim, a zadnje nogice su zapravo ta kolica sta li vec...
i znam da pice ko ludi I love you

I ja sam nesto mislila na to. To je nesto ovakvo: http://www.handicappedpets.com/dogkart/compare.htm

Ovi se krecu konkretno $220-550, a rade se po mjeri. Izgleda pravo super, ali je bas skupo... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 15:30

znam, nije samo skupo nego je i daleko... Ako ne uspijem doci do kolica, onda cu pokusati nekako ih napraviti. Ona stvarno zeli ici vani, svaki put otplace kada ja idem sa Bilom, a i mi bi htjeli preko Bajrama na more. Ovdje kolju ovce u dvoristima, niti mogu bojkotovati niti sprijeciti pa bi bar pobjegli... Naravno jedino ako uspijemo skontati kolica...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 15:43

ima li to kojim slucajem negdje kod nas kupiti?

edit: a u pravu si, moze se ovo i napraviti!!! ne izgleda previse komplikovano
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 15:47

nema naravno... kod nas nema nista da se kupi...
evo jednog vucjaka koji ima kolica

https://servimg.com/view/11573402/18
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 15:56

mozda da postavimo na neki hr forum, ako mi nemamo, mozda oni imaju :S oni su inace napredniji od nas...sto se ovoga tice.

u principuu ne cini se tesko za napraviti, trebaju dva tocka, i ovih aluminijskih sipki ili od satora ili od starih stapova za skije...i neko ko sve to moze saviti, naravno
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 17:42

Ja vjerujem da tamo gdje ima varioca ima i potrebnog materijala, samo se treba informisati. Prva mi na pamet pada "Zica". Samo treba to konstruisati na papiru. A tockovi se mozda mogu naci u OBI-ju ili na pijaci na Otoci, mogu bilo koji malo jaci tockovi pretpostavljam?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 17:49

o tome sam i ja razmisljala. neki jaci tockovi, ima ih u obi na primjer i alu cijevi koje treba sastaviti. Sad sam na tavanu gledala Scottov nosac za bicikle... veoma lici
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 17:50

tockovi mogu i od starih kolica za bebe (oni veliki)!!! trebaju da su veci, za vece pse, mali su previse nestabilni za njih.

obi je vatra sto se cijena tice Sad. imamo li mi ovdje bauhaus?

sto se tice varenja, da ne bi citava stvar bila prekomplikovana, sigurno ima negdje kupiti one konektore (za uglove) za cijevi. nama je to ovaj covjek stavljao kad smo grijanje radili, da ne bi savijao. to je lakse valjda.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 18:09

uh, strasno, zaboravila sam reci da je KISELJAK bio vidjeti Milu...
izvini... nije namjerno, ja mislila da si bio zbog mene a ne zbog nje
Sad
kako se samo razocarah
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 18:11

Dijanam (citat):
o tome sam i ja razmisljala. neki jaci tockovi, ima ih u obi na primjer i alu cijevi koje treba sastaviti. Sad sam na tavanu gledala Scottov nosac za bicikle... veoma lici
Smile
za dva sata otprilike dobit cu jednu vrstu nosiljke za njen zadnji dio. ako nista drugo da se isproba moze li joj pripomoci. javim ti kada dobijem.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 18:15

Dijanam (citat):
uh, strasno, zaboravila sam reci da je KISELJAK bio vidjeti Milu...
izvini... nije namjerno, ja mislila da si bio zbog mene a ne zbog nje
Sad
kako se samo razocarah

Ja sam došao i zbog tebe i Mile u slicnom postotku haha
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 18:39

ja ne mogu sakriti svoje razocarenje... Shocked cak sam te i sa mamom upoznala... confused Od ovog soka cu se tesko oporaviti

Veljo, Mila ima 30ak kila (nemam pojma tacno koliko, ja je mogu nositi bez problema, ali je Scott jedva podigne pa pretpostavljam da je to kilaza Smile)
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 18:43

naše upoznavanje je bilo ispred svega,šalio sam se do sad Smile
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyTue Dec 11 2007, 18:51

Dijanam (citat):
ja ne mogu sakriti svoje razocarenje... Shocked cak sam te i sa mamom upoznala... confused Od ovog soka cu se tesko oporaviti

Veljo, Mila ima 30ak kila (nemam pojma tacno koliko, ja je mogu nositi bez problema, ali je Scott jedva podigne pa pretpostavljam da je to kilaza Smile)
znas i sama koliko smo imali takvih slucajeva. svaki takav pas mora imati izradjena kolica po mjeri i ona su skuplja, a ima i onih koja se mogu prilagodjavati velicini ali su neprakticna.
ako nista drugo ovo moze za pocetak.vidjet cemo. samo treba paziti da joj ne poremetimo oporavak. ona ima dobre izglede.
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyWed Dec 12 2007, 01:21

KAko je Mila??? Smile
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 EmptyWed Dec 12 2007, 01:30

upravo smo od bila oteli izvakanu kost, onu od koze, i dali je Miloj, Sada je predivno
Smile
Veljo je pronasao uprtace za ledja, pa smo pokusale malo setati...
Inace, pravo je tuzna, osim momentalno jer uziva u kosti. A Bilu ce srce puci
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 6 Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 6/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: