POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 22:29

Oooo jest pepaa Smile
Ovako mozes sliku Laughing hostovat Laughing na www.imageshack.us tu kada hostujes sliku kopiraj zadnji link,
zatim kada pises poruku prvo kliknes "image" pastujes link a zatim opet "image" (to znas sigurno) ali eto...nadam se da sam dobro objasnila Laughing a slatka je praavo Very Happy
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 22:32

I daa...posalji nam slika da je jos vidimo Smile
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 23:01

nove Miline slikice I love you

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 IMG_1070

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 IMG_10712
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 23:02

ovo je pred kraj poslijepodnevnog odmora
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 23:15

Prava je... Very Happy
Jos uvijek ne mogu shvatiti kako su je mogli tamo izmuciti Sad
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 23:18

Slatkica mala... Ma bice ona bolje cim ima Dijanu uz sebe Like a Star @ heaven da poljubac
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 23:56

Dusa slatka... srculence
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyFri Nov 23 2007, 23:57

ja sam pokusala staviti, ali nema onog standardnog, dunja, sta je ovo, nema mi image, link i ostalo, vec bold slova, kriva slova (i to u slicicama, mozel neko rec sta je ovo ???

ne mogu postaviti na forum..
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptySat Nov 24 2007, 03:20

sta bona ne mozes postaviti na forum draga melsas?

Mila je prepremedena, a tek jaknica I love you
dijanice mislim da ce se svi sloziti ako nam je jos koji put uslikas!

jeste lejla zna kakvi su to bolovi, ali lejla draga mila je vec bila na pregledu, a ti nisi ljutica (salim se ja malo ), dusica slatka mozda je i strah da ponovno pocne hodati, mozda je istraumatizirana, kad vidis da joj je bolje mozda da je hranom mamis da hoda? makar da pokusa????
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptySat Nov 24 2007, 19:49

danas sam prvi put bila izvan kuce nekoliko sati. Vratila se u uzas. Nije nista napravila, nego je sve oko i ispod nje bilo mokro. Buba jedna, prepala se kad me je vidjela... A tek kako se mazi. Slikati cu opet kasnije i slati nekom da posta---
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptySat Nov 24 2007, 19:50

da, ona fura na prednjim nogama, ali nece da se osloni na zadnje. Pokusavam je malo podici ali joj sape bjeze unutra.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptySat Nov 24 2007, 21:52

ili meni ili D. salji slike mi smo ovdje dezurne
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptySat Nov 24 2007, 23:44

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 IMG_1092

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 IMG_1079

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 IMG_1070
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptySun Nov 25 2007, 01:20

znam da sam pomalo dosadna, ali sta cu, takva sam.
NEWS: po prvi put sam je okupala, puno je smrdila i bila pomalo umazana od okota + krv. Malo se protivila ali je sve proslo ok. i naravno ostavim je u dnevnoj sobi dok se ne osusi skroz. Reko hajde, probe radi da je iznesem u bastu (imam malecku bastu iza stana) jer nije ni piskila od 4... guess what - trci na dvije nogice ko luda, presretna. Sve obavila u basti. Tuzna slika, ali ona sretna trci okolo. Male nogice zadnje ka paralizirane, ne staje na njih ali kao da ih malcice pomice dok fura... ja sam puuuuuno sretna...
Kao sto Scott kaze, ona se skroz promjenila... her personality has changed..
eto, laku vam noc,
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptySun Nov 25 2007, 01:24

To su super vijesti Laughing .Nadam se da ce se uskoro osloniti i na zadnje noge Wink zaljubljen
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyMon Nov 26 2007, 00:59

oslanja se na zadnje nogice!!!!!!!

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 IMG_1096
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyMon Nov 26 2007, 01:01

Oooo MASHALA.... Laughing vidi je kako je pepa.... poljubac
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Mila Milica   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyMon Nov 26 2007, 01:05

D., puno hvala na postiranju. Ostali, sorry zbog slike, vazno je samo da se oslanja ne ono sto radi
Rolling Eyes
ustvari ovo je najbolja slika koju imam. Na ostalim vuce nogice za sobom, ali tek je pocela malo da setka. Da je ne ureknem, danas nisam morala nista da cistim iza nje, sve (bar do sada tj u posljednjih 24h) je obavila vani. Sreca jer jos uvijek perem ves koji je sredila juce...
Jutros mi je cak i repom malo mahala
lol!
Uglavnom se nadam da ce joj ovi izlasci vani prijati i da ce se morati malo oslanjati. Kada ide vani ja joj drzim zadnji dio tjela, danas je cak i uz stepenice isla dok sam joj ja nosila guzu...
Smile
i da, "preselila" je u dnevnu sobu, bar dok ne napravi kakvu stetu
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyMon Nov 26 2007, 01:31

kakva je to ljepotica, i damica, i cistunica jedna velika.
ona sve sama obavlja da ne bi ti morala I love you srce moje malo slatko.
Jako lijepa vijest koja mi je danas popravila daaaaaan, i da, ovo sto je ona uradila na slici nije nimalo lako, to znaci da polako vraca snagu u svoje nogice krasne.
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyMon Nov 26 2007, 01:34

sad sam skontala da nisam komentarisala sliku na kojoj su Bill i Mila.
Ovo je moj komentar: srculence srculence srculence srculence srculence wojii wojii wojii wojii zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyMon Nov 26 2007, 13:52

Dijana super vijesti. bas mi je drago. Uradila si super stvar I love you
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyMon Nov 26 2007, 18:39

stvarno je divna:flower:
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyThu Nov 29 2007, 16:20

Ako vec niste vidjeli, evo nasih dijane i mile
http://www.gracija.ba/Tekst.aspx?TekstID=3414
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyThu Nov 29 2007, 19:33

uhuhuuuu
odlicno. Veoma odlicno. Cak je cio text otisao... JUHUUUUUUUU
sutra im posaljem update o Miloj, jer je uvijek dobro odrzavati kontakte. Oni su uvijek zainteresovani za neku pozitivnu pricu o zivotinjama...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 EmptyThu Nov 29 2007, 20:00

nasi mali manekeni zaljubljen
ne znam koga bih prije komentarisala, Dijanu i Mili ili Scotta i Dijanicu wojii
Vidjecemo Dijana za te nogice kad dodjem, dobro je da ima osjeta, prohodace ona nama makar dubili na trepavicama
Na vrh Go down
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 4/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: