POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyMon Nov 19 2007, 23:12

Dijana, šta veterinar kaže????
Kakave su šanse za oporavak????JOj, srce me boli, što vam ne mogu pomoći.......................
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyMon Nov 19 2007, 23:33

p.s. izvini što sam ja pesimist......znam da se boriš svim silama...
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyMon Nov 19 2007, 23:47

Super za Graciju cheers .Iskoristi priliku da neupucenim gradjanima docaras pravu sliku nase okrutne sredine.Nadam se da ce to sve doprinijeti da se brze izborimo za usvajanje zakona...Drago mi je sto je Mila bolje i zelim joj brz oporavak.Tebi svaka cast cheers .
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyTue Nov 20 2007, 01:07

jesu bezobrazni, ja sam jos prije 4 mjeseca slala i obecali su da ce doci novinar napraviti reportazu....
no nikad se niko nije javio...
mora se nekome kicma slomiti izgleda pa da naprave pricu.
a pitdogu svaka cast
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyTue Nov 20 2007, 01:15

Mila je svaki dan sve bolje. Naravno ne odlicno, ali kao sto sam rekla, jutros mi je zbrisala sa lezaja koristeci samo prednje sape
Smile
danas poslije podne sam primjetila da malo, ali i to je nesto, koristi jednu od zadnjih sapa. Pomjera je...
ali osim Gracije, koja je svakako uspjeh svih nas ludih na ovaj nacin, je i cinjenica DA JE LARA POHVALILA PITDOGA!!!!
cheers
mozda ovo bude pocetak jednog novog prijateljstva - ne mora biti blisko, ali neka ga bude
Smile

PS - ja sam optimista po prirodi, i vjerujem cvrsto da ce ona biti dobro. Dakle - bude dobro Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyTue Nov 20 2007, 15:54

izvjestaj sa posjete medija - bili su malo vise od 2h!!!
slikali je samu, sa nama i na sve razlicite nacine.
pricali o njoj samoj, psima koje vlasnici napustaju, osjecajima pasa, privrzenosti, zenkama u tjeranju i kucicima i ko zna sta jos.
Pricali i o vegetarijanstvu/veganstu...
Ja sam skroz zadovoljna, poslati ce mi tekst na citanje, a zamolila sam je da stavi naglasak na osjecaje tih pasa i nedostatak osjecaja zajednice.
Sad samo cekamo da ga objave...
Inace, Mila ih je iznenadila "mirisima" i svojim "proizvodima"
Smile
na licu mjesta su mogli u to da se uvjere. Gledali su kako joj dajem vodu jer je sama ne moze dohvaititi, kako cisitim ispod nje, svasta. Gledali su i nju kako se bori ustati, kako vuce zadnje noge i kako je divno poslusna i mirna.
ostalo je bilo isto ok. Pokazala sam im da su rotwaileri frajeri i da ne napadaju bez veze...
kraj izvjestaja Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyTue Nov 20 2007, 15:57

Super!!! Very Happy Svaka cast...nadam se da ce to potaknuti ostale ljude da brinu o zivotinjicama... Sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyTue Nov 20 2007, 19:36

hahaha dijana jesi me nasmijala I love you
Nek je nama nasa princess dobro a koliko joj ugadjas ne moze ni biti drugacije.
ili po mom misljenju, da se ona nije zaljubila u billa ono potajno pa rekla sebi da ce ozdraviti da bi mogli asikovati.
ahhhh ta ljubav I love you
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyWed Nov 21 2007, 12:04

Kako nam je ranjenik Mila?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyWed Nov 21 2007, 12:14

jurim je po toj sobici u kojoj je
Smile
sama se mice, sama obavlja sve sto treba, i sama se okrece sto mi strasno olaksava sve. Ali zato imam vise od jedne masine vesa...
Nema veze. Vazno mi je da jede, mada mi je tuzno kada vidim kako za sobom vuce one svoje zadnje nogice.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyWed Nov 21 2007, 14:22

Dijana, svakog dana sve bolje vijesti. cheers
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyWed Nov 21 2007, 17:04

sve super super...
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyWed Nov 21 2007, 19:04

pametnica mala slatka...
kako ona tebi olaksava posao, jer cijeni sve ono sto ti za nju radis....
Ti ces dijana u RAJ!!!
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyWed Nov 21 2007, 19:16

dusa Mila..
voljela bih da nadjem malo vremena da je posjetim, ali ovih dana imam skolu, a moram raditi referat o sloveniji, i o virusima onim kompjuterskim, pa nisam po cijeli dan kuci...

dodjem u azil, vidjet cete, pa cu i njoj donijeti novina.
namam bas u ogromnim kolicinama kao jasmina, ali imam prilicno..
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyThu Nov 22 2007, 02:01

imam super vijest - ako joj noge postavim kako treba (ona to sama pomalo pokusava kada zeli da odradi one tajne stvari Smile), i malo joj podrzim ledja, ONA STOJI NA SVE 4!!!!
juhuuuu. To ne znaci da ona stane sama ili pokusava ustati, ali znaci da joj je kicma dovoljno dobra da se moze odravati na zadnjim nogama sa veoma malo pomoci
Like a Star @ heaven
potpuno mi popravi dan...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyThu Nov 22 2007, 02:05

Superrrr Laughing .Zelim vam puno srece i nadam se da ce Mila uskoro sama hodati srculence
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyThu Nov 22 2007, 02:06

Znao sam da ce Mila biti puno bolje,to zato jer o njoj brinu Scott i Dijana Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyThu Nov 22 2007, 02:35

ajme super vijesti dijanice
vidjeces da ces uskoro i u setnje s njom, nek se malo folira po Ilidzi.
superrrrrrrrrrrr
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyThu Nov 22 2007, 03:32

daj boze, ali mislim da ona nece jos mjesec - dva biti u stanju setati. Ja cu biti presretna kada ona bude mogla izaci u dvoriste.

PS - zbog svih pasa skroz smo zaboravili macu koju imamo. Veceras smo je pustili da spava sa nama u sobi - jadni Moose, prede od srece sto vidi ljude, sto nije sam...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyThu Nov 22 2007, 18:12

sretna sam zbog nje, da li mozemo vidjeti kako joj je sada, tj. da stavis slike, jako me zanima kako izgleda.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyFri Nov 23 2007, 12:55

sacekati cu Kiseljak da mi posatavi slike.
jutarnji update: dok sam ja otisla prosetati Bila, ona je obavila nuzdu ALI NE NA MJESTU GDJE SPAVA KAO DO SADA NEGO U DRUGOM KRAJU SOBE...
JUHUUUU
sinoc je opet furala okolo na dvije noge, pravo je ojacala. Jedino me brine sto vuce za sobom te svoje zadnje noge, nece ni pokusti da se na njih osloni...
Ok, da joj je kicma slomjlena ne bi se ni pokusala podizati...
Sinoc sam je malo cistila kremom po stomaku. Ocito joj je prijalo, spavala je dok sam joj to radila. Ipak, i opet, nece da koristi noge...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyFri Nov 23 2007, 13:03

Svaka cast Dijana! cheers
(znam iz iskustva sto znaci povreda kicme i da su bolovi neizdrzivi Sad
Zelim da se sto prije oporavi Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyFri Nov 23 2007, 13:14

Super Dijana cheers
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyFri Nov 23 2007, 18:34

king mashala... svaka cast...
Na vrh Go down
Darius
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Age : 46
Location : Travnik
Registration date : 2007-11-23

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Super!   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 EmptyFri Nov 23 2007, 21:02

Pozdrav iz Novog Travnika, Dijanice! Cujemo se & vidimo....
Na vrh Go down
http://www.tel.net.ba/ss-novi.travnik/
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 3/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: