POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyMon Dec 17 2007, 01:04

Tako sam sretna! Like a Star @ heaven

Dijana, ljudi kao ti vracaju vjeru u ljudski rod. Divim ti se i stvarno svaka ti cast!
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyMon Dec 17 2007, 01:12

Prekrasne vijesti, ali mi je slikica sa kapom djeda mraza I love you I love you I love you I love you
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyMon Dec 17 2007, 01:19

Mislim da je Bilu svanulo. Smrdi ko nikad do sada, po cio dan spava na njenom mjestu (siroko, toplo, mekano...) i namjesta guzu da se mazi.
Smile
cak sam i Moose the macku vidjela danas i provela par sati sa njim - njega smo tek zanemarili jer je Mila bila gotovo alergicna na mace.
A slika je najbolja Smile. Slikali je u srijedu ili cetvrtak, ne sjecam se tacno. Tu sliku smo stavili u pasos - sreca da ga niko nije zaustavio jer je sve samo ne ozbiljna.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyMon Dec 17 2007, 15:05

Super.. Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyMon Dec 17 2007, 21:56

cheers Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyWed Dec 19 2007, 14:18

Mila sa tetom koja ce se brinuti o njoj srculence

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 716bgau

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 7x47dih
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyWed Dec 19 2007, 16:24

jest pepa... poljubac
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 20 2007, 00:23

juhuu. Dobili smo kratku poruku da je dosla u centar za terapiju i da je "napravila prve korake". Na zalost ne pise nista vise, ali bar se nadam da je sve ok.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 20 2007, 00:25

cheers za hrabru i borbenu Milu cheers
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 20 2007, 00:27

potpis ko neboder Smile

i za pozrtvovanu dragu nam Dijanu, nju niko ne spominje Laughing
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 20 2007, 00:32

Meni je bas drago zbog nase Milice a tu je i Dijanica koja joj je pomogla bas puno cheers cheers SmileSmile Jedva cekam da procitam Dijanin post u kome ce pisati da Mila normalno hoda Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

P.S. Milina slika s kapicom Smile ide na moj plakat koji cu izloziti subotom na Udomljavanju Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 20 2007, 02:16

ma covjece ona je PREKRASNA!!!!!!
ne ide mi u glavu kakav je stvor mogao toliko tuci????
kakva glavica, pa boja, pa okice, pa zubici, pa usi....
Pilence jedno veliko-malo
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 20 2007, 13:39

Hitman (citat):
Mila sa tetom koja ce se brinuti o njoj srculence

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 716bgau

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 7x47dih
ovo sto se desilo sa milom, desava se na ovakav ili onakav nacin svakodnevno sa hiljadama pasa, maca i ostalih zivotinja u bih.
i nemogu svi kao mila, zuta, liza paraliza, pasha, alipasha, luka, zeljko i stotine drugih koji su imali srecu da se neko sazali na njihovu sudbinu, naci mir u inostranstvu.
moramo se izboriti da im omogucimo pristojne uslove za zivot i lijecenje u zemlji u kojoj su se rodili.
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 20 2007, 14:28

pa mislim da bi se mogli dobro uvezati sa ovakvim ljudima i njima slati prvenstveno ovakve zivotinje jer kakav bi njoj zivot bio ovdje??
nemamo strucnjake veterinare a ne strucnjake koji se bave samo ozlijedjenim zivotinjama.
Slazem se da sto vise pasa treba udomiti ovdje, ali iz prostog razloga se toga i plasim, cini mi se da smo mi kao narod ove drzave totalno pobjesnili, postali hladni, neemotivni, cak i zli....
Gledam neki dan covjeka koji se cini kao ljubitelj zivotinja i srce me zaboli kad sam vidjela da on svoju retrivericu tuce po kicmi i ledjima jer se zaboga uvaljala u veliku lokvu... naravno sa debelom lajnom....
trebamo napraviti spisak svih mogucih ljudi kao sto je ova fina teta (pa ko zna njemacki, talijanski) neka nadje, pa kad se nadjemo u jednoj ovakvoj nezavidnoj situaciji kao sa Milicom curicom da im se javimo jer na kraju NISTA NE GUBIMO!!!!!
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyFri Dec 21 2007, 14:15

Ima li novosti o Mili? flower
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyFri Dec 21 2007, 14:30

nema... Ni slika... Opet cu pisati i traziti info...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyFri Dec 21 2007, 16:01

Bice slika samo dok se uhodaju sa slanjem,tako sam ja za Kleicu cekao i sretno deocekao Very Happy
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyFri Dec 21 2007, 17:38

Šta li Mila sad radi?
Hoće li ona dobiti poklon za Božić, Novu godinu, Bajram, Uskrs, Vaskrs...šta već slavi...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyFri Dec 21 2007, 19:45

ona je dobila kolica i terapiju i priliku za novi zivot. S obzirom da dolazi sa nasih prostora, slavi sve praznike. Ona je jedna multi-nacionalna i multi-religijska cuka
Smile
ako ne dobijem slike uskoro, mislim da cemo u ici u posjetu...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyFri Dec 21 2007, 20:32

Dijanam (citat):
Ona je jedna multi-nacionalna i multi-religijska cuka
Smile

lol!
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptySat Dec 22 2007, 00:40

malo news: javili su mi da je Mila super. Da joj terapije ide dobro i da se stalno ljudi javljaju ili da je udome ili da daju novce za lijecenje. Prvi "krug" je bio reakcija na onu sliku gdje stoji na stolu kod veterinara i oko nje puno mlijeka. Drugi "krug" je njena slicica sa kapicom. Sreca ima dosta zainteresovanih donatora pa ce sigurno dobiti dobar tretman. Sljedeci korak je - DOBITI NJENU SLIIIIIKU
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptySat Dec 22 2007, 01:03

Svakim danom sve bolje vijesti i još samo slikica ljepotice Smile
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyThu Dec 27 2007, 10:34

Dijanam (citat):
malo news: javili su mi da je Mila super. Da joj terapije ide dobro i da se stalno ljudi javljaju ili da je udome ili da daju novce za lijecenje. Prvi "krug" je bio reakcija na onu sliku gdje stoji na stolu kod veterinara i oko nje puno mlijeka. Drugi "krug" je njena slicica sa kapicom. Sreca ima dosta zainteresovanih donatora pa ce sigurno dobiti dobar tretman. Sljedeci korak je - DOBITI NJENU SLIIIIIKU

Drago mi je da će Mila napokon biti dobro, nakon svega što je preživjela. Doduše, krenulo je njoj na bolje čim je došla u Dijanine ruke, ali sad će se bar slatkica draga skrasiti negdje...
Zamislite šta ti ljudi tamo u Austriji, ili u Italiji gdje je Pasha, misle o nama Bosancima kad im stignu iskasapljene životinje?! Kako ružnu sliku o sebi šaljemo u svijet!!! Sreća da postoje pojedinci kao što su Velja, Dijana i ostali paso- i mačko-ljupci koji nam ipak osvjetlaju obraz... cvjetak
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyWed Jan 02 2008, 23:17

Ima li kakvih novosti o Mili ?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 EmptyFri Jan 04 2008, 19:08

novosti i Miloj. Pocela je terapiju kako su rekli, poslije vet pregleda (pipkanje, gledanje, slikanje, i tome slicno) zakljuceno je da joj operacija jos uvijek ne treba jer postoji dobra vjerovatnoca da ce samo terapije biti dovoljne. A za sada ide dobro.
Ja jos uvijek cekam slike...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 8 Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 8/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: