POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyWed Dec 12 2007, 10:25

Pa jeste uspjele prosetati
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyWed Dec 12 2007, 11:59

malo, sinoc, ali se boji, ne kontrolise zadnji dio. I nije ju lako setati jer je ustvari nosim u pognutom polozaju. ALI FURAAAA
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyWed Dec 12 2007, 12:26

sto se tice kolica, karameho, dreser, je za snimanje savrsenog kruga nabavio svojoj njemackoj ovcarki kolica... moglo bi se vidjeti sa njim kako bi se mogla napraviti, jer su i ona kolica bila improvizovana.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyWed Dec 12 2007, 20:02

hm... mozda nam nece trebati. Ima jedan azil u svici koji bi je uzeo, bave se samo njemackim ovcarima, starijim i bolesnim. Jos provjeravamo (sutra cu na rucak sa swiss caritas pa cu i sa njima to protabiriti)
Uglavnom, ako upali, a daj boze da hoce, ona bi isla pravo brzo, mozda vec za ovaj vikend. Voznja u nasem aranzmanu do austrije, ostalo je njihova briga...
samo da se ne urekne, predobro izgleda - i info i azil i sve ostalo...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyWed Dec 12 2007, 20:51

o pa to bi bilo extraa...... nadamo se da ce uspjeti cheers
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyThu Dec 13 2007, 01:36

E bas mi je drago za Milu ! Drzim vam palceve da izmjestanje uspije Smile
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyThu Dec 13 2007, 22:57

Kako nam je Mila provela dan?
Smile
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyThu Dec 13 2007, 23:28

bila u kuci veci dio dana jer sam morala otici na fax i neki rucak. Ali prije 3 minute je skakutala oko Bila i muntala ga da se igra sa njom! Ovo je prvi put da je pokazala toliko radosti. Bil se totalno zbunio, samo se sklonio. Pravo super scena. Sve pocelo kada je Scott pokazao loptu za igranje
Smile
inace, danas cipovana, vakcinisana, ranije je dobila frontline i tabletice protiv parazita. Sad je prava cura
Smile
ja sam definitivo zaljuljena u nju...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyThu Dec 13 2007, 23:37

ma divno, jos ako je budu primili u taj azil..
al ona tebe (ili scotta) puno voli, mislim da je njeno misljenje da je kod tebe bolje Wink
ali ako bi imala bolju medicinsku njegu onda nek ide Very Happy
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyThu Dec 13 2007, 23:44

jos uvijek cekamo potvrdu. danas sam bila sa nekim svicarcima i pitala o psima kod njih itd. Svi kazu da su uslovi supeeer. Cini mi se da njoj nece trebati puno da se podigne na noge, pogotovo kad sam je vidjela kako skakuce oko Bila...
Ako nista drugo, preko vikenda cemo pokusati skontati neka kolica za njene nogice. Od jednog cike koji je imao slican problem sa psom Veljo je posudio kaiseve, pa imamo pola svega. Treba mi sipka i kotaci, to cu pokusati vidjeti u OBI.
Ja sam i dalje optimista, a ona je predivna...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyFri Dec 14 2007, 00:26

Mila je imala jako nesretne životne okolnosti ali od kako je dosla kod Dijane život joj je postao sretan jer je dosla u prave ruke Smile
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyFri Dec 14 2007, 12:47

Joj fakat...
U prave ruke!!!
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyFri Dec 14 2007, 13:33

e ovo je ono za sto je forum stvoren - da dajemo jedni drugima podrsku. Da se ja super osjecam sto je imam bez obzira na sve teskoce i odricanja koje to donosi sa sobom.
Svima nam treba pozitivna energija jer vecina ljudi koja nas zna misli da smo ludi... Da tracimo vrijeme i novce, pa cak i zivot na gluposti.
A ne prepirke i svadje, natezanja i egoizam. A pogotovo ne ogovaranja iza ledja popracena laznim smjeskom kada se sa nama razgovara.
Hvala na podrsci.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyFri Dec 14 2007, 17:16

De ba Dijana, spusti se na zemlju... haha
da ti bolesnik nije idealan, ne bi se ni ti pokazala. shinesmile haha
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyFri Dec 14 2007, 19:22

Dijanam (citat):
e ovo je ono za sto je forum stvoren - da dajemo jedni drugima podrsku. Da se ja super osjecam sto je imam bez obzira na sve teskoce i odricanja koje to donosi sa sobom.
Svima nam treba pozitivna energija jer vecina ljudi koja nas zna misli da smo ludi... Da tracimo vrijeme i novce, pa cak i zivot na gluposti.
A ne prepirke i svadje, natezanja i egoizam. A pogotovo ne ogovaranja iza ledja popracena laznim smjeskom kada se sa nama razgovara.
Hvala na podrsci.


Tacno, forumasi sluze da bi se podrzavali. ali svako i diskusiju dozivljava na drugaciji nacin. Ja cu svakome napisati sta mislim, pa i ovaj post mi se eto ne svidja. Ti se puno ulazes u pse , ocito, ne mislim samo na Milu, ali se pitam, ko te potice da drzis veliko slovo ? Vec si imala prepirku, koja je cini mi se obrisana a sada drzis lekciju ostalima za sta forum sluzi. Provociras?Pa sta ako je neko egoista ili se svadja? Sta ti tu mozes? Sto ti se ne svidja, preskoci brate. . . Da mozda nije zabranjeno pisati istinu, moju istinu, tudju istinu???
Tebi svaka cast za Milu, ali pretjerujes. I ko je to VI? Da li ja spadam u VI ili Mi?


: komentar modifikovan dana: Fri Dec 14 2007, 20:30; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyFri Dec 14 2007, 19:42

Ja ne mogu pisati o ljudima koje licno ne poznajem, i svejedno mi je da li vam se svidja ovaj post ili ne. Svi mi imamo svoju istinu, ne postoj crno-bijeli svijet.
Ne drzim "veliko slovo", nemam pravo na to jer je cilj ovog oko pasa da to radim, onda sam negdje u zivotu pogresno skrenula. Prosto zelim naglasiti zasto imamo forum - da regenerisemo jedni drugima pozitivnu energiju. Meni je ponekad zafali i zahvalna sam na svakoj pozitivnoj prici koju procitam. Taj dio sa "egom" i ogovaranja iza ledja - zao mi je, samo mogu ponoviti da ne znam nikog od vas licno da bi vas mogla komentarisati. Sve se to odnosi na ego jedne osobe koja nije dio ovog foruma i koja mi je par godina pila pozitivnu energiju. Srecom to vise ne radi... Ali mi je dugo trebalo da to zaustavim.
Stvarno mi je zao ako je moj post imao takav uticaj na vas, to mi nije bila namjera. I BTW bili su mi veceras opet iz Gracije - naravno da sam rekla da je osim od Scotta najvise podrske stiglo od ljudi sa foruma.


: komentar modifikovan dana: Sat Dec 15 2007, 02:53; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptyFri Dec 14 2007, 20:04

OK. Razjasnila si .
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Mila   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 20:50

mozda ste vec primjetili da vec dva dana nema update, a mozda i niste. U svakom slucaju desilo se sljedece: ustanem jutros i sidjem dole u dnevnu sobu, ali Mila nije tu. Nije ni negdje drugo u kuci. Jednostavno, Mila je otisla... Shocked
Juce ujutro ju je Scott odvezao u Bec Smile
Posljednjih nekoliko dana smo, zahvaljujuci jednoj prijateljici koja govori njemacki i koja se okoliko raspitivala, imali zivu komunikaciju sa par organizacija koje su htjele da je usvoje. Najozbiljniji kandidat je bila jedna teta iz Svicarske koja ima organizaciju koja se bavi samo njemackim ovcarima (starijim od 5 godina i bolesnim). A i jedna organizacija (konkretnije teta Suzana) iz Beca je bila nama drazi kandidat jer su blize i jer mozemo otici direktno tamo da vidimo situaciju i da je posjetimo. U petak poslije podne su potvrdili da imaju nekoliko veterinara koji su spremni odraditi sve sto treba za neku nizu cijenu, mozda ce joj i kolica koja imaju biti dobra ili ce naruciti nova, od ponedjeljka ce poceti sa terapijama, kao i vadjenjem novih nalaza. Poslali smo snimke kicme, jeste da ne valjaju, ali bolje ista nego nista. Ove dvije tete (Svica i Bec) imaju svoju listu donatora koji ce pokriti sve troskove. Kada ju je Scott sinoc dovezao, teta Suzana je bila pravo divna, i super pozitivno iznenadjena jer je mislila da su Miloj i nervi pokidani - Milica mahala repom kada je izasla iz boxa. Kaze teta da vjeruje da ce Mila vjerovatno prohodati za mjesec - dva. Like a Star @ heaven
Sve je bilo ovako brzo i tiho jer smo se bojali da nece ok pa bolje i da se vrate Scott i Mila nego da javim dobru vijest koja nije dobra. Osim toga, bila je opcija ili odmah je dovesti ili iza praznika. Kako se udebljala i ojacala, glupo je bilo cekati...
Ja sam sretna, pravo zbog Mile, dobila je novu sansu. Ona
istovremeno fali i Bilu i meni. Sinoc smo spavali na njenom mjestu, na podu... Sad
U petak su opet bili iz Gracije, trazio urednik da urade follow up report. Rekla sam im da ide, pricala o sterilizacijama, pozitivnim stranama nacrta zakona, o moralnoj strani price o Sari, itd. Pitala me je ko mi je bio najveca podrska (osim Scotta), ja sam rekla forum. Zaista, hvala vam svima na podrsci i razumijevanju. Meni je puno znacila... Jedino sam se razocarala kada mi je Kiseljak priznao da nije dosao zbog mene nego zbog Mile... smjesko
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 20:55

pa diiivnooo !!!!
cheers
i znaci sad je mila pod nadzorom?
super...

Citat :
Jedino sam se razocarala kada mi je Kiseljak priznao da nije dosao zbog mene nego zbog Mile... smjesko

smjesko smjesko

drago mi je zbog nje bas..
i zelim joj srecu da prohoda uskoro I love you
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 21:07

Evo sad priznajem da sam došao zbog tebe,bojao sam se posljedica ako to objavim na forumu smjesko haha yahoo
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 21:23

sad si mi to nasao reci... Pa sto nisi ranije, mogla sam ti "utrapiti" Milu na cuvanje bar nekoliko dana
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 21:25

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 82kwcgx

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 87jabdk

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 89knias

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 6ntjqqd
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 21:31

Ljepotica nasa. Kako je samo dobra I love you


: komentar modifikovan dana: Mon Dec 17 2007, 10:55; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 21:44

samo da naglasim, ova slika sa nekim kaisevima na ledijma - Veljo je pronasao kaise da je bar pokusam malo prosetati. Prilicno sam je utovila pa je teze islo. Malo me ledja ukocila Smile
U svakom slucaju Hvala Veljo...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 EmptySun Dec 16 2007, 22:37

Dijana ne znam ni sta da ti kazem. Rasplakala sam se. I zbog toga sto je otisla, a i zbog onog sto si napisala da ste ti i bill spavali na njenom mjestu...

Ali jedno ne mogu a da ne kažem:
Cijelo vrijeme se svi tebi zahvaljuju i daju podršku. Nisu u krivu. Ali ja mislim da se Billu isto toliko treba zahvaliti!!! Prihvatio je sve pse koje si dovela kući i dijelio s njima sve sto je do tada bilo samo njegovo...
Na vrh Go down
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 7 Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 7/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: